Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 AFN] Wyciągać aku z auta na kilka dni?
Koledzy mój aku już nie jest pierwszej młodości i przy obecnych mrozach daje znaki z rana w postaci kontrolki wykrzyknika i 3 razy pisk. Teraz moje pytanie, bo do końca tygodnia mam wolne i w sumie nigdzie nie muszę jeździć autem więc planuję wyciągnąć aku z auta i zabrac do domu na te kilka dni? Dodam, że autko stoi pod chmurką a zapowiadają ostre mrozy Czy auto może tak sobie postać kilka dni bez aku?
-
[ALL B5] Pikanie przy załączaniu zapłonu...
Słaby aku :gwizdanie: Jeśli świeci rezerwa to przy przekręceniu zapłonu "piknie", tak samo podczas jazdy, jak się zaświeca rezerwa to będzie ten sam "pik"
-
[ALL] Zamarzinięty płyn hamulcowy
Dokładnie tylko ogrzewany garaż może tu pomóc. Jakie miałeś objawy po zamarznięciu płynu?
-
[B5 ADP] Płyn chłodniczy uciekł...
A nie masz wrażenia, że przybyło Ci oleju? Jeśli to uszczelka to lepiej zrobić to jak najszybciej bo jazda z takimi objawami jest niezdrowa dla Twojego silnika. Sprawdź czy węże Ci twardnieją czy po odkręceniu korka zbiorniczka wyrównawczego jest duże ciśnienie.
-
[B5 ADP] Płyn chłodniczy uciekł...
Nie chce Ci źle wróżyć ale chyba uszczelkę pod głowicą masz do wymiany, duży ubytek płynu, biała maź w oleju na to wskazują. Mrozy nie mogą powodować tak dużego ubytku płynu. U Ciebie raczej płyn miesza się z olejem
-
[B6 AWX] (-13) odpala i zaraz gaśnie
Nie zaszkodzi a może pomóc
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
Chyba, że tak, myślałem że jak większość diesli robisz +/- 30k km
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
Rok to długo, możesz pomyśleć już o wymianie.
-
[ALL B5] Scyzoryk + centralny
Koledzy na forum często sprzedają używane ori scyzoryki za +/- 50 zł, tylko kwestia czy da się zakodować taki kluczyk do Twojego modelu? Wiem, że trzeba je dobierać po numerach, ale to już ktoś bardziej kumaty musi się wypowiedzieć.
-
[B5 AFN] Jakie świece żarowe
NGK mam i polecam
-
Piłka nożna
Już jest 3-2 dla Arsenalu
-
Piłka nożna
Villarreal-Barcelona 0-0 kolejne 2 punkty straty do Realu
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Kiedyś kupiłem dłuższe wycieraczki niż zalecane do mojego modelu i efekt był taki jak u Ciebie.
-
Piłka nożna
Mnie bardziej cieszy awans Liverpoolu bo ostatnio się strasznie "męczą".
-
Piłka nożna
Będzie ciekawie [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:31_________________________________________________City odpadło z Carling Cup
-
Piłka nożna
2-1 Ronaldo :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Zapodajcie jakąś stronę gdzie planujecie oglądać GD Myślę, że będzie remis 1-1 i czerwień dla Pepe
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Dania wygrała i niestety jesteśmy poza półfinałem, ale wygrana z Niemcami cieszy, chłopaki pokazali klasę Faul Niemców w końcówce, jak Lijewski pchnięty wpadł na przeciwnika to było jakieś przegięcie
-
[ALL B5] "Skakanie koła"
Z tym natychmiast to bym nie przesadzał swoją drogą pomiary na stacji diagnostycznej nie są wiarygodne.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 15:54_________________________________________________ Amory to szrot. Nie wiem jak je sprawdzales wczesniej, skoro piszesz ze sa ok. :gwizdanie: Wymien i bedzie po problemie. Dlaczego twierdzisz, że te amory to szrot? Tylko kup sobie renomowanej firmy te amorki tak jak już wcześniej napisałem abyś za pół roku nie miał tego samego Moje bilsteiny padły po roku miałeś pecha albo to był odpad poprodukcyjny przecież jest 2 lata gwarancji to mogłeś wymienić jakby co Nie wymienić tylko reklamować, a jaką mam pewność, że mi ją uznają? Po roku miały już po 50%
-
[ALL B5] "Skakanie koła"
Amory to szrot. Nie wiem jak je sprawdzales wczesniej, skoro piszesz ze sa ok. :gwizdanie: Wymien i bedzie po problemie. Dlaczego twierdzisz, że te amory to szrot? Tylko kup sobie renomowanej firmy te amorki tak jak już wcześniej napisałem abyś za pół roku nie miał tego samego Moje bilsteiny padły po roku
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/alexis-sanchez-mogl-trafic-do-realu-madryt,1,5006681,wiadomosc.html Coś dla fanów Realu i Barcy [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 10:54_________________________________________________Ale brama Incredible 70-yard golazo! Cristian VILLAGRA (FC Metalist) v Dinamo Moscow 23th January 2012[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 19:46_________________________________________________ METALIST TV
-
[B5 AVG] [B5 AVG] Czarny Ciągnik!
Chrom robi u Ciebie robotę, przy ciemnym aucie i ciemnych szybkach jest koks szkoda, że tyle z tym roboty żeby to dołożyć
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #2/01 die Bundesliga - Liga niemiecka 28-01-2012 15:30 Werder Brema - Bayer Leverkusen 1-2 28-01-2012 15:30 Bayern Monachium - Wolfsburg 3-0 29-01-2012 17:30 VfB Stuttgart - Bor. Monchengladbach 0-2 Serie A - Liga włoska 28-01-2012 20:45 Juventus - Udinese 3-2 29-01-2012 15:00 Genoa - SSC Napoli 1-3 Eredivisie - Liga holenderska 29-01-2012 12:30 Feyenoord - Ajax 1-1 Liga BBVA - Liga hiszpańska 28-01-2012 22:00 Villarreal - Barcelona 1-3 29-01-2012 21:30 Malaga - Sevilla 1-2 28-01-2012 18:00 Espanyol - Mallorca 2-2
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Szkoda, niestety już możemy zapomnieć o półfinałach
-
Piłka ręczna - mężczyzn
No i niestety znowu nasi muszą gonić wynik Mam nadzieję, że dogonią i wygrają