Treść opublikowana przez pepik
-
Pomocy - urzad celny
Miałem podobną sytuację, z tym, że auto kupiłem w Polsce, musiałem dołączyć fakturę korygującą na której będzie już prawidłowy adres.
-
[ALL B5] Wybór koloru felg
Najlepsza opcja
-
[ALL B5] SZEROKA STAL A4
Na tej srebrnej świetnie to wygląda
-
Piłka nożna
E tam zabrakło mi "mordobicia" Piękny mecz prawie jak w Ekstraklasie
-
Piłka nożna
Pozamiatali :gwizdanie:
-
Piłka nożna
za***isty meczyk z lekkim wskazaniem na Barce
-
[B5 AEB] To i ja się pochwalę.
Czytam w Twoich myślach nie czekałbym do wiosny tylko zakładał na nie zimówki i już na autko
-
Piłka nożna
Też o tym pomyślałem zresztą już dawno mówiłem, że będzie remis :polew:
-
[ALL B5] Moja Granatowa Laleczka A4-reczka:)
Ładna, radio nie pasuje moim zdaniem i bym je zmienił. Na początek może zapodaj ringi na zegary, koszta małe a efekt super
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/tragedia-przed-el-clasico-syn-zastrzelil-ojca,1,4963156,wiadomosc.html :gwizdanie:
-
[B5 AEB] To i ja się pochwalę.
A co niby miałbym zmienić? Nie chcesz powiedzieć, że będziesz latał cały czas na kołpakach? Już lepiej kup jakieś alu 15 i auto odmłodnieje, kierę też bym zmienił, widać że trafił Ci się zadbany egzemplarz
-
[B5 ADR] Schemat kostki wyświetlacza temeratury zewnętrznej
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0 Na końcowych stronach tego wątku masz to czego szukasz
-
Piłka nożna
C+ No to zostaje mi net
-
Piłka nożna
Na jakim kanale będzie można obejrzeć GD oprócz BarcaTV?
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Świetnie się prezentuje ten furacz :gwizdanie: Na tym zawiasie chyba w zimie nie pojeździsz
-
[ALL] Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia.
Nie ma takiej potrzeby, szczególnie, że masz auto z 2004 roku.
-
ori przebieg w RS4
Nadaje się tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2220.0
-
[B6 AKE] Jak podnieść zawiesznie
Oponki masz ok, załóż sprężyny 1BA i zobaczysz ile pójdzie w górę, jeśli uważasz że te 20 mm to będzie mało, to można by było pokombinować ze sprężynami od innej wersji silnikowej wtedy auto pójdzie więcej w górę.
-
[B6 AKE] Jak podnieść zawiesznie
Wystarczy jak zmienisz same sprężyny na 1BA. Dlaczego chcesz podnieść auto? Skoro masz 1BE to auto nieznacznie pójdzie w górę na standardowych sprężynach 1BA +/- 20 mm.
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
Może Legia zagra z ManU- Piłka nożna
- Piłka nożna
ManU aut 2-0- Piłka nożna
Nie jest dobrze- Piłka nożna
Błaszczykowski strzelił dla BVB 2-0 wygrywają. - Piłka nożna