Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 ADR] Zwiekszenie poziomu płynu hamulcowego
Kolego napisałem, że kilka miesięcy wymieniałem płyn Skoro przed wymianą klocków i tarcz układ potrzebował pewną ilość płynu to dlaczego po wymianie potrzebuje go mniej? Na logikę ilość płynu powinna się wyrównać czy jednak muszę odebrać nadmiar?
-
[B5 ADR] Zwiekszenie poziomu płynu hamulcowego
Mam ten sam problem, wzrósł mi poziom płynu hamulcowego po wymianie tarcz i klocków. Po postach kolegi devastation wiem dlaczego tak się dzieje. Teraz moje pytanie czy muszę wymieniać płyn na nowy (wymieniałem kilka miesięcy temu) czy poprostu odebrać nadmiar strzykawką?
-
[B5 AHL] Drobiazgi elektryczne
ja też nie mam termometru na desce, a czujnik pod zderzakiem mam, on jest wykorzystywany do climatronica Tak masz racje nie w każdej jest termometr w liczniku a jak masz klime to masz czujnik, taki wyświetlacz zawsze można sobie dołożyć i wykorzystać ten termometr od klimy, opis jak to wyreżać jest na forum
-
[B5 AHL] Drobiazgi elektryczne
hmm, - to po co jest to takie owalne zagłębienie na jednej stronie? Służy on do zaświecania tej lampeczki z przodu kluczyka W drugim kluczyku tez jest ale nie ma lampeczki więc nie wiem, aż tak bardzo mnie to nie interesuje ale pewnie klepali kluczyki i do jednych wkładali podświetlenie a do innych nie
-
Piłka nożna
Będzie ciężko mecz dopiero o 23?
-
Piłka nożna
Robimy tutaj typera? Wisła zremisuje 0-0 i Barca tez zremisuje ale 1-1 :gwizdanie:
-
Piłka nożna
mam nadzieję, że nie tylko dzisiaj usłyszymy ten hymn na stadionie Wisły :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Jakie alufelgi do audi a4 b5 1.6
Jak założysz 16-stki to dużej różnicy nie odczujesz a wizualnie będzie trochę lepiej, jeśli 17-stki komfort się obniży trochę no i jeśli masz seryjny zawias to będzie koza
-
[B6 AVF] Przypalone sprzęgło
Pewnie nadpaliłeś sprzęgło, na przyszłość unikaj sytuacji gdzie będziesz musiał kogoś ciągnąć, szczególnie jeśli coś będzie cięższe od Twojego audi i będzie dużym obciążeniem dla Twojego silnika.
-
[B5 AHL] Drobiazgi elektryczne
Proste, bierzesz nożyk i delikatnie rozpoławiasz kluczyk Ale kotleta odgrzałeś
-
[ALL B5] Wymiana filtra kabinowego
Dziwne bo mam przedlifta i ta rynienkę mam
-
[B5 AJM] Czy czujniki zużycia klocków są również z tyłu?
Tak to prawda i to nie w każdej b5 bo np. u mnie nawet z przodu nie ma czujników.
-
[B5 AVG] po najechaniu na tylek tira
Będzie szkoda całkowita w Twoim przypadku ale nie licz że na tym zarobisz chyba że masz trochę czasu i to co zostało z auta rozsprzedasz na części to nie będzie zle. Pamiętam nie dawno miałem podobną sytuację to mnie klient z Tira zj***ł przez radio że mu zwalniam, było ograniczenie do 70 więc grzecznie zwolniłem a koleś do mnie "ciśnij kolego z audi bo Ty zaraz śmigniesz lewym pasem a ja będę tu zdychał" miał trochę racji bo droga była z górki pod górkę i pózniej miał pewnie mękę bujnąć taką masę ale co ja mam ryzykować mandat bo on jedzie za mną Tirem?
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
13 sierpień Premier League Newcastle United - Arsenal Londyn 0-1 FC Liverpool - FC Sunderland 2-0 Ekstraklasa Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 0-0 1 Liga PL (derby kujawsko-pomorskie) Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 1-0 Belgia Pro League Sporting Lokeren - RSC Anderlecht 1-2 14 sierpień Bundesliga Bayer Leverkusen - Werder Bremen 1-1 Ligue 1 AJ Auxerre - Olimpique Marsylia 1-2 Eredivisie Ajax Amsterdam - SC Heerenveen 2-0 15 sierpień Ekstraklasa GKS Bełchatów - Lech Poznań 1-2
-
Polecane opony zimowe
Trochę drogo jak za używki ale opony wyglądają dobrze, są chyba w dobrym stanie
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-radamel-falcao-podpisal-kontrakt-z-realem-ma,1,4818707,wiadomosc.html Radamel Falcao w Realu :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Numer zbiornika wyrównawczego cieczy chłodzącej
http://allegro.pl/zbiornik-zbiorniczek-wyrownawczy-audi-a4-nowy-org-i1757472241.html Na tej aukcji masz zdjęcie zbiorniczka z numerem
-
[B5 avant]
Na forum koledzy sprzedają oryginalne suby można tanio wyrwać, napisz do kolegi "krycha". Najlepiej jakbyś mial do tego jeszcze wiązkę kabli
-
[ALL B7] Franca BLB KAJO
Moim zdaniem jak pomalujesz ramkę z grilla na czarno a znaczek audi zostawisz w chromie to będzie
-
Piłka nożna
Nie łam się wkońcu Wasi zawodnicy zaczęli strzelać bramki Co do meczu Polski z Gruzją to nasi zagrali solidnie ale bardzo zachowawczo, mówi się o tym, że formację ofensywną mamy już poukładaną a tu tylko jedna bramka Gdyby nie Szczęsny to pewnie byśmy przegrali zawodnicy którzy się się wyróżniali według mnie to: Szczęsny, Murawski, Błaszczykowski, Lewandowski, Głowacki reszta zagrała tak sobie, a i jeszcze ten Pawłowski co wszedł w koncówce dobrze się zapowiada
-
[B7 BKE] Awaryjne otwieranie auta pomocy kluczyki w środku
Dlaczego? Nie ma jakiegoś sposobu? Swoją drogą przy otwartej masce auto może się zamknąć automatycznie? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 13:10_________________________________________________ Kolega jest 350 km od domu więc raczej w okolicy musi szukać takiego speca no cóż, nie wiem gdzie kolego ujechał te 350 km Pomysł bardzo dobry przecież są firmy, które oferują awaryjne otwieranie auta A może kolego masz assistans? W ramach ubezpieczenia też otwierają
-
[B7 BKE] Awaryjne otwieranie auta pomocy kluczyki w środku
Dlaczego? Nie ma jakiegoś sposobu? Swoją drogą przy otwartej masce auto może się zamknąć automatycznie? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 13:10_________________________________________________ Kolega jest 350 km od domu więc raczej w okolicy musi szukać takiego speca
-
Co to za piosenka.
Rudy rydz?
-
[ALL B5] Znikajacy płyn chłodniczy
Przyczyn może być wiele a chyba najgorsza z nich to walnięta uszczelka pod glowicą Czy auto straciło moc?
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki kolego czyli większych problemów nie ma z dojazdem? Wiesz może w jakiej miejscowości mam zjechać z A4 w kierunku Łodzi? z a4 zjeżdżasz na DK1 w kierunku Łódź, Warszawa i cały czas prosto przed siebie jakieś 40,może 45 km do bramy lotniska będziesz miał zjazd zaraz za bramkami jakiś kilometr może dwa