Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Jest z tym dużo zabawy jeżeli chodzi o przednie drzwi, trzeba rozbierać cały zamek bo mikrostyki właśnie tam się znajdują u mnie był mniejszy problem bo padł mi stycznik w tylnych drzwiach a tam to łatwizna.
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    teraz Litex Łowecz i po tym meczu będzie wiadomo w jakiej formie jest Wisła
  3. Tu masz dowód na to że to raczej mikrostyki niedomagają.
  4. Zdążyłem zauważyć kupe kasy pochłania to auto albo mi się wydaje bo wcześniej jezdziłem maluchem :>
  5. O ja pierdyle
  6. Mikrostyki są w każdych drzwiach jak jeden padnie to nie będzie zamykało wszystkich drzwi i ogólnie centralka będzie wariować, więc to jak najbardziej zaraz po pompce do sprawdzenia
  7. Magłownica mówisz? Jaki koszt jej regeneracji?
  8. Tak ciekawostka dla Ciebie, przy zamykaniu albo otwieraniu auta, przytrzymaj kluczyk w pozycji zamknij albo otwórz i jak masz na przykład otwarta szybę to przy zamykaniu auta z kluczyka i przytrzymaniu go w pozycji zamknij 2-3 sekundy szyba Ci się domknie fajny bajer u mnie tak jest u Ciebie tez powinno być
  9. Problemem może byc pompka centralnego zamka, masz ją w bagażniku w boczku po prawej stronie, spróbuj podmienić z kimś i zobaczysz czy to ona już mówi papa
  10. Ten element to pastylka od immo a centralkę masz pewnie tylko z kluczyka
  11. Raczej nie ten watek kolego zapodaj temat w dziale silniki diesla Miałem podobny przypadek, który opisujesz, działo mi się to tylko na ciepłym silniku do tego czarna chmura z wydechu, u mnie odpowiedzialny za to był "elektrozawór" na pompie wtryskowej, przeczyściłem go i problem z głowy. Te kontrolki o których piszesz gasną po odpaleniu silnika?
  12. A ten przycisk na tym kluczyku służy do centralnego? Mam taki sam, podobny i to jest kluczyk z podświetleniem, po naciśnięci tego przycisku zapala się mała lampka nad grotem, co ułatwia trafienie do zamka w nocy Do centralki powinny być oddzielne piloty.
  13. z przodu w zawieszeniu a4 nie ma łożyska amortyzatora No to ktoś mnie wprowadza w błąd: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=208073.msg2528466#msg2528466
  14. Mam to samo, koledzy podpowiadają, że to łożysko na amortyzatorze
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie o to mi chodziło, Ty strzelasz 10 na 10? gram już trochę w piłkę i wiem co znaczy przestrzelić karnego [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 08:10_________________________________________________Tak się strzela karne http://ofsajd.onet.pl/newsy/szalenstwo-strzelil-karnego-pieta-zobacz-wideo,1,4796169,artykul.html Link ze spotów Krakowskich
  16. Tu już niech się wypowie np. devastation zna sie chłopak na rzeczy Mogę jutro zmierzyć jak jest u mnie, ale ja mam przedlifta a Ty polifta więc nie wiem czy będzie tak samo
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Karne to loteria najlepsi mogą przestrzelić :gwizdanie:
  18. Raczej taniej bym nie proponował chyba nie myślisz i linku z pierwszego posta? :gwizdanie: Ja zdecydowałem się na tarcze TRW i klocki Ferodo, zamawiałem u kolegi Tom77 i wyszło mnie to trochę drożej niż te z aukcji którą podałeś
  19. Skoro podnosisz koło i słychać stuk to masz już odpowiedź, łożysko amortyzatora na bank. no tak amory z przodu pewnie mam do wymiany bo tylko tył wymieniałem, a to łożysko to jest część amortyzatora czy oddzielnie się je wymienia?
  20. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Masz dużo racji, wszyscy strzelali karne beznadziejne, te 2 co wpadły były tez zle strzelone, takie półgórne piłki jak najbardziej w zasięgu bramkarza, może rzeczywiście coś z tym boiskiem było nie halo Widząc sytuacje jakie zmarnowała Brazylia nie szkoda mi ich, nie lubię jak wygrywają faworyci
  21. No tak będę mu będę mu patrzył na ręce
  22. hehe chodzi mi o uzupełnienie czynnika oczywiście znam gościa w okolicy który to robi tylko nie mam porównania jeśli chodzi o ceny, on liczy sobie 50 zł za odgrzybienie (to robię sam ) a uzupełnienie czynnika za każdą setkę 20 zł, dobra cena? wchodzi chyba 8 setek tak?
  23. Też tak myślę dzisiaj jezdziłem na klimie i wszystko ok, trochę słabo chłodzi chyba czynnik się kończy powoli, właśnie czy jak jest mało czynnika będzie słabiej chłodzić i jak poznam że już czas na dobicie klimy?
  24. Doszedłeś do tego co to puka? Mam wymieniona całą zawiechę, końcówki drążków, łączniki stabilizatorów a nadal coś mi puka z lewej strony już sam nie wiem, przeguby, amortyzator czy coś innego? Zauważyłem, że mając auto na lewarku, gdy dokręcam koło, podnosi się koło do góry to słychać właśnie ten stuk
  25. Koledzy jak rozwiązaliście problemy z dymkiem z kratek nawiewu? Mam to samo [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 13:03_________________________________________________Koledzy podpowiedzcie coś bo boje się klimę włączać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.