Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Zakładając poliftowe lampy pozbawiasz się świateł przeciwmgłowych, chyba że dołożysz je sobie w formie halogenów w zderzak. W poliftach fabrycznie halogeny są w kratkach zderzaka.
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Damian a ile było w pierwszej rundzie w meczu Barca-Osasuna? 8-0?
  3. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobrze im tak, to za przyznanie tytułu mistrzowskiego pod stolikiem... a jakie są Wasze typy na finał PNA? WKS wygra 2-0
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Inter-Novara 0-1 oni to dopiero mają kryzys :gwizdanie:
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale był mecz 4-5 i Obraniak pogrążył swoich byłych kolegów w doliczonym czasie gry
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No skład wystawił co najmniej dziwny. Real musiałby na serio mocno się pogubić żeby nie wygrać Ligi... Wystawił "starą" obronę po to żeby nie stracić bramki i rezerwową pomoc bo wiedział, że i tak coś strzelą a podstawowym zawodnikom dał odpocząć przed LM, niestety nie przewidział, że Pique będzie miał słabszy dzień
  7. pepik odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    Wahacze powinno wymieniać się parami, ale decyzja należy do Ciebie. Nie musisz nic robić z amorkami.
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli Real wygra swój mecz to Barcelonie będzie ciężko odrobić 10 pkt, zakładając że wygrają GD to zostanie 7 pkt, myślę, że to jednak Real będzie górą w tym sezonie :gwizdanie:
  9. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Może być lipa dzisiaj :gwizdanie: już 2-0 jest, mogą nie nadrobić.
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oby Borysiuk nie "przepadł" tak jak Sobiech Sobiech się obudził :gwizdanie: Mainz-Hannover 1-1 Sobiech wyrównał w końcówce
  11. Musisz wyciągnąć licznik i zobaczyć czy masz wyświetlacz, na 99% nie masz go i trzeba będzie dołożyć jeśli chcesz mieć temperaturę w zegarach, wszystko jest opisane tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0
  12. Tak? A w jaki sposób niby? Bo nie mogę sobie tego wyobrazić na początku ścieżki ,jeszcze przed rolkami fura przejeżdża jedną stroną (lewą) przez płytę pomiarową Aha dzięki za info gdzieś wyświetlają się wartości? Jakieś dane, że auto ma źle ustawioną zbieżność? Chyba nie wszystkie stacje robią te pomiary a jak robią to nie biorą ich po uwagę podczas przeglądu.
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dajcie jakiś link do tej bramki, gdzie ją można zobaczyć?
  14. Dokładnie Moja ankieta poszła
  15. Tak? A w jaki sposób niby? Bo nie mogę sobie tego wyobrazić
  16. Na 8 stronie
  17. Czujnik jest ok, do tego jeszcze musisz dokupić wyświetlacz temperatury do licznika. Coś takiego np. http://allegro.pl/wyswietlacz-temperatury-czujnik-audi-a4-i2056239400.html
  18. pepik odpowiedział(a) na Jacek001 temat w Audi A4 B5
    Tak
  19. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Odwołali ten sobotni mecz?
  20. Robiłem dziurę w swoim tunelu pod łokieć i wogóle jej nie widać, więc jak zrobisz to umiejętnie to będzie jak ori Ps. Łokcie z passatów B5 też pasują do naszych A4
  21. http://sport.onet.pl/pilka-reczna/karol-bielecki-i-krzysztof-lijewski-beda-grali-w-v,1,5019994,wiadomosc.html Bielecki i Lijewski od lipca będą grać w Vive Targi Kielce
  22. Patrzyłeś na datę wątku? :doh1: Kolega miał problem 5 lat temu, do tego czasu napewno rozwiązał problem A co do samej manetki, na chwilę może pomóc wazelina techniczna, którą trzeba wstrzyknąć w manetkę w celu wyczyszczenia styków bez jej demontażu.
  23. ZESTAW #1/02 Premier League - Liga angielska 11-02-2012 13:45 Manchester United - Liverpool 2-0 11-02-2012 16:00 Everton - Chelsea 0-1 11-02-2012 18:30 Tottenham - Newcastle 2-1 12-02-2012 17:00 Aston Villa - Manchester City 0-0 die Bundesliga - Liga niemiecka 11-02-2012 18:30 Bor. Monchengladbach - Schalke 04 1-1 11-02-2012 15:30 Bor. Dortmund - Bayer Leverkusen 3-2 11-02-2012 15:30 Bayern Monachium - Kaiserslautern 3-1 Liga BBVA - Liga hiszpańska 11-02-2012 22:00 Betis - Athl.Bilbao 2-2 11-02-2012 20:00 Osasuna - Barcelona 0-2 Seria A - Liga włoska 11-02-2012 18:00 Udinese - AC Milan 0-0 12-02-2012 20:45 Bologna - Juventus 0-2
  24. no widzisz moje Bilsteiny mają 60 tyś km i nadal mają 75% lewy i 73%prawy Właśnie nie wiem czy trafiłem na trefną partię czy jakiś błąd przy montażu
  25. Nawet jeśli wahacze różnią się długością to nie ustalają wysokości auta, za to odpowiadają srężyny. Nie polecam bilsteinów bo wysrały mi się po roku Idź do sklepu i niech Ci porównają.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.