Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Z naszych zeszło powietrze a szkoda
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    E tam szkoda, że to Mario nie strzelił
  3. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Błąd Szczęsnego, gdyby był dobrze ustawiony to piłka wpadłaby mu w ręce. Włosi nie grają nic, w defensywie grają solidnie i to niestety wystarcza na naszych atakujących, Polacy grają dobrze, zaskakująco dobrze. Myślę, że przynajmniej remis ugramy
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kibicujesz Włochom?
  5. Hmm ja też mam stalówki z ET 33 albo ET 37 już nie pamiętam ale napewno nie mam ET 45, i po dwóch zimowych sezonach jestem zadowolony i nie miałem żadnych problemów z tego powodu. Te felgi mogą nie być ori audi, moje są z merca i muszę dodatkowo stosować pierścienie centrujące.
  6. No na pewno ... w przyszłym roku Dokładnie dzisiaj w nocy na podkarpaciu ma być -4 stopnie
  7. Spokojnie możesz wjechać na podjazd na niedokręconym wahaczy i nie musisz ustawiać zbieżności po wymianie ale napewno nie zaszkodzi.
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Mnie ciekawi jak zachowają się kibice w stosunku do naszych narodowych koszulek a raczej loga pzpn, jakieś transparenty no i ile razy zaśpiewają znaną piosenkę "PZPN PZPN..."
  9. Dolny na górę to się nie da chyba ale kto wie mi kiedyś łączniki stabilizatorów założyli lewy na prawą stronę i odwrotnie
  10. Dokładnie ja następnym razem będę wymieniał sam
  11. Hmm ja też idę zmieniać, czas najwyższy
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Coś czuje, że Polska wygra
  13. Wyciąg starą i kup taką samą, jak masz oryginalne lampy to powinny być pomarańczowe. Możesz wyciągnąć kierunek albo dostać się od środka po otworzeniu maski.
  14. mocny populares w DE wśród montowanych wahaczy w niezależnych warsztatach to... meyle hd póżniej tanizna dla mniej majętnych. Ludki co montują w serwisie wiadomo wchodzi LMI i TRW To te wzmocnione? tak A takie są do B5? Czytałem gdzieś na forum że dopiero do B6 można takie zakładać
  15. Na kanale 49 na klimatroniku masz wskazania temperatury, jak to sprawdzic szukaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
  16. Na kanale 49 na klimatroniku masz wskazania temperatury, jak to sprawdzic szukaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
  17. Wstaw drugi silnik do przodu
  18. mocny populares w DE wśród montowanych wahaczy w niezależnych warsztatach to... meyle hd póżniej tanizna dla mniej majętnych. Ludki co montują w serwisie wiadomo wchodzi LMI i TRW To te wzmocnione?
  19. Nie wydaje mi się bo siedzę trochę w ubezpieczeniach i wiem, że Alianz na OC tylko traci jako firma i właśnie dlatego nie tak dawno podnieśli składki prawie dwukrotnie swoim klientom i mnóstwo ludzi zrezygnowało z ich usług. Dlatego zdziwiła mnie wysokość Twojej składki
  20. Obliczałem na ich stronie składkę dla siebie (nie mam współwłaściciela) to przy 50% zniżce wyszło mi 1200 zł za samo OC
  21. Opinie mają bardzo dobre to prawda, na ich stronie jest kalkulator ubezpieczenia, oblicz sobie tam składkę.
  22. A jakie wahacze Niemcy kupują?
  23. Jestem zdziwiony bo Alianz to jedna z najdroższych jeśli nie najdroższa firma ubezpieczeniowa jeśli chodzi o OC.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.