Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. http://allegro.pl/spinki-montaz-oslona-silnika-passat-b-5-audi-a4-su-i2080475601.html
  2. No tak tylko mi chodzi o golfa IV i ciekawy jestem czy tak sama procedura wymiany będzie w jego przypadku ale pewnie tak. Odradziłem ojcu jazdę z tą usterką i przy najbliższej okazji podjedzie do mechanika. Czy będzie musiał wymieniać olej na nowy? Bo nie ma takiej potrzeby narazie. I co z płynem chłodniczym?
  3. Zadam głupie pytanie Czy w Golfie IV 1.9 SDI też jest takowa uszczelka chłodniczki oleju?
  4. Po 2 dniach leżakowania aku w domu dzisiaj postanowiłem odpalić mojego potwora i podjechać na stację zatankować trochę ropki, bo bałam się, że może mi ropa zamarnąć a miałem w baku jakieś 15 litrów. Ku mojemu zdziweniu autko odpaliło normalnie tzn. za drugim razem, grunt, że ropa nie zamarzła, może dlatego, że cały czas tankuję na Orlenie, jednak trochę się bałem bo nic nie dolewałem do baku a nad ranem było -30 stopni a auto stoi pod chmurką
  5. Odgrzeje kotleta W golfie IV 1.9 SDI mojego ojca też lekko cieknie olej do momentu aż silnik się nie nagrzeje, w garażu plama na podłodze i cieknie za samochodem. Po wstępnych oględzinach podejrzewam właśnie tą uszczelkę pod chłodniczką oleju ale nie jestem pewien, cieknie z lewej strony silnika. Mechanik powiedział do ojca, że to cieknie z turbiny tylko, że w SDI nie ma turbiny Powiedzcie czy można tak jeździć czy raczej brać się za wymianę? Bo ojciec twierdzi, że można jeździć tylko trzeba sprawdzać olej a ja jednak twierdzę, że jeśli to uszczelka chłodniczki oleju to lepiej ją wymienić. Tylko czy to napewno spod tej chłodniczki cieknie?
  6. tu też odkopany podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=59960.120
  7. Ciężko mi było sobie wyobrazić jak "kaszka" pod wpływem ciepła może się rozpuścić ale teraz już wiem o co kaman
  8. Kolego u mnie było to samo, przy mrozach zapalała się czerwona kontrolka od płynu i 3 razy pisk, paliła się do czasu aż silnik się nie zagrzał, płyn w zbiorniczku był w normie, na vagu żadnych błędów, winowajcą okazał się zawieszony czujnik poziomu płynu chłodzącego ten u dołu zbiorniczka, niestety jest on "wtopiony" w zbiorniczek i dopiero wymiana zbiorniczka pomogła.
  9. Ogrzewany garaż też nie wiele tu pomoże?
  10. Na jakiej stacji tankowałeś? Ile miałeś ropy w baku? Tego preparatu to trzeba było wcześniej dolać.
  11. Auto wpada w tryb awaryjny a przyczyn może być dużo
  12. Czemu Jest dużo powodów ale to chyba taki pozytywny nałóg Czemu Zapytał ten m który siedzi tu całymi dniami i jest w top 10 najaktywniejszych użytkowników
  13. Lubię tu być Stówka
  14. Nie zapala się żadna kontrolka podczas tego "kręcenia"? Podejrzewam świece żarowe albo słabej jakości paliwo, ewentualnie słaby aku.
  15. Miałem identyczny problem, poprzedni właściciel wyłączył centralkę bo pilot mu nie śmigał. Winowajcą był właśnie mikrostyk w tylnych drzwiach, 10 zł + włączenie alarmu (zintegrowany z centralką) i wszystko działa jak należy Myślę, że Twój "magik" to sprawdził bo z tyłu jest łatwo gorzej z przodem bo trzeba rozbierać zamki żeby sprawdzić mikrostyki.
