Treść opublikowana przez pepik
-
Piłka nożna
Z naszych zeszło powietrze a szkoda
-
Piłka nożna
E tam szkoda, że to Mario nie strzelił
-
Piłka nożna
Błąd Szczęsnego, gdyby był dobrze ustawiony to piłka wpadłaby mu w ręce. Włosi nie grają nic, w defensywie grają solidnie i to niestety wystarcza na naszych atakujących, Polacy grają dobrze, zaskakująco dobrze. Myślę, że przynajmniej remis ugramy
-
Piłka nożna
Kibicujesz Włochom?
-
Czy do B5 po drugim lifcie można zastosować stalówki z ET 33?
Już w 2000 było B6?
-
Czy do B5 po drugim lifcie można zastosować stalówki z ET 33?
Hmm ja też mam stalówki z ET 33 albo ET 37 już nie pamiętam ale napewno nie mam ET 45, i po dwóch zimowych sezonach jestem zadowolony i nie miałem żadnych problemów z tego powodu. Te felgi mogą nie być ori audi, moje są z merca i muszę dodatkowo stosować pierścienie centrujące.
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
No na pewno ... w przyszłym roku Dokładnie dzisiaj w nocy na podkarpaciu ma być -4 stopnie
-
[B5 ADP] CZy można tak wymienić wahacz banan ?
Spokojnie możesz wjechać na podjazd na niedokręconym wahaczy i nie musisz ustawiać zbieżności po wymianie ale napewno nie zaszkodzi.
-
Piłka nożna
Mnie ciekawi jak zachowają się kibice w stosunku do naszych narodowych koszulek a raczej loga pzpn, jakieś transparenty no i ile razy zaśpiewają znaną piosenkę "PZPN PZPN..."
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dolny na górę to się nie da chyba ale kto wie mi kiedyś łączniki stabilizatorów założyli lewy na prawą stronę i odwrotnie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dokładnie ja następnym razem będę wymieniał sam
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Hmm ja też idę zmieniać, czas najwyższy
-
Piłka nożna
Coś czuje, że Polska wygra
-
[ALL B6] PO PRZEKRĘCENIU KLUCZYKA ŻADNEJ REAKCJI ,A RAZ ODPALA NORMALNIE. ŚWIECĄ KONTROLKI
Także obstawiam kostkę stacyjki.
-
[B5 ADR] Żarówki do kierunkowskazów przednich
Wyciąg starą i kup taką samą, jak masz oryginalne lampy to powinny być pomarańczowe. Możesz wyciągnąć kierunek albo dostać się od środka po otworzeniu maski.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
mocny populares w DE wśród montowanych wahaczy w niezależnych warsztatach to... meyle hd póżniej tanizna dla mniej majętnych. Ludki co montują w serwisie wiadomo wchodzi LMI i TRW To te wzmocnione? tak A takie są do B5? Czytałem gdzieś na forum że dopiero do B6 można takie zakładać
-
[B5 AFN] Problem z temperaturą - termostat wymieniony i nic
Na kanale 49 na klimatroniku masz wskazania temperatury, jak to sprawdzic szukaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
-
[B5 AFN] Problem z temperaturą - termostat wymieniony i nic
Na kanale 49 na klimatroniku masz wskazania temperatury, jak to sprawdzic szukaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
-
Jak podnieść moc w Fiacie 126p ?? :D
Wstaw drugi silnik do przodu
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
mocny populares w DE wśród montowanych wahaczy w niezależnych warsztatach to... meyle hd póżniej tanizna dla mniej majętnych. Ludki co montują w serwisie wiadomo wchodzi LMI i TRW To te wzmocnione?
-
Niska cena za Ubezpieczenie (brak zwyżki współwłaściciela)
Nie wydaje mi się bo siedzę trochę w ubezpieczeniach i wiem, że Alianz na OC tylko traci jako firma i właśnie dlatego nie tak dawno podnieśli składki prawie dwukrotnie swoim klientom i mnóstwo ludzi zrezygnowało z ich usług. Dlatego zdziwiła mnie wysokość Twojej składki
-
Niska cena za Ubezpieczenie (brak zwyżki współwłaściciela)
Obliczałem na ich stronie składkę dla siebie (nie mam współwłaściciela) to przy 50% zniżce wyszło mi 1200 zł za samo OC
-
Niska cena za Ubezpieczenie (brak zwyżki współwłaściciela)
Opinie mają bardzo dobre to prawda, na ich stronie jest kalkulator ubezpieczenia, oblicz sobie tam składkę.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A jakie wahacze Niemcy kupują?
-
Niska cena za Ubezpieczenie (brak zwyżki współwłaściciela)
Jestem zdziwiony bo Alianz to jedna z najdroższych jeśli nie najdroższa firma ubezpieczeniowa jeśli chodzi o OC.