Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 AFF] Temperatura silnika dochodzi do 110
Stawiam niestety na uszczelkę pod głowicą
-
Piłka nożna
Mieliśmy duuuużo szczęścia w losowaniu, przynajmniej są jakieś szanse na awans Anglia tez gra nierówno więc przy dużym szczęsciu możemy ich ograć
-
[ALL B5] Pukanie przy podjazdach
Współczuje zawieszenie w naszych A4 to jedna wielka kupa, wymienisz jedno stuka co innego, zanim wymienisz drugie stuka to co wymieniłeś wcześniej i tak wkółko, u mnie ostatnio zaczyna szarpać autem przy ruszaniu z pierwszego biegu, więc pewnie sprzęgło, dwumas, przeguby a może coś jeszcze? Do Wisły mam daleko niestety
-
Piłka nożna
Też jestem ciekaw czy poradzi sobie w angielskiej lidze, za te pięniądze to powinien strzelać mnóstwo bramek :gwizdanie: Ale kasa :kox:
-
Piłka nożna
No tak Śląsk zagrał dobrze tylko brakowało gola, myślę że w rewanżu powinni wygrać bez większych problemów, Legii nie oglądałem ale wynik cieszy
-
Piłka nożna
Dokładnie wielkie zaskoczenie czyżby nasza piłka klubowa rosła w siłę?
- Piłka nożna
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
Nie pisz też dużymi literami
-
[ALL B7] Franca BLB KAJO
Fajne auto i fajny podkład muzyczny do filmu
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
LMO naprawdę robi takie przebiegi? Przy nastepnej wymianie zainwestuje chyba w komplecik
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Z wysyłką to dobra cena Jeśli tak to bierz od TOM77 wyjdzie podobnie cenowo a masz pewne Jeśli chodzi o końcówki to jest tak, że przy ich wymianie dochodzi Ci jeszcze zbieżność więc jeśli MS padnie Ci dosyć szybko to generujesz koszty, Twoja decyzja ja mam końcówki Lema wahacze Febi no i chyba 2 MS
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Końcówki drążków załóż Lema
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kupowałem u "stanmonika" z allegro, dlatego, że tutaj dokładnie w tym wątku polecali tego sprzedawcę, kupowałem pojedyńczo nie komplet, przykładowa aukcja: http://allegro.pl/wahacz-dolny-przedni-audi-a4-b6-po-11-2000-sport-i1691332618.html Bez problemu, szybka wysyłka, solidnie zapakowane
-
Piłka nożna
za***iście Jarko
-
Piłka nożna
Co chcecie tabela ekstraklasy jest aktualna Z I ligi to tylko loga zostały
-
Piłka nożna
właśnie pracuje nad tym :gwizdanie: Byłoby już gotowe jakby Zawisza była na I miejscu? PS "był" a nie "była" bo Zawisza to On a pól litry Zawiszy to on czy ona? ono Tak myślałem
-
Piłka nożna
właśnie pracuje nad tym :gwizdanie: Byłoby już gotowe jakby Zawisza była na I miejscu? PS "był" a nie "była" bo Zawisza to On a pól litry Zawiszy to on czy ona?
-
Piłka nożna
właśnie widziałem wszyscy go chcieli a teraz nie ma gdzie grać, boje sie że skończy jak Smolarek oby w Polonii
-
Piłka nożna
właśnie pracuje nad tym :gwizdanie: Byłoby już gotowe jakby Zawisza była na I miejscu?
-
Piłka nożna
Koledzy te tabele w pierwszym poście bardzo fajna sprawa tylko czy będzie to ktoś aktualizował
-
Siatkówka
No tak masz rację ale sam przyznasz, że forma na Ligę Światową była taka sobie i na Mistrzostwa może to nie wystarczyć jest jeszcze trochę czasu więc miejmy nadzieję że popracują i gra będzie wyglądała lepiej ale wzmocnienia napewno by się przydały dobre wzmocnienia
-
Siatkówka
Do mistrzostw się wykuruje? Moim zdaniem powinien być w kadrze
-
[ALL B5] Problem z przyśpieszaniem 4,5 bieg
Nie żałujesz auta Szukałbym bardziej problemów w instalacji gazowej, lub w jakości tankowanego paliwa.
-
Uwaga oszust na forum "karex''.
Temat był zamknięty a tutaj dalej dyskusje, taka i podobne sytuację pojawiają się co jakiś czas bo ktoś jest oszust, złodziej itp. i zawsze jest ta sama gadka, zamknijcie ten temat bo "karex" i tak się nie odezwie, najpierw się zeszmacił a pózniej usunął konto
-
Siatkówka
I widać byłoby u pozostałych nieobecnych. ALe jak widać za wszelką cenę chcą odmłodzić Naszą Reprezentacje... Winiarski i Wlazły mają po 28 lat, to za dużo na siatkarza? Musi tutaj o coś innego chodzić konflikt z trenerem? Chłopaki się kurują....szampon ma rehabilitację we Wrocku na kamińskiego....szykują się na mistrzostwa europy. Nie można grać wszystkiego ... kiedyś kurek za to beknie i będzie się kontuzjował. Jeszcze młody to daje radę.[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 23:50_________________________________________________ I widać byłoby u pozostałych nieobecnych. ALe jak widać za wszelką cenę chcą odmłodzić Naszą Reprezentacje... Muszą młodzi grać... Rezende ma 14 graczy i każdy może wejść i zagrać.. u nas nie ma tylu więc trzeba ogrywać młodych. Oby tak było i napewno masz rację, że nie można grać wszystkiego http://sport.onet.pl/siatkowka/reprezentacje/anastasi-graja-ci-zawodnicy-ktorzy-czuja-sie-z-teg,1,4802053,wiadomosc.html