Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Kolego napisałem, że kilka miesięcy wymieniałem płyn Skoro przed wymianą klocków i tarcz układ potrzebował pewną ilość płynu to dlaczego po wymianie potrzebuje go mniej? Na logikę ilość płynu powinna się wyrównać czy jednak muszę odebrać nadmiar?
  2. Mam ten sam problem, wzrósł mi poziom płynu hamulcowego po wymianie tarcz i klocków. Po postach kolegi devastation wiem dlaczego tak się dzieje. Teraz moje pytanie czy muszę wymieniać płyn na nowy (wymieniałem kilka miesięcy temu) czy poprostu odebrać nadmiar strzykawką?
  3. ja też nie mam termometru na desce, a czujnik pod zderzakiem mam, on jest wykorzystywany do climatronica Tak masz racje nie w każdej jest termometr w liczniku a jak masz klime to masz czujnik, taki wyświetlacz zawsze można sobie dołożyć i wykorzystać ten termometr od klimy, opis jak to wyreżać jest na forum
  4. hmm, - to po co jest to takie owalne zagłębienie na jednej stronie? Służy on do zaświecania tej lampeczki z przodu kluczyka W drugim kluczyku tez jest ale nie ma lampeczki więc nie wiem, aż tak bardzo mnie to nie interesuje ale pewnie klepali kluczyki i do jednych wkładali podświetlenie a do innych nie
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Będzie ciężko mecz dopiero o 23?
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Robimy tutaj typera? Wisła zremisuje 0-0 i Barca tez zremisuje ale 1-1 :gwizdanie:
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    mam nadzieję, że nie tylko dzisiaj usłyszymy ten hymn na stadionie Wisły :gwizdanie:
  8. Jak założysz 16-stki to dużej różnicy nie odczujesz a wizualnie będzie trochę lepiej, jeśli 17-stki komfort się obniży trochę no i jeśli masz seryjny zawias to będzie koza
  9. Pewnie nadpaliłeś sprzęgło, na przyszłość unikaj sytuacji gdzie będziesz musiał kogoś ciągnąć, szczególnie jeśli coś będzie cięższe od Twojego audi i będzie dużym obciążeniem dla Twojego silnika.
  10. Proste, bierzesz nożyk i delikatnie rozpoławiasz kluczyk Ale kotleta odgrzałeś
  11. pepik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Dziwne bo mam przedlifta i ta rynienkę mam
  12. Tak to prawda i to nie w każdej b5 bo np. u mnie nawet z przodu nie ma czujników.
  13. Będzie szkoda całkowita w Twoim przypadku ale nie licz że na tym zarobisz chyba że masz trochę czasu i to co zostało z auta rozsprzedasz na części to nie będzie zle. Pamiętam nie dawno miałem podobną sytuację to mnie klient z Tira zj***ł przez radio że mu zwalniam, było ograniczenie do 70 więc grzecznie zwolniłem a koleś do mnie "ciśnij kolego z audi bo Ty zaraz śmigniesz lewym pasem a ja będę tu zdychał" miał trochę racji bo droga była z górki pod górkę i pózniej miał pewnie mękę bujnąć taką masę ale co ja mam ryzykować mandat bo on jedzie za mną Tirem?
  14. 13 sierpień Premier League Newcastle United - Arsenal Londyn 0-1 FC Liverpool - FC Sunderland 2-0 Ekstraklasa Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 0-0 1 Liga PL (derby kujawsko-pomorskie) Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 1-0 Belgia Pro League Sporting Lokeren - RSC Anderlecht 1-2 14 sierpień Bundesliga Bayer Leverkusen - Werder Bremen 1-1 Ligue 1 AJ Auxerre - Olimpique Marsylia 1-2 Eredivisie Ajax Amsterdam - SC Heerenveen 2-0 15 sierpień Ekstraklasa GKS Bełchatów - Lech Poznań 1-2
  15. Trochę drogo jak za używki ale opony wyglądają dobrze, są chyba w dobrym stanie
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-radamel-falcao-podpisal-kontrakt-z-realem-ma,1,4818707,wiadomosc.html Radamel Falcao w Realu :gwizdanie:
  17. http://allegro.pl/zbiornik-zbiorniczek-wyrownawczy-audi-a4-nowy-org-i1757472241.html Na tej aukcji masz zdjęcie zbiorniczka z numerem
  18. Na forum koledzy sprzedają oryginalne suby można tanio wyrwać, napisz do kolegi "krycha". Najlepiej jakbyś mial do tego jeszcze wiązkę kabli
  19. Moim zdaniem jak pomalujesz ramkę z grilla na czarno a znaczek audi zostawisz w chromie to będzie
  20. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie łam się wkońcu Wasi zawodnicy zaczęli strzelać bramki Co do meczu Polski z Gruzją to nasi zagrali solidnie ale bardzo zachowawczo, mówi się o tym, że formację ofensywną mamy już poukładaną a tu tylko jedna bramka Gdyby nie Szczęsny to pewnie byśmy przegrali zawodnicy którzy się się wyróżniali według mnie to: Szczęsny, Murawski, Błaszczykowski, Lewandowski, Głowacki reszta zagrała tak sobie, a i jeszcze ten Pawłowski co wszedł w koncówce dobrze się zapowiada
  21. Dlaczego? Nie ma jakiegoś sposobu? Swoją drogą przy otwartej masce auto może się zamknąć automatycznie? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 13:10_________________________________________________ Kolega jest 350 km od domu więc raczej w okolicy musi szukać takiego speca no cóż, nie wiem gdzie kolego ujechał te 350 km Pomysł bardzo dobry przecież są firmy, które oferują awaryjne otwieranie auta A może kolego masz assistans? W ramach ubezpieczenia też otwierają
  22. Dlaczego? Nie ma jakiegoś sposobu? Swoją drogą przy otwartej masce auto może się zamknąć automatycznie? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 13:10_________________________________________________ Kolega jest 350 km od domu więc raczej w okolicy musi szukać takiego speca
  23. Rudy rydz?
  24. Przyczyn może być wiele a chyba najgorsza z nich to walnięta uszczelka pod glowicą Czy auto straciło moc?
  25. pepik odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dzięki kolego czyli większych problemów nie ma z dojazdem? Wiesz może w jakiej miejscowości mam zjechać z A4 w kierunku Łodzi? z a4 zjeżdżasz na DK1 w kierunku Łódź, Warszawa i cały czas prosto przed siebie jakieś 40,może 45 km do bramy lotniska będziesz miał zjazd zaraz za bramkami jakiś kilometr może dwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.