Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. A kontrolka się zapala?
  2. Nie masz wyświetlacza w zegarach a czujnik o którym piszesz jest od klimy, możesz go też wykorzystać do wyświetlania temperatury w liczniku tylko musisz dołożyc właśnie owy wyświetlacz Co do pierwszego pytania to powinno być przerazliwe piiiii
  3. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Też byłem w szoku będą mocni w tym sezonie, a co do Arsenalu jak się szybko nie pozbierają to będzie ich kiepski sezon
  4. Amorki mówią papa Kurde... Na diagnostyce miały prawie 70% :/ Hmm nie ufałbym diagnostyce, pojedziesz na inną stację to te które teraz mają 70% na innej stacji będą miały 80%, jeśli Ci buja autem na wybojach to raczej amorki do wymiany. Jaki masz zawias? Seria?
  5. Amorki mówią papa
  6. Jak widzisz wiele rzeczy może tu pukać, sprawdz wahacze bo to one najczęściej pukają. Kolego czy bez ściągania amorka mogę ocenić stan tej gumy?
  7. Dokładnie tak zrób i daj znać jakie było zainteresowanie, czy ktoś zadzwonił, oglądał itp.
  8. No i mamy konkrety, ja odpuszczam i zbieram na folie
  9. A ja tego wogóle nie rozumiem :gwizdanie: jeśli jest tak jak piszesz, że dadzą Ci tylko 4 tys. to co to za szkoda całkowita?
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Super się stało, że Legia tez awansowała, mamy 2 drużyny w LE za chwile losowanie :gwizdanie:
  11. Widzicie zdjęcia? Bo ja nie
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    a na RMFie przed chwilą mówili, że będa grać Będą grać ale te kolejki, które miały już się odbyć tylko były zbojkotowane zostały przeniesione tak jak kolega wyżej napisał
  13. ZESTAW # 3/08 Ekstraklasa 26-08 Gornik Zabrze - Lech Poznań 0-1 Zagłębie Lubin - Cracovia Krakow 2-1 27-08 Podbeskidzie - Korona Kielce 1-2 Polonia Warszawa - Belchatow 1-0 Wisla Krakow - Lechia Gdansk 2-0 28-08 Śląsk - Widzew Łódź 1-1 Ruch Chorzow - Jagiellonia Białystok 0-0 29-08 LKS Lodz - Legia 1-4 I Liga 28-08 LKS Nieciecza - Pogoń 1-1 Bundesliga 27.08 Bayer Leverkusen - Bor. Dortmund 1-1 Premier League 28-08 Tottenham - Manchester City 2-2 Manchester United - Arsenal 2-1 Primera Division 28-08 Sevilla - Malaga 1-1 Mallorca - Espanyol 1-2 Ligue 1 28-08 Toulouse - Paris SG 1-1 Lille - Marsylia 2-2 Sochaux - St.Etienne 1-1
  14. Jest możliwość tak jak pisałem, że właśnie manetka padła, chociaż mechanizm tylnej wycieraczki też często pada w avantach.
  15. A poza tym manetka działa prawidłowo? Włącza i wyłącza tylną wycieraczkę?
  16. Możesz mieć problem z manetką od wycieraczek
  17. Tu kolega ma merce: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=209283.0 Ogólnie to szukaj w dziale moja A4
  18. Ciężki temat, było kilka podobnych na tym forum, nie pytaj tylko wystaw na allegro, ja bym wołał na początek 12 tys. ale będzie ciężko bo teraz polifta na allegro znajdziesz nawet za 11 tys. Na Twoim miejscu bym nie sprzedawał , jeśli auto Cie nie zawiodło niech zostanie w rodzinie. Nie licz że ktoś bedzie patrzył na to ze zrobiłeś to i tamto, dla większości ludzi wyznacznikiem jest allegro i złomy za półdarmo
  19. Niestety kolego ale uszczelkę pod glowicą masz do wymiany, oczywiście sprawdzenie szczelności i planowanie przed Tobą.
  20. Z tego co się słyszy w mediach to ceny paliw maja spadać nie wiem dlaczego ale jakoś w to nie wierzę
  21. Wygląda jakby warstwa bezbarwnego lakieru zeszła w tych miejscach, możesz próbować to z polerować ale nie wiem czy nie trzeba będzie lakierować, powłoka jest wyraznie uszkodzona, woda bedzie wchodzić w lakier więc nie zwlekaj z usunięciem problemu.
  22. Witam jak w temacie, po jednej z prób złożenia lusterek, lusterko kierowcy jest luzne nie trzyma się sztywno jak kiedyś tylko rusza się delikatnie przód/tył Miał ktoś podobny problem? Obejdzie się bez rozbierania?
  23. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Spokojnie, awansuje... I nie będzie to raczej Wisła A kto? Nie sprzedali najlepszych, odpuścili ligę, wszystko podporządkowali awansowi i lipa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.