Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Czyli do A4 B5 nie ma olejowych amorków?
  2. ZESTAW #4/10 EKSTRAKLASA 22-10-2011 18:00 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-2 22-10-2011 15:45 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 3-0 22-10-2011 13:30 Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 2-1 23-10-2011 17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2-0 23-10-2011 14:30 ŁKS Łódź - Wisła Kraków 1-3 24-10-2011 18:30 Cracovia Kraków - Polonia Warszawa 1-1 1 LIGA 23-10-2011 12:30 GKS Katowice - Piast Gliwice 2-2 LIGA ANGIELSKA 23-10-2011 16:00 Blackburn - Tottenham 1-2 23-10-2011 14:30 Manchester United - Manchester City 3-2 LIGA FRANCUSKA 23-10-2011 21:00 Lille - Lyon 2-2 LIGA HISZPAŃSKA 22-10-2011 20:00 Malaga - Real Madryt 1-5 22-10-2011 22:00 Barcelona - Sevilla 3-1 23-10-2011 20:00 Valencia - Athl.Bilbao 2-1 LIGA HOLENDERSKA 23-10-2011 12:30 Ajax - Feyenoord 1-1 LIGA NIEMEICKA 23-10-2011 15:30 Bayer Leverkusen - Schalke 04 2-2
  3. Widziałem ten wynalazek na kilku autach ale jak to działa to nie wiem, skoro ludzie tego używają to pewnie zdaje egzamin.
  4. Najprawdopodobniej zbieżność do poprawki.
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Legia :oklaski:
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Legia wygrywa 1-0 :gwizdanie:
  7. Szkoda, że nie mogła zjechać na pobocze zaraz po tym jak zapaliła się kontrolka, bo przy takiej dużej dziurze olej pewnie szybko spierd.... z silnika i myślę że silnik jednak trochę chodził "na sucho" i mogło się coś przytrzeć
  8. ZESTAW #3/10 LIGA MISTRZÓW 19-10-2011 20:45 Bayer Leverkusen - Valencia 2-2 9-10-2011 20:45 Chelsea - Genk 1-0 19-10-2011 20:45 Marsylia - Arsenal 2-2 19-10-2011 20:45 Olympiakos - Bor. Dortmund 1-3 19-10-2011 20:45 Szachtar Donieck - Zenit Petersburg 1-1 9-10-2011 20:45 FC Porto - APOEL Nikozja 2-1 19-10-2011 20:45 AC Milan - BATE Borisov 2-0 19-10-2011 20:45 Barcelona - Plzen 3-0 LIGA EUROPEJSKA 20-10-2011 21:05 Tottenham - Rubin Kazan 1-1 20-10-2011 21:05 Rapid Bukareszt - Legia Warszawa 2-1 20-10-2011 21:05 Dynamo Kijów - Besiktas 2-1 20-10-2011 21:05 Athl.Bilbao - Salzburg 2-2 20-10-2011 21:05 Slovan Bratyslawa - Paris SG 1-4 20-10-2011 19:00 Rennes - Celtic 0-1 20-10-2011 19:00 Udinese - Atl. Madryt 2-2 20-10-2011 19:00 Wisła Kraków - Fulham 0-2
  9. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    2 porażki wystarczyło? jego żona przejęła stery bo jemu PZPN nie zezwolił na bycie managerem i prezesem w jednym Aha czyli i tak wszystko będzie jak do tej pory
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    2 porażki wystarczyło?
  11. Poczekaj trochę ja sam wystawiam nieraz komentarze po miesiącu lub dwóch bo nie mam na to czasu, kiedyś koleś wejdzie na konto na allegro i napewno coś napisze.
  12. Fajnie te białe fele wyglądają jaki koszt takiego malowania? Może być priv
  13. Dokładnie będę zakładał stal jak spadnie pierwszy śnieg Chyba w tamtym roku był podobny wątek więc można by dyskusje przenieść do tamtego tematu...
  14. Skoro tak to sprawdz te mocowania, ile procent skuteczności miały amorki? Jakby się okazało, że jednak będziesz wymieniał amorki to szukaj krótszych amorków tzn. ze skróconym skokiem bo te standardowe długo nie pojeżdżą na takich sprężynach.
  15. Moja znajoma właśnie jest w trakcie sprawy o alimenty z kolesiem z którym nie ma ślubu więc jest łatwiej ale chodzi mi tu bardziej o to, że z tym "darmowym radca prawnym" to bardzo dobry pomysł, podejdz do takiego jegomościa a on napisze za Ciebie pozew i nawet jak będziesz chciał to pójdzie z Tobą na rozprawę, opowiesz mu wszystko z czego ty się utrzymujesz z czego będzie żyć Twoja "żona" i na tej podstawie napisze Ci pozew. Dobrze, że załatwiasz to przez sąd bo polubownie to wiesz jak jest, za kilka lat jej coś odje**e i powie że nie płaciłeś na dziecko i będziesz musiał wszystko zwrócić a tak co miesiąc będziesz płacił i myślę, że więcej niż 300 zł a +/- 500 zł druga sprawa to to co ona zrobi z tymi pieniędzmi :gwizdanie:
  16. Jest temat o amorkach, ja mam bilsteiny ale niestety będę je reklamował bo po roku mają tylko 33 %, polecane to właśnie bilstein :gwizdanie:, kayaba, monroe...
  17. Podejrzewam, że nasi rodowici mechanicy już nie takie rzeczy robili i bez problemu wspawają Ci nowy dach
  18. Hmm koszt wyświetlacza +/- 60 zł możesz kupić nawet na forum zawsze taniej niż na allegro, a podłączysz sobie sam bo w tym wątku jest wszystko opisane krok po kroku, jeśli nie to elektryk ogarnie to za +/- 50 zł.
  19. A nie masz wrażenia, że nosi ci tył auta na zakrętach lub nierównościach? Obstawiam amorki
  20. Tak kolego nie martw się tam nie ma być żadnej śruby, te dziury służą do ustawiania sanek w serwisie. Jest podobny temat na forum wiem bo sam kiedyś zastanawiałem się czy tego nie skręcić jakąś śrubą
  21. U moich rodziców, w sumie maja mieszkanie 53 m to za rok używania gazy (kuchenka, ciepła woda i zimą ogrzewanie) płaca ok. 1500 zł , Ty jednak mówisz o dwukrotnie większym mieszkaniu i podejrzewam, że na cieple w domu nie będziesz chciał oszczędzać więc na rok musisz się liczyć z kosztem +/- 5 tys. To i tak nie jest dużo patrząc na cenę węgla gdzie za tonę trzeba zapłacić 800 zł.
  22. Gdybyś miał B5 to powiedziałbym, że czujnik przy dzwigni ręcznego Ci padł ale Ty masz B6 i nie wiem czy taki czujnik w B6-stakach występuje
  23. Hmm wątpię żeby ktoś jezdził na felgach do których trzeba stosować pierścienie centrujących nie stosujących ich, no ale nie jestem autorem wątku i nie wiem jak jest w jego wypadku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.