Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Fajne koło Szerokości
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    2-2
  3. pepik odpowiedział(a) na Duds temat w Audi A4 B5
    Te to już inna bajka jak najbardziej możesz kupować
  4. To już druga Twoja oczywista odpowiedz, która już wcześniej padła od innych (w innych wątkach robisz to samo, "odgrzebujesz kotlety" i dajesz "super rady) ciekawe co masz na handel? Wyraźnie nabijasz posty
  5. Kolego a czytałeś wogóle ten temat? Przecież wiadomo, że to odma i o niej dyskusja.
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dudka ładnie zaje*ał Faul na Del Piero na poziomie "B" klasy
  7. Odłączenie aku nie powinno kasować ustawień inspekcji.
  8. pepik odpowiedział(a) na Duds temat w Audi A4 B5
    odpuść
  9. To wszystko zależy od temperatury na zewnątrz i stylu jazdy, wiadomo, że w zimie będzie się dłużej dogrzewał.
  10. pepik odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie ma tragedii, ważne, że mają kwalifikację do Londynu bo to było głównym celem
  11. w oryginalnym dolocie odcinasz lewą ściankę i odchylasz w lewo, ja do niej dodatkowo przymocowałem kawałek płaskiego plastiku, i ten plastki z jednej strony jest przymocowany do tej odchylonej klapy a z drugiej do takiej gumowej przegrody co jest koło chłodnicy. wiesz o co mi chodzi??
  12. Też tak myślę Możesz dokładnie opisać w jaki sposób należy przerobić dolot do IC?
  13. Moim zdaniem halo i ledy to trochę za dużo i robi się choinka więc albo to albo to Spróbuj może jak kolega wyżej radził lepiej spasować to halo bo ta "szparka" jest widoczna i rzuca się w oczy
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lech się rozstrzelał 4-0 do przerwy :gwizdanie:
  15. To nie koniecznie musi być wina wahacza, myślę, że miałeś montowane wahacze na podnośniku a nie tak jak trzeba pod obciążeniem.
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Podobnie jak Rosja nasza grupa jest najsłabsza i każdy zespół ma szanse na awans, każdy po 25%
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie masz racji kolego, tutaj cytat z onetu: "W ćwierćfinale pierwsza drużyna grupy A zagra z drugą z grupy B, zaś zwycięzca grupy B zmierzy się z drugą ekipą z grupy A. Zakładając nasz awans i wygrane faworytów w meczach, które rozegrane zostaną w Charkowie i Lwowie – o półfinał zagramy z Holandią lub Niemcami. Taki mecz zelektryzowałby bez wątpienia całą Polskę. "Nasz" ćwierćfinał rozegrany zostanie 21 czerwca o godz. 20:45 w Warszawie (jeśli wygramy grupę) lub 22 czerwca o godz., 20:45 w Gdańsku (jeśli awansujemy z drugiej pozycji)." Czyli zakładając nasz awans z grupy zagramy z Niemcami, Holandią, Portugalią albo Danią, więc z drużyną z grupy "śmierci".
  18. pepik odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    Musimy zdobyć jeszcze 1 punkt czyli np. przegrać 2-3 z Brazylią albo Rosją. Jutro też grają o 7 naszego czasu?
  19. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    PZPN nie zasłużył na taki wynik losowania Jak nie wyjdziemy z tej grupy to już z żadnej nie wyjdziemy
  20. pepik odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie prawie zawsze przegrywają pierwszego seta ale za to później są emocje
  21. pepik odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    Świetnie grają w tym pucharze On cały mecz był nabuzowany i podwójnie zmotywowany
  22. Tak podejdzie.
  23. pepik odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    Na zbiorniczku wyrównawczym też jest napisane G12 więc taki powinno się lać.
  24. pepik odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    Ja też kupiłem Febi 1,5 l za 33 zł.
  25. pepik odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    Wiem to kolego, chodzi o to że on nie wiedział o istnieniu koncentratu G12+, słyszał tylko o Petrygo i Borygo tak jak ja dopóki nie trafiłem tutaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.