Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Koledzy mój aku już nie jest pierwszej młodości i przy obecnych mrozach daje znaki z rana w postaci kontrolki wykrzyknika i 3 razy pisk. Teraz moje pytanie, bo do końca tygodnia mam wolne i w sumie nigdzie nie muszę jeździć autem więc planuję wyciągnąć aku z auta i zabrac do domu na te kilka dni? Dodam, że autko stoi pod chmurką a zapowiadają ostre mrozy Czy auto może tak sobie postać kilka dni bez aku?
  2. Słaby aku :gwizdanie: Jeśli świeci rezerwa to przy przekręceniu zapłonu "piknie", tak samo podczas jazdy, jak się zaświeca rezerwa to będzie ten sam "pik"
  3. Dokładnie tylko ogrzewany garaż może tu pomóc. Jakie miałeś objawy po zamarznięciu płynu?
  4. A nie masz wrażenia, że przybyło Ci oleju? Jeśli to uszczelka to lepiej zrobić to jak najszybciej bo jazda z takimi objawami jest niezdrowa dla Twojego silnika. Sprawdź czy węże Ci twardnieją czy po odkręceniu korka zbiorniczka wyrównawczego jest duże ciśnienie.
  5. Nie chce Ci źle wróżyć ale chyba uszczelkę pod głowicą masz do wymiany, duży ubytek płynu, biała maź w oleju na to wskazują. Mrozy nie mogą powodować tak dużego ubytku płynu. U Ciebie raczej płyn miesza się z olejem
  6. Nie zaszkodzi a może pomóc
  7. Chyba, że tak, myślałem że jak większość diesli robisz +/- 30k km
  8. Rok to długo, możesz pomyśleć już o wymianie.
  9. Koledzy na forum często sprzedają używane ori scyzoryki za +/- 50 zł, tylko kwestia czy da się zakodować taki kluczyk do Twojego modelu? Wiem, że trzeba je dobierać po numerach, ale to już ktoś bardziej kumaty musi się wypowiedzieć.
  10. NGK mam i polecam
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Już jest 3-2 dla Arsenalu
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Villarreal-Barcelona 0-0 kolejne 2 punkty straty do Realu
  13. Kiedyś kupiłem dłuższe wycieraczki niż zalecane do mojego modelu i efekt był taki jak u Ciebie.
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Mnie bardziej cieszy awans Liverpoolu bo ostatnio się strasznie "męczą".
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Będzie ciekawie [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:31_________________________________________________City odpadło z Carling Cup
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    2-1 Ronaldo :gwizdanie:
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Zapodajcie jakąś stronę gdzie planujecie oglądać GD Myślę, że będzie remis 1-1 i czerwień dla Pepe
  18. Dania wygrała i niestety jesteśmy poza półfinałem, ale wygrana z Niemcami cieszy, chłopaki pokazali klasę Faul Niemców w końcówce, jak Lijewski pchnięty wpadł na przeciwnika to było jakieś przegięcie
  19. Z tym natychmiast to bym nie przesadzał swoją drogą pomiary na stacji diagnostycznej nie są wiarygodne.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 15:54_________________________________________________ Amory to szrot. Nie wiem jak je sprawdzales wczesniej, skoro piszesz ze sa ok. :gwizdanie: Wymien i bedzie po problemie. Dlaczego twierdzisz, że te amory to szrot? Tylko kup sobie renomowanej firmy te amorki tak jak już wcześniej napisałem abyś za pół roku nie miał tego samego Moje bilsteiny padły po roku miałeś pecha albo to był odpad poprodukcyjny przecież jest 2 lata gwarancji to mogłeś wymienić jakby co Nie wymienić tylko reklamować, a jaką mam pewność, że mi ją uznają? Po roku miały już po 50%
  20. Amory to szrot. Nie wiem jak je sprawdzales wczesniej, skoro piszesz ze sa ok. :gwizdanie: Wymien i bedzie po problemie. Dlaczego twierdzisz, że te amory to szrot? Tylko kup sobie renomowanej firmy te amorki tak jak już wcześniej napisałem abyś za pół roku nie miał tego samego Moje bilsteiny padły po roku
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/alexis-sanchez-mogl-trafic-do-realu-madryt,1,5006681,wiadomosc.html Coś dla fanów Realu i Barcy [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 10:54_________________________________________________Ale brama Incredible 70-yard golazo! Cristian VILLAGRA (FC Metalist) v Dinamo Moscow 23th January 2012[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 19:46_________________________________________________ METALIST TV
  22. Chrom robi u Ciebie robotę, przy ciemnym aucie i ciemnych szybkach jest koks szkoda, że tyle z tym roboty żeby to dołożyć
  23. ZESTAW #2/01 die Bundesliga - Liga niemiecka 28-01-2012 15:30 Werder Brema - Bayer Leverkusen 1-2 28-01-2012 15:30 Bayern Monachium - Wolfsburg 3-0 29-01-2012 17:30 VfB Stuttgart - Bor. Monchengladbach 0-2 Serie A - Liga włoska 28-01-2012 20:45 Juventus - Udinese 3-2 29-01-2012 15:00 Genoa - SSC Napoli 1-3 Eredivisie - Liga holenderska 29-01-2012 12:30 Feyenoord - Ajax 1-1 Liga BBVA - Liga hiszpańska 28-01-2012 22:00 Villarreal - Barcelona 1-3 29-01-2012 21:30 Malaga - Sevilla 1-2 28-01-2012 18:00 Espanyol - Mallorca 2-2
  24. Szkoda, niestety już możemy zapomnieć o półfinałach
  25. No i niestety znowu nasi muszą gonić wynik Mam nadzieję, że dogonią i wygrają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.