Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] Bicie na kierownicy po wyważeniu kół nie ustało
Jaką masz pewność, że kolega używa perścieni centrujących? Przecież nic takiego nie pisał. Jesteś hardcorem
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
Poszedł głos mam zmienne IP więc postaram się pomagać częściej
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #2/10 EKSTRAKLASA 14-10-2011 20:30 Lech Poznań - Korona Kielce 2-0 14-10-2011 18:00 Podbeskidzie - Cracovia Kraków 1-1 15-10-2011 18:00 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2-1 15-10-2011 15:45 Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 1-0 15-10-2011 13:30 GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 0-2 16-10-2011 17:00 Ruch Chorzow - Legia Warszawa 2-2 16-10-2011 14:30 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1-1 17-10-2011 18:30 Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2-1 1 LIGA 15-10-2011 19:00 Pogoń - Zawisza Bydgoszcz 2-1 LIGA ANGIELSKA 15-10-2011 13:45 Liverpool - Manchester United 1-3 15-10-2011 18:30 Chelsea - Everton 2-1 LIGA FRANCUSKA 15-10-2011 19:00 Toulouse - Marsylia 0-2 LIGA HISZPAŃSKA 15-10-2011 18:00 Real Madryt - Betis 3-1 LIGA NIEMIECKA 14-10-2011 20:30 Werder Brema - Bor. Dortmund 1-3 15-10-2011 15:30 Bor. Monchengladbach - Bayer Leverkusen 1-2 LIGA WŁOSKA 16-10-2011 20:45 Lazio - Roma 1-2
-
Piłka nożna
Za chwilę w wydarzeniach na polsacie będzie mowa o tym kalendarzu :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wymiana wahaczy
A to nie to samo co wymiana parami? Przecież i u dołu i u góry jest po 2 wahacze
-
[B5 ADP] Co to za część silnika?
Napisz do TOM77 ja u niego kupowałem odmę do swojego, dałem ok 50 zł więc nie przesadzajcie z tymi wężami ogrodowymi
-
[ALL B5] Skórzane pokrowce
Nie chciałbym na tym usiąść w mrozny poranek :gwizdanie: odpuść temat
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu na rozgrzanym.
Może mi racjonalnie ktoś wyjaśnić dlaczego dzieje się tak tylko na rozgrzanym silniku/aucie a jak jest zimny to nie ma tych objawów? Mam to samo
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych lampach?
Mój kolega ma takie lampy i u nas na wiosce robią furorę no ale ja nie dałbym za nie nawet 200 zł. Ponoć do przedlifta pasują bez cięcia błotników
-
[B5 AHH] Pomarańczowa kontrolka (O) na wyświetlaczu
czyli w krytycznym momencie zmieni kolor na czerwony? czy zapali sie juz ten czerwony piktogram od hamulców? Chyba nie chcesz dopuścić do stanu krytycznego
-
[B6 AKE] doradźcie jaki rozmiar opon na zime
205 będzie ok na 16 i na zimę
-
[B5 AHH] Pomarańczowa kontrolka (O) na wyświetlaczu
Raczej masz klocki z czujnikiem i to one się kończą, kontrolka jest pomarańczowa bo możesz jeszcze śmiało jezdzić +/- 1 tys. km ale już rozglądaj się za klockami.
-
[B6 AKE] doradźcie jaki rozmiar opon na zime
Rozumiem, że na te felgi chcesz zakładać zimówki? 19 to zły pomysł na śnieg i lód, pomyśl o zakupie mniejszych felg od 17 w dół.
-
[B6 AWX] Szarpanie gdy odejmuje gaz
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225110.msg2671421#msg2671421 Tutaj kolega ma podobny problem ale niestety jeszcze też nie rozwiązany
-
[B5 ADR] Dziwne "puknięcie" podczas hamowania po wymianie klocków i tarcz
Koledze chodzi o banana czyli wahacz nośny ten w kształcie banana, ogólnie sprawdz wahacze bo to one lubią stukać.
-
[B5 ADP] Tłucze się na dołkach przy zjazdach z górki.
Sprawdz górne wahacze i mocowanie amortyzatorów, ale raczej wahacze będą winowajcą.
-
[B5 ADP] szarpanie na każdym biegu przy odejmowaniu i dodawaniu gazu
Sprawdzałeś poduszki pod silnikiem i skrzynią? Może jednak dobrze je sprawdz bo ciężko określić ich zużycie.
-
[B5 AJM] Chrobocze na parkingu na skręconych kołach?
Przegub - wszystko na to wskazuje.
-
Awaria po kupnie. Prosze o porade.
Z rozrządem to na 99% wałek, szczególnie że auto kupione w komisie, kto robi rozrząd i sprzedaje auto? Moim zdaniem ciężko będzie Ci coś ugrać ale powodzenia Nie zazdroszczę
-
[B5 AFN] Wymiana wahaczy
Z ceną za Lem'a trochę przesadziłeś myślę, że za 1500 kupisz już komplet np. u forumowych kolegów.
-
Piłka nożna
To napewno podniosłoby morale naszych grajków :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wymiana wahaczy
Wahacze to temat rzeka na tym forum więc poszukaj i poczytaj (o tych wahaczach z Twojego linku też jest temat). Pamiętaj o poprawnym montażu, wahacze dokręcamy jak auto stoi na kolach nie na podnośniku, to wydłuża ich żywotność, ja dowiedziałem się o tym z forum ale mój mechanik do dzisiaj tego nie wie albo nie chce wiedzieć
-
[B5 AFN] Wymiana wahaczy
Jak chcesz wymieniać co pół roku to bierz tańsze a jak chcesz mieć spokój na dłużej to bierz LEM-y.
-
[B5 1Z] Coś piszczy...pomocy :/
Masz rację ale jeśli aku jest słaby to też ta kontrolka się odezwie.
-
[B5 APT] Problem z licznikiem
Dzięki muszę to sprawdzić