Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 1Z] Pytanie odnosnie rezerwy i czujnika temperatury
A kontrolka się zapala?
-
[B5 1Z] Pytanie odnosnie rezerwy i czujnika temperatury
Nie masz wyświetlacza w zegarach a czujnik o którym piszesz jest od klimy, możesz go też wykorzystać do wyświetlania temperatury w liczniku tylko musisz dołożyc właśnie owy wyświetlacz Co do pierwszego pytania to powinno być przerazliwe piiiii
-
Piłka nożna
Też byłem w szoku będą mocni w tym sezonie, a co do Arsenalu jak się szybko nie pozbierają to będzie ich kiepski sezon
-
[ALL B5] Zawieszenie przód i tył
Amorki mówią papa Kurde... Na diagnostyce miały prawie 70% :/ Hmm nie ufałbym diagnostyce, pojedziesz na inną stację to te które teraz mają 70% na innej stacji będą miały 80%, jeśli Ci buja autem na wybojach to raczej amorki do wymiany. Jaki masz zawias? Seria?
-
[ALL B5] Zawieszenie przód i tył
Amorki mówią papa
-
[ALL B5] Zawieszenie przód i tył
Jak widzisz wiele rzeczy może tu pukać, sprawdz wahacze bo to one najczęściej pukają. Kolego czy bez ściągania amorka mogę ocenić stan tej gumy?
-
[B5 AFN] Za ile mógł bym wystawić swoje auto według was?
Dokładnie tak zrób i daj znać jakie było zainteresowanie, czy ktoś zadzwonił, oglądał itp.
-
Spray na przyciemnianie szyb
No i mamy konkrety, ja odpuszczam i zbieram na folie
-
[B5 AVG] po najechaniu na tylek tira
A ja tego wogóle nie rozumiem :gwizdanie: jeśli jest tak jak piszesz, że dadzą Ci tylko 4 tys. to co to za szkoda całkowita?
-
Piłka nożna
Super się stało, że Legia tez awansowała, mamy 2 drużyny w LE za chwile losowanie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
Widzicie zdjęcia? Bo ja nie
-
Piłka nożna
a na RMFie przed chwilą mówili, że będa grać Będą grać ale te kolejki, które miały już się odbyć tylko były zbojkotowane zostały przeniesione tak jak kolega wyżej napisał
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW # 3/08 Ekstraklasa 26-08 Gornik Zabrze - Lech Poznań 0-1 Zagłębie Lubin - Cracovia Krakow 2-1 27-08 Podbeskidzie - Korona Kielce 1-2 Polonia Warszawa - Belchatow 1-0 Wisla Krakow - Lechia Gdansk 2-0 28-08 Śląsk - Widzew Łódź 1-1 Ruch Chorzow - Jagiellonia Białystok 0-0 29-08 LKS Lodz - Legia 1-4 I Liga 28-08 LKS Nieciecza - Pogoń 1-1 Bundesliga 27.08 Bayer Leverkusen - Bor. Dortmund 1-1 Premier League 28-08 Tottenham - Manchester City 2-2 Manchester United - Arsenal 2-1 Primera Division 28-08 Sevilla - Malaga 1-1 Mallorca - Espanyol 1-2 Ligue 1 28-08 Toulouse - Paris SG 1-1 Lille - Marsylia 2-2 Sochaux - St.Etienne 1-1
-
[B5 AJM] Problem z wycieraczkami
Jest możliwość tak jak pisałem, że właśnie manetka padła, chociaż mechanizm tylnej wycieraczki też często pada w avantach.
-
[B5 AJM] Problem z wycieraczkami
A poza tym manetka działa prawidłowo? Włącza i wyłącza tylną wycieraczkę?
-
[B5 AJM] Problem z wycieraczkami
Możesz mieć problem z manetką od wycieraczek
-
[B5 AFN] Za ile mógł bym wystawić swoje auto według was?
I tyle w temacie
-
[B5 AFN] Poszukuję zdjęć A4 B5 Avant na Mercedesach 18'
Tu kolega ma merce: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=209283.0 Ogólnie to szukaj w dziale moja A4
-
[B5 AFN] Za ile mógł bym wystawić swoje auto według was?
Ciężki temat, było kilka podobnych na tym forum, nie pytaj tylko wystaw na allegro, ja bym wołał na początek 12 tys. ale będzie ciężko bo teraz polifta na allegro znajdziesz nawet za 11 tys. Na Twoim miejscu bym nie sprzedawał , jeśli auto Cie nie zawiodło niech zostanie w rodzinie. Nie licz że ktoś bedzie patrzył na to ze zrobiłeś to i tamto, dla większości ludzi wyznacznikiem jest allegro i złomy za półdarmo
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
???
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
Niestety kolego ale uszczelkę pod glowicą masz do wymiany, oczywiście sprawdzenie szczelności i planowanie przed Tobą.
-
Czy ceny LPG ostro pójdą w górę?
Z tego co się słyszy w mediach to ceny paliw maja spadać nie wiem dlaczego ale jakoś w to nie wierzę
-
[B5 AEB] Plamki na dachu ;(
Wygląda jakby warstwa bezbarwnego lakieru zeszła w tych miejscach, możesz próbować to z polerować ale nie wiem czy nie trzeba będzie lakierować, powłoka jest wyraznie uszkodzona, woda bedzie wchodzić w lakier więc nie zwlekaj z usunięciem problemu.
-
[ALL B5] Luzne lusterko kierowcy
Witam jak w temacie, po jednej z prób złożenia lusterek, lusterko kierowcy jest luzne nie trzyma się sztywno jak kiedyś tylko rusza się delikatnie przód/tył Miał ktoś podobny problem? Obejdzie się bez rozbierania?
-
Piłka nożna
Spokojnie, awansuje... I nie będzie to raczej Wisła A kto? Nie sprzedali najlepszych, odpuścili ligę, wszystko podporządkowali awansowi i lipa