Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
Czyli do A4 B5 nie ma olejowych amorków?
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #4/10 EKSTRAKLASA 22-10-2011 18:00 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-2 22-10-2011 15:45 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 3-0 22-10-2011 13:30 Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 2-1 23-10-2011 17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2-0 23-10-2011 14:30 ŁKS Łódź - Wisła Kraków 1-3 24-10-2011 18:30 Cracovia Kraków - Polonia Warszawa 1-1 1 LIGA 23-10-2011 12:30 GKS Katowice - Piast Gliwice 2-2 LIGA ANGIELSKA 23-10-2011 16:00 Blackburn - Tottenham 1-2 23-10-2011 14:30 Manchester United - Manchester City 3-2 LIGA FRANCUSKA 23-10-2011 21:00 Lille - Lyon 2-2 LIGA HISZPAŃSKA 22-10-2011 20:00 Malaga - Real Madryt 1-5 22-10-2011 22:00 Barcelona - Sevilla 3-1 23-10-2011 20:00 Valencia - Athl.Bilbao 2-1 LIGA HOLENDERSKA 23-10-2011 12:30 Ajax - Feyenoord 1-1 LIGA NIEMEICKA 23-10-2011 15:30 Bayer Leverkusen - Schalke 04 2-2
-
[ALL] ANTENA CB SIRIO Twin car + FM -czy warto?
Widziałem ten wynalazek na kilku autach ale jak to działa to nie wiem, skoro ludzie tego używają to pewnie zdaje egzamin.
-
[ALL B5] Ździera opony od środka z tyłu jak przyczyna?
Najprawdopodobniej zbieżność do poprawki.
-
Piłka nożna
Legia :oklaski:
-
Piłka nożna
Legia wygrywa 1-0 :gwizdanie:
-
[INNE] Wielka dziura w misce olejowej i skutki dla TDI...??
Szkoda, że nie mogła zjechać na pobocze zaraz po tym jak zapaliła się kontrolka, bo przy takiej dużej dziurze olej pewnie szybko spierd.... z silnika i myślę że silnik jednak trochę chodził "na sucho" i mogło się coś przytrzeć
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #3/10 LIGA MISTRZÓW 19-10-2011 20:45 Bayer Leverkusen - Valencia 2-2 9-10-2011 20:45 Chelsea - Genk 1-0 19-10-2011 20:45 Marsylia - Arsenal 2-2 19-10-2011 20:45 Olympiakos - Bor. Dortmund 1-3 19-10-2011 20:45 Szachtar Donieck - Zenit Petersburg 1-1 9-10-2011 20:45 FC Porto - APOEL Nikozja 2-1 19-10-2011 20:45 AC Milan - BATE Borisov 2-0 19-10-2011 20:45 Barcelona - Plzen 3-0 LIGA EUROPEJSKA 20-10-2011 21:05 Tottenham - Rubin Kazan 1-1 20-10-2011 21:05 Rapid Bukareszt - Legia Warszawa 2-1 20-10-2011 21:05 Dynamo Kijów - Besiktas 2-1 20-10-2011 21:05 Athl.Bilbao - Salzburg 2-2 20-10-2011 21:05 Slovan Bratyslawa - Paris SG 1-4 20-10-2011 19:00 Rennes - Celtic 0-1 20-10-2011 19:00 Udinese - Atl. Madryt 2-2 20-10-2011 19:00 Wisła Kraków - Fulham 0-2
-
Piłka nożna
2 porażki wystarczyło? jego żona przejęła stery bo jemu PZPN nie zezwolił na bycie managerem i prezesem w jednym Aha czyli i tak wszystko będzie jak do tej pory
-
Piłka nożna
2 porażki wystarczyło?
-
Komentarz na allegro
Poczekaj trochę ja sam wystawiam nieraz komentarze po miesiącu lub dwóch bo nie mam na to czasu, kiedyś koleś wejdzie na konto na allegro i napewno coś napisze.
