Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] no i jest A4 ;)
Fajne koło Szerokości
- Piłka nożna
-
[ALL B5] Gra warta świeczki?
Te to już inna bajka jak najbardziej możesz kupować
-
[ALL B5] Błędne wskazania poziomu paliwa w baku
To już druga Twoja oczywista odpowiedz, która już wcześniej padła od innych (w innych wątkach robisz to samo, "odgrzebujesz kotlety" i dajesz "super rady) ciekawe co masz na handel? Wyraźnie nabijasz posty
-
[B5 ADP] Co to za część silnika?
Kolego a czytałeś wogóle ten temat? Przecież wiadomo, że to odma i o niej dyskusja.
-
Piłka nożna
Dudka ładnie zaje*ał Faul na Del Piero na poziomie "B" klasy
-
[B5 AJM] Odłączenie akumulatora
Odłączenie aku nie powinno kasować ustawień inspekcji.
- [ALL B5] Gra warta świeczki?
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu nie dogrzewa do 90 stopni .
To wszystko zależy od temperatury na zewnątrz i stylu jazdy, wiadomo, że w zimie będzie się dłużej dogrzewał.
-
Siatkówka
Nie ma tragedii, ważne, że mają kwalifikację do Londynu bo to było głównym celem
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
w oryginalnym dolocie odcinasz lewą ściankę i odchylasz w lewo, ja do niej dodatkowo przymocowałem kawałek płaskiego plastiku, i ten plastki z jednej strony jest przymocowany do tej odchylonej klapy a z drugiej do takiej gumowej przegrody co jest koło chłodnicy. wiesz o co mi chodzi??
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Też tak myślę Możesz dokładnie opisać w jaki sposób należy przerobić dolot do IC?
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Moim zdaniem halo i ledy to trochę za dużo i robi się choinka więc albo to albo to Spróbuj może jak kolega wyżej radził lepiej spasować to halo bo ta "szparka" jest widoczna i rzuca się w oczy
-
Piłka nożna
Lech się rozstrzelał 4-0 do przerwy :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
To nie koniecznie musi być wina wahacza, myślę, że miałeś montowane wahacze na podnośniku a nie tak jak trzeba pod obciążeniem.
-
Piłka nożna
Podobnie jak Rosja nasza grupa jest najsłabsza i każdy zespół ma szanse na awans, każdy po 25%
-
Piłka nożna
Nie masz racji kolego, tutaj cytat z onetu: "W ćwierćfinale pierwsza drużyna grupy A zagra z drugą z grupy B, zaś zwycięzca grupy B zmierzy się z drugą ekipą z grupy A. Zakładając nasz awans i wygrane faworytów w meczach, które rozegrane zostaną w Charkowie i Lwowie – o półfinał zagramy z Holandią lub Niemcami. Taki mecz zelektryzowałby bez wątpienia całą Polskę. "Nasz" ćwierćfinał rozegrany zostanie 21 czerwca o godz. 20:45 w Warszawie (jeśli wygramy grupę) lub 22 czerwca o godz., 20:45 w Gdańsku (jeśli awansujemy z drugiej pozycji)." Czyli zakładając nasz awans z grupy zagramy z Niemcami, Holandią, Portugalią albo Danią, więc z drużyną z grupy "śmierci".
-
Siatkówka
Musimy zdobyć jeszcze 1 punkt czyli np. przegrać 2-3 z Brazylią albo Rosją. Jutro też grają o 7 naszego czasu?
-
Piłka nożna
PZPN nie zasłużył na taki wynik losowania Jak nie wyjdziemy z tej grupy to już z żadnej nie wyjdziemy
-
Siatkówka
Dokładnie prawie zawsze przegrywają pierwszego seta ale za to później są emocje
-
Siatkówka
Świetnie grają w tym pucharze On cały mecz był nabuzowany i podwójnie zmotywowany
-
Oryginalny termometr w liczniku
Tak podejdzie.
-
[B5 AFN] Z borygo na G12+
Na zbiorniczku wyrównawczym też jest napisane G12 więc taki powinno się lać.
-
[B5 AFN] Z borygo na G12+
Ja też kupiłem Febi 1,5 l za 33 zł.
-
[B5 AFN] Z borygo na G12+
Wiem to kolego, chodzi o to że on nie wiedział o istnieniu koncentratu G12+, słyszał tylko o Petrygo i Borygo tak jak ja dopóki nie trafiłem tutaj