  16. Tu np. możesz sobie zobaczyć jakie są zalecane do Twojego modelu http://www.varta-automotive.pl/index.php?id=256&L=15&h=1&presetApplication=&presetManufacturer=&presetModelline=&application=PKW&manufacturer=&modelline=&lang=pl&range=
  17. pepik odpowiedział(a) na sabi777 temat w Audi A4 B6/B7
    Fajna ankieta Wczoraj czytałem u nas na forum jak koledze zamarzł płyn hamulcowy to skrajny przypadek ale może warto sprawdzić?[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 17:16_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242004.0
  18. Ile dałeś i dlaczego kupiłeś mniejszy niż miałeś? Raczej nic nie powinno się stać.
  19. Po 2 dniach to ten co mam teraz by odpalił chodzi mi o ok tydzień Mam aku 72 AH więc zastanawiam się czy przy kupnie nie kupić większego?
  20. Ok powiedzmy, że dzisiaj kupuję nowy aku, wkładam go do auta i nie jeżdżę do poniedziałku, w dzień i w nocy mróz (dzisiaj zapowaiadają - 30 stopni) w poniedziałek rano wsiadam i co? Nowy aku zakręci po 5 dniach stania w takich temperaturach, pod chmurką?
  21. Właśnie się ładuje pod prostownikiem
  22. ZESTAW #3/01 Premier League - Liga angielska 04-02-2012 14:00 Arsenal - Blackburn 3-1 05-02-2012 17:00 Chelsea - Manchester United 2-2 06-02-2012 21:00 Liverpool - Tottenham 0-0 die Bundesliga - Liga niemiecka 03-02-2012 20:30 Nurnberg - Bor. Dortmund 0-3 04-02-2012 15:30 Wolfsburg - Bor. Monchengladbach 1-2 04-02-2012 18:30 Hamburger SV - Bayern Monachium 0-2 Ligue 1 - liga francuska 05-02-2012 21:00 Marsylia - Lyon 0-1 Liga BBVA - Liga hiszpańska 04-02-2012 18:00 Athl.Bilbao - Espanyol 1-1 04-02-2012 20:00 Getafe - Real Madryt 1-2 05-02-2012 18:00 Sevilla - Villarreal 2-1 05-02-2012 21:30 Atl. Madryt - Valencia 2-2
  23. Oczywiście, że go podładuję Dla aku to jasne, że będzie lepiej grunt, żeby audinie nic nie było Pewnie masz rację ale chcę jeszcze tą zimę przejeździć na tym starym aku, w sumie nie jest z nim tak tragicznie nigdy mnie nie zawiódł a czuję, że jak postoi do poniedziałku to mnie zawiedzie szczególnie, że ma być nocą -30 stopni Pozatym nie myślałbym o wyciąganiu aku z auta gdybym jeździł codziennie, a tak mam kilka dni wolnego więc myślę, że lepiej dla niego będzie jak poleży pod kaloryferem No ja właśnie chciałem zaoszczędzić i myślałem, że mi się uda przetrwać tą pier**lona zimę na starym aku ale niestety... Trzeba nowy aku kupić... Mój też dawał takie oznaki po czym jak wyświetlił się wykrzyknik i zaczęło pikać, już nie odpalał bez pomocy drugiego auta bądź prostownika... Także jak twój już daje takie sygnały, to albo nie będziesz jeździć na tym aku do wiosny albo będziesz musiał kupić nowy Wiesz co mi wykrzyknik zapalił się tylko po weekendzie, gdzie w sobotę i niedziele jeździłem mało po 1-2 km ze 3 razy i aku nie zdążył się naładować, jak w tyg. jeżdżę do pracy 50 km w obie strony to na drugi dzień nie mam problemu z rozruchem więc daje mu jeszcze szansę
  24. Oczywiście, że go podładuję Dla aku to jasne, że będzie lepiej grunt, żeby audinie nic nie było Pewnie masz rację ale chcę jeszcze tą zimę przejeździć na tym starym aku, w sumie nie jest z nim tak tragicznie nigdy mnie nie zawiódł a czuję, że jak postoi do poniedziałku to mnie zawiedzie szczególnie, że ma być nocą -30 stopni Pozatym nie myślałbym o wyciąganiu aku z auta gdybym jeździł codziennie, a tak mam kilka dni wolnego więc myślę, że lepiej dla niego będzie jak poleży pod kaloryferem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.