Treść opublikowana przez pepik
-
A4 B5 1.9 TDI AVANT
Tylni zderzak chyba też jest poliftowy?
-
[B5 AJM] Odłączenie akumulatora
http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html;
-
[B5 AJL] Jakie klocki hamulcowe na przód?
Ferodo, mam i polecam
-
[ALL B5] Światła dzienne
Podobnie jak te lampy ledowe na tył do avanta, które kilka minut temu skrytykowałeś? Chyba lubisz krytykować
-
[ALL B5] Światła dzienne
Możesz napisać coś więcej niż dlaczego Ci się nie podobają te lampy? Pewnie dlatego, że nie są Ori
-
Oryginalny termometr w liczniku
Przecież możesz podłączyć pod czujnik w aucie, no chyba że nie masz klimy
-
[B5 ADR] Delikatne drgania podczas hamowania.
Rozumiem, że toczyć nie chcesz? Może to nic nie dać i efekt może być krótkotrwały ale może warto próbować? Czy będziesz reklamował?
-
Piłka nożna
Kto zagrał ręką? Bo nie pamiętam tej sytuacji i nie mogę skojarzyć Aaaa to był pewnie bramkarz ManU
-
Oryginalny termometr w liczniku
Na Twoim miejscu to bym się zastanowił czy otrzymałeś sprawny wyświetlacz bo jak pewnie zauważyłeś "kolega" McBoss wykręcił kilka wałków na forum i szczerze to dziwie się, że wogóle dostałeś zakupiony towar.
-
[B5 ADR] Delikatne drgania podczas hamowania.
Klocków nie musisz zmieniać jeśli są grube ale można je przeszlifować, jeśli założysz takie tarcze jak masz tzn. tej samej wielkości bo te co proponuje Ci "devastation" są chyba większe od standardu, bo powinieneś mieć 280, wtedy musisz zmienić też zaciski i jarzma bo tarcza nie podejdzie pod stare zaciski bo jest większa
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
Aha człowiek uczy się całe życie To tak samo jak ktoś zakłada u siebie w przed lifcie lampy poliftowe zespolone, to pozbawia się halogenów, chyba że dołoży je w zderzaku A co do autora wątku, u mnie kiedyś też często przepalały się żarówki, wymieniałem wtedy tylko spaloną, aż kiedyś postanowiłem zainwestować w żarówki H7 Philipsa (26 zł/szt), wymieniłem obydwie i już rok mam spokój
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
Czyli jeśli ktoś ma przed lifta i ma lampy Valeo to wogóle nie ma halogenów (przeciwmgielnych)? Bo wiadomo, że w zderzaku ich nie ma.
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
Czyli w Valeo przed liftem nie ma halogenów?
-
Piłka nożna
mam nadzieję, że więcej nie będzie
-
Piłka nożna
Tzn. że wierzysz w zwycięstwo MC?
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
W reflektorach przed liftem nie powinno się stosować żarówek H4?
-
Piłka nożna
- [B5 ADR] Delikatne drgania podczas hamowania.
Nie tak dawno założyłem właśnie tarcze TRW i klocki Ferodo, przez pierwszy tysiąc kilometrów hamowałem delikatnie, powiedzmy z 80 km/h hamowałem naciskając hamulec 3-4 razy, nie hamując "do końca" nie doprowadzisz do przegrzania się tarczy, po tym tysiącu kilometrów hamowałem już normalnie i do dzisiaj nie mam problemów z tarczami Tarcza może się wykrzywić jak ja zagrzejesz i nagle wjedziesz w np. kałużę, nagłe ochłodzenie może wykrzywić rozgrzaną tarczę- Piłka nożna
Jeśli ManU dzisiaj przegra to już będzie wielki znak, żeby zaszły zmiany w tej drużynie.- [ALL B5] Co to jest ?
1) tak +/- 60 zł, sam kupowałem na forum. A tu masz jak podłączyć http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0 2) tak możesz to odczytać w kodach klimatronika http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0- [ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
A gdzie ja napisałem, że ma "zepsutą" manetkę i że musi ściągać kierownicę a najlepiej kupić nową? Aha pewnie tutaj A Ty napisałeś: Chodzi o to, że negowałeś moją wypowiedź a później na priv właśnie to samo napisałeś autorowi wątku i chwała Ci za to :gwizdanie:- Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
Chodzi o to, że po "przekładce" zarejestrujesz auto z Anglii, jeśli kierownica będzie po prawej stronie (przed przekładką) to niestety nie ma takiej możliwości i w żadnym polskim mieście Ci auta nie zarejestrują.- [ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
Nie no spoko, masz racje skoro zaśniedziałe styki w manetce powodują, że nie możesz włączyć świateł drogowych to nic ona i tak jest sprawna tylko te styki są nie sprawne :polew: Koniec OT - temat do zamknięcia- [ALL B5] Co to jest ?
Niekoniecznie, musisz mieć też wyświetlacz w liczniku, ten czujnik jest od klimy...- [ALL B5] Co to jest ?
Czujnik temperatury zewnętrznej - [B5 ADR] Delikatne drgania podczas hamowania.