Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] Co to jest?
Musiałbyś byś kupić ori telefon i chyba drugą część uchwytu :gwizdanie:
-
[ALL B7] Czy bedą pasowały do moiej Audiczki
W odpowiednim dziale koledzy robią VT dopasują Ci fele i będziesz wiedział.
-
[ALL B6] tylni łącznik stabilizatora
To z tyłu są łączniki stabilizatora? Tak LEM produkuje na pierwszy montaż dlatego jest oryginalny.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A to czytałeś? Nie każdego stać na LMO Końcówki drązków MS 50 pln szt LMO 125 szt . MS wytrzymują góra 30kkm LMO 150kkm lekko (ja mam 160kkm) czyli x5 tyle plus koszta zbieżności. Moim zdaniem rachunek prosty Ok mówisz o końcówkach drążków i tu masz rację (sam mam Lema) jeśli chodzi o wahacze to mam połowę z Febi i połowę z MS i narazie jest ok, mam nadzieję, że padną w momencie w którym będzie mnie stać żeby zainwestować ok. 2 tys. w wahacze LMO jeśli nie to zaspokoję się MS :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Skrzypienie przy skręcaniu i uginaniu okolicy przedniego koła, Brak pomysłów
mcpersona chyba nie ma w B5 Sprawdz wahacze dokładnie i zobacz czy to czasem nie amortyzator skrzypi albo pęknięta sprężyna.
-
[ALL B5] Co to jest?
Możesz użyć go na przykład do powieszenia na nim gruszki od CB radia, jeśli używasz oczywiście.
-
Głupie pytanie odnośnie nowej odsłony moto.allegro.
Też na to zwróciłem uwagę, ogólnie lipa ale myślę, że każdy się przyzwyczaił się do starego układu strony i po jakimś czasie przestanie to tak przeszkadzać i każdy przywyknie do nowego wyglądu strony.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A to czytałeś? Nie każdego stać na LMO
-
[ALL B5] Wyświetlacz klimy
Obawiam się, że będziesz musiał kupić cały panel, popytaj kolegów na forum napewno będzie taniej niż na allegro.
-
[ALL B7] Prosba o porade jakie fele wybrac
Znajdz jakieś wzory na allegro, które Ci się podobają i daj tutaj linki a my podpowiemy, które według nas będą najlepsze, najładniejsze do Twojego auta.
-
[B5 AFN] Dziwne stukanie "skrzypienie" przy ruszaniu na luzie i ze sprzeglem.
nie wierzę a jak myślisz po co tam są tarcze i klocki hamulcowe?
-
[B5 AFN] Wymiana tylnich hamulców...
120 zł za jedna tarczę? a klocki?
-
[B5 AFN] Wymiana tylnich hamulców...
Napisz coś więcej co to za firma i jaki koszt?
-
[B5 AFN] Wymiana tylnich hamulców...
Kolego oprócz tarcz i klocków zaleca się wymianę łożysk i pierścieni abs-u (możesz też przełożyć za starych tarcz), nie jest prostą sprawą odkręcenie tłoczka do czego potrzeba już specjalny klucz. Co do firmy to na forum jest dużo na ten temat
-
[B5 ADR] Nie odpala po otwarciu drzwi przez inny kluczyk. PILNE
Myślę, że to jest problem z immobilaizerem.
-
Piłka nożna
:polew: ważne, że nie oszukują bo i tak wyniki nie są trafione idealnie
-
[ALL] Powtórne wyważanie opony opon - czy warto?
Możesz odpuścisz jeśli nie wpadłeś w jakąś wielką dziurę poprzedniej zimy, sprawdz ciśnienie w oponach i śmigaj. Z drugiej jednak strony to tylko 30 zł.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Co się dzieje w tym kraju ON 5.45
-
[ALL B7] Prosba o porade jakie fele wybrac
Na nasze drogi polecałbym 17-stki taki kompromis między wyglądem a ceną
-
Audi dla Piłkarzy
Tak, dla przykładu Ronaldo ma 170 tys ojro tygodniowo, no to trochę by mu brakło do R8 Spyder Dudek który grzał ławkę i w sezonie grał może 3 mecze zarabiał 27 tys ojro netto tygodniowo i był przedostatni względem zarobków A kto był ostatni? Trzeci bramkarz Dudek był drugim bramkarzem więc miał więcej W Realu ostatnio było tylko 2 bramkarzy, dopiero od tego sezonu jest 3
-
[ALL B5] Co to za guma na sprężynie
O f*ck co do stukanie to sprawdz sprężyny czy nie są popękane no i amorki bo często lubią stukać
-
[ALL B5] Skórzane pokrowce
Jednak ktoś na tym jezdzi, dzisiaj przeszukując allegro znalazłem coś takiego : http://moto.allegro.pl/ladna-audi-a4-b5-gwint-18-gleba-warto-i1889749111.html Dobrze, że nie napisał skórzana tapicerka
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #5/10 EKSTRAKLASA 28-10-2011 20:30 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 3-0 28-10-2011 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1-2 29-10-2011 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 3-1 29-10-2011 15:45 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 3-1 29-10-2011 13:30 GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 2-2 30-10-2011 17:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 3-2 30-10-2011 14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź 1-1 31-10-2011 18:30 Ruch Chorzow - Polonia Warszawa 2-0 1 LIGA 30-10-2011 19:00 Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice 1-1 29-10-2011 19:45 Pogoń - Arka Gdynia 2-2 LIGA ANGIELSKA 29-10-2011 13:45 Chelsea - Arsenal 1-1 29-10-2011 13:00 Everton - Manchester United 1-4 LIGA HISZPAŃSKA 26-10-2011 22:00 Real Madryt - Villarreal 5-0 27-10-2011 20:00 Espanyol - Betis 2-0 27-10-2011 22:00 Athl.Bilbao - Atl. Madryt 1-3 LIGA PORTUGALSKA 26-11-2011 21:15 Benfica - Sporting CP 1-0 LIGA WŁOSKA 26-10-2011 20:45 SSC Napoli - Udinese 2-2 26-10-2011 20:45 AC Milan - Parma 2-0 26-10-2011 20:45 Genoa - Roma 1-2
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
:polew:
-
[B6 AVF] Drgania odczuwalne po wcisnieciu pedalu sprzegla.Czy to koło dwumasowe?
Jedz ze stała prędkością np. na 4 biegu 60km/godz i wtedy gaz w podłogę, jak będzie telepać budą podczas przyspieszania to dwumas do wymiany.