Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Znasz jakieś szczegóły? Stawkę na godz? Bo 1500 E to nic nie mówi, bo jak masz robić od rana do wieczora, dzień w dzień to wcale nie są dobre zarobki. Skoro od kwietnia to zapewne praca w szklarni?
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeszce mecz się nie skończył :gwizdanie:
  3. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Karny i czerwona kartka dla Czekaja
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dałeś jej? Garguła z wolnego w poprzeczkę, wymiana ciosów, Melikson dobrze gra.
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie. Oglądałem nie cały mecz bo tylko II połówkę ale fakt faktem. 4 minuta i Małecki nie trafia setki... Garguła
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie, Wisła też dobrze zaczęła ale Garguła :doh1: a nie wykorzystane sytuacje...
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wynik nie najlepszy, zabrakło sił w końcówce, szkoda ale jest szansa w rewanżu
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Legia po ospałym początku przejęła inicjatywę i gra całkiem dobrze, szkoda że Żyro nie wykorzystał "setki", oby nie stracili głupiej bramki i ciekawe jak fizycznie będą wyglądać po przerwie
  9. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    W przypadku Typera to najmniej ważne bo trafić wyniki w naszej ekstraklasie to jak trafić 6 w totka szczególnie teraz na początku rundy. Ciekawie zapowiada się mecz Śląsk - Ruch.
  10. ZESTAW #2/02 Ekstraklasa 17-02-2012 20:30 Lech Poznań - GKS Bełchatów 2-0 17-02-2012 18:00 ŁKS Łódź - Polonia Warszawa 1-1 18-02-2012 18:00 Śląsk Wrocław - Ruch Chorzow 2-2 18-02-2012 15:45 Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 1-0 18-02-2012 13:30 Widzew Łódź - Podbeskidzie 0-0 19-02-2012 17:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-0 19-02-2012 14:30 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 0-1 20-02-2012 18:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1-1 die Bundesliga - Liga niemiecka 18-02-2012 15:30 Hamburger SV - Werder Brema 1-3 19-02-2012 15:30 Schalke 04 - Wolfsburg 2-1 Liga BBVA - Liga hiszpańska 19-02-2012 16:00 Athl.Bilbao - Malaga 3-1 19-02-2012 21:30 Barcelona - Valencia 3-1 Seria A - Liga włoska 17-02-2012 20:45 Fiorentina - SSC Napoli 0-0 Ligue 1 - Liga francuska 19-02-2012 21:00 Paris SG - Montpellier 1-3
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dawno nie widziałem tak słabego Arsenalu i tak dobrego Milanu
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Piękna bramka Boateng i 1-0 dla Milanu.
  13. Mogłeś jeszcze dać zdjęcie swojego auta Z tego co wymieniłeś to tak: - żadnych progów, pomaluj dokładki w kolor i będzie Reszta planów jak najbardziej ok. Zajrzyj do działu "Moja A4" i pooglądaj auta innych, może coś Ci się spodoba i załóż temat o swoim aucie
  14. Na początek możesz spróbować wstrzyknąć wazelinę techniczną w manetkę i ją rozruszać.
  15. To jest opis bezpieczników z audi B5?
  16. U siebie też mam tarcze TRW ale klocki Ferodo, po podobnym przelocie jak u Ciebie, tarcze wyglądają jak nowe.
  17. Tutaj kolega sprzedaje podobny zestaw http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=244169.0 Moim zdanie 600-700 zł to maks, na allegro możesz startować od 800
  18. Pierwsze są ładne i według mnie będą pasować do Twojego auta Chyba nie myślałeś, że wszyscy będą jednomyślni, zdania będą podzielone bo gusta są różne. Ps. Poproś kolegów o VT w odpowiednim wątku
  19. U mnie nie ma tego wężyka przy każdym aku powinien być?
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1273.0;highlight=w%EA%BFyk+od+akumulatora Może to to
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Byłem w szoku widząc jak oni modlą się o zwycięstwo, na kolanach, zamknięte oczy, podniesione ręce i modły w głos. Głęboko wierzące narody.
  22. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lepiej się modlili
  23. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ronaldo Show W PNA będą karne chyba
  24. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To już drugi na tych mistrzostwach :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 22:02_________________________________________________ 1-1 do przerwy i Levante będzie grało w 10-tkę, więc nadzieja na "wpadkę" Realu znikoma.
  25. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Real-Levante 0-1 11 min.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.