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Fajnie te białe fele wyglądają jaki koszt takiego malowania? Może być priv
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Dokładnie będę zakładał stal jak spadnie pierwszy śnieg Chyba w tamtym roku był podobny wątek więc można by dyskusje przenieść do tamtego tematu...
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
Skoro tak to sprawdz te mocowania, ile procent skuteczności miały amorki? Jakby się okazało, że jednak będziesz wymieniał amorki to szukaj krótszych amorków tzn. ze skróconym skokiem bo te standardowe długo nie pojeżdżą na takich sprężynach.
-
[INNE] Pozew o alimenty
Moja znajoma właśnie jest w trakcie sprawy o alimenty z kolesiem z którym nie ma ślubu więc jest łatwiej ale chodzi mi tu bardziej o to, że z tym "darmowym radca prawnym" to bardzo dobry pomysł, podejdz do takiego jegomościa a on napisze za Ciebie pozew i nawet jak będziesz chciał to pójdzie z Tobą na rozprawę, opowiesz mu wszystko z czego ty się utrzymujesz z czego będzie żyć Twoja "żona" i na tej podstawie napisze Ci pozew. Dobrze, że załatwiasz to przez sąd bo polubownie to wiesz jak jest, za kilka lat jej coś odje**e i powie że nie płaciłeś na dziecko i będziesz musiał wszystko zwrócić a tak co miesiąc będziesz płacił i myślę, że więcej niż 300 zł a +/- 500 zł druga sprawa to to co ona zrobi z tymi pieniędzmi :gwizdanie:
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
Stówka
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
Jest temat o amorkach, ja mam bilsteiny ale niestety będę je reklamował bo po roku mają tylko 33 %, polecane to właśnie bilstein :gwizdanie:, kayaba, monroe...
-
[ALL B5] Dach po gradobiciu - cóż czynić? wymieniać?
Podejrzewam, że nasi rodowici mechanicy już nie takie rzeczy robili i bez problemu wspawają Ci nowy dach
-
Oryginalny termometr w liczniku
Hmm koszt wyświetlacza +/- 60 zł możesz kupić nawet na forum zawsze taniej niż na allegro, a podłączysz sobie sam bo w tym wątku jest wszystko opisane krok po kroku, jeśli nie to elektryk ogarnie to za +/- 50 zł.
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
A nie masz wrażenia, że nosi ci tył auta na zakrętach lub nierównościach? Obstawiam amorki
-
[ALL B6] Czy to powinno byc luźne - zdjęcie
Tak kolego nie martw się tam nie ma być żadnej śruby, te dziury służą do ustawiania sanek w serwisie. Jest podobny temat na forum wiem bo sam kiedyś zastanawiałem się czy tego nie skręcić jakąś śrubą
-
Koszt ogrzewania mieszkania gazem
U moich rodziców, w sumie maja mieszkanie 53 m to za rok używania gazy (kuchenka, ciepła woda i zimą ogrzewanie) płaca ok. 1500 zł , Ty jednak mówisz o dwukrotnie większym mieszkaniu i podejrzewam, że na cieple w domu nie będziesz chciał oszczędzać więc na rok musisz się liczyć z kosztem +/- 5 tys. To i tak nie jest dużo patrząc na cenę węgla gdzie za tonę trzeba zapłacić 800 zł.
-
[ALL B6] Podczas jazdy zapala się kontrolka od hamulca ręcznego
Gdybyś miał B5 to powiedziałbym, że czujnik przy dzwigni ręcznego Ci padł ale Ty masz B6 i nie wiem czy taki czujnik w B6-stakach występuje
-
[B7 BLB] Stuka przy wrzucaniu sprzęgła
Dwumas
-
[ALL B5] Bicie na kierownicy po wyważeniu kół nie ustało
Hmm wątpię żeby ktoś jezdził na felgach do których trzeba stosować pierścienie centrujących nie stosujących ich, no ale nie jestem autorem wątku i nie wiem jak jest w jego wypadku.