Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Tylni zderzak chyba też jest poliftowy?
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html;
  3. Ferodo, mam i polecam
  4. pepik odpowiedział(a) na manix76 temat w Audi A4 B5
    Podobnie jak te lampy ledowe na tył do avanta, które kilka minut temu skrytykowałeś? Chyba lubisz krytykować
  5. pepik odpowiedział(a) na manix76 temat w Audi A4 B5
    Możesz napisać coś więcej niż dlaczego Ci się nie podobają te lampy? Pewnie dlatego, że nie są Ori
  6. Przecież możesz podłączyć pod czujnik w aucie, no chyba że nie masz klimy
  7. Rozumiem, że toczyć nie chcesz? Może to nic nie dać i efekt może być krótkotrwały ale może warto próbować? Czy będziesz reklamował?
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kto zagrał ręką? Bo nie pamiętam tej sytuacji i nie mogę skojarzyć Aaaa to był pewnie bramkarz ManU
  9. Na Twoim miejscu to bym się zastanowił czy otrzymałeś sprawny wyświetlacz bo jak pewnie zauważyłeś "kolega" McBoss wykręcił kilka wałków na forum i szczerze to dziwie się, że wogóle dostałeś zakupiony towar.
  10. Klocków nie musisz zmieniać jeśli są grube ale można je przeszlifować, jeśli założysz takie tarcze jak masz tzn. tej samej wielkości bo te co proponuje Ci "devastation" są chyba większe od standardu, bo powinieneś mieć 280, wtedy musisz zmienić też zaciski i jarzma bo tarcza nie podejdzie pod stare zaciski bo jest większa
  11. Aha człowiek uczy się całe życie To tak samo jak ktoś zakłada u siebie w przed lifcie lampy poliftowe zespolone, to pozbawia się halogenów, chyba że dołoży je w zderzaku A co do autora wątku, u mnie kiedyś też często przepalały się żarówki, wymieniałem wtedy tylko spaloną, aż kiedyś postanowiłem zainwestować w żarówki H7 Philipsa (26 zł/szt), wymieniłem obydwie i już rok mam spokój
  12. Czyli jeśli ktoś ma przed lifta i ma lampy Valeo to wogóle nie ma halogenów (przeciwmgielnych)? Bo wiadomo, że w zderzaku ich nie ma.
  13. Czyli w Valeo przed liftem nie ma halogenów?
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    mam nadzieję, że więcej nie będzie
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tzn. że wierzysz w zwycięstwo MC?
  16. W reflektorach przed liftem nie powinno się stosować żarówek H4?
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  18. Nie tak dawno założyłem właśnie tarcze TRW i klocki Ferodo, przez pierwszy tysiąc kilometrów hamowałem delikatnie, powiedzmy z 80 km/h hamowałem naciskając hamulec 3-4 razy, nie hamując "do końca" nie doprowadzisz do przegrzania się tarczy, po tym tysiącu kilometrów hamowałem już normalnie i do dzisiaj nie mam problemów z tarczami Tarcza może się wykrzywić jak ja zagrzejesz i nagle wjedziesz w np. kałużę, nagłe ochłodzenie może wykrzywić rozgrzaną tarczę
  19. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli ManU dzisiaj przegra to już będzie wielki znak, żeby zaszły zmiany w tej drużynie.
  20. 1) tak +/- 60 zł, sam kupowałem na forum. A tu masz jak podłączyć http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0 2) tak możesz to odczytać w kodach klimatronika http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
  21. A gdzie ja napisałem, że ma "zepsutą" manetkę i że musi ściągać kierownicę a najlepiej kupić nową? Aha pewnie tutaj A Ty napisałeś: Chodzi o to, że negowałeś moją wypowiedź a później na priv właśnie to samo napisałeś autorowi wątku i chwała Ci za to :gwizdanie:
  22. Chodzi o to, że po "przekładce" zarejestrujesz auto z Anglii, jeśli kierownica będzie po prawej stronie (przed przekładką) to niestety nie ma takiej możliwości i w żadnym polskim mieście Ci auta nie zarejestrują.
  23. Nie no spoko, masz racje skoro zaśniedziałe styki w manetce powodują, że nie możesz włączyć świateł drogowych to nic ona i tak jest sprawna tylko te styki są nie sprawne :polew: Koniec OT - temat do zamknięcia
  24. Niekoniecznie, musisz mieć też wyświetlacz w liczniku, ten czujnik jest od klimy...
  25. Czujnik temperatury zewnętrznej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.