Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. No to dobrze,że zapytałem bo jeden ze sprzedających części na tym forum zasugerował mi, że to bez różnicy obcinam czujnik i po problemie W B5 przed liftem była opcja z czujnikiem? No to problem hamulców na przód mam raczej rozwiązany, tyłem zajmę się póżniej bo tam jest bardziej skomplikowana sprawa
  2. Jeśli kupię klocki z czujnikiem a nie mam ich u siebie to mogę go poprostu nie podłączać czy te z czujnikiem różnią się wielkością, grubością itp. od tych bez czujnika?
  3. Ok no to z Bosha rezygnuję teraz jestem za tarcze TRW, klocki Ferodo. Czy klocki Ferodo są naprawdę tak dobre że większość ludzi właśnie je kupuje?[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 21:40_________________________________________________Jestem zdecydowany na ten zestaw na przód: http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-przod-audi-a4-a6-passat-b5-i1688567169.html Proszę któregoś ze znawców tematu o potwierdzenia że właśnie te tarcze i te klocki będą pasować do mojego audi jak w opisie
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    nasza piłka jest w czarnej ........
  5. No tak te pierścienie nie są drogie więc chyba je kupie bo jak podczas demontażu popęka to auto uziemione do czasu zakupu Może jednak też wezmę TRW Fajnie byłoby jakby ktoś kto już użytkuje powyższe tarcze się wypowiedział :gwizdanie:
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Fakt ale szkoda to będzie jak zrobią tam Mistrzostwa Świata :gwizdanie:
  7. Domyślam się tego linka podałem dla przykładu bo jednak ktoś to kupuje :gwizdanie: skoro Ty bierzesz tarcze TRW to pewnie w twoim mniemaniu one są lepsze od Boscha? Bo ja nie wiem co brać Boscha czy TRW różnica w cenie to dosłownie kilka PLN-ów. Mnie czeka wymiana kompletu z przodu i z tyłu więc też trzepnie po kieszeni. Gdzieś na forum czytałem że z tyłu do tarcz trzeba dokupić "pierścienie ABS"? Może da się je przełożyć ze starych tarcz czy nie bardzo?
  8. Skoro tak to napisz co polecasz, na czym Ty jezdzisz i dlaczego piszesz że Bosch to lipa, masz złe doświadczenia z tymi tarczami?[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 12:34_________________________________________________ lipa bo?? też szukam fajnego zestawu przód+tył. zastanawiam się nad 312mm na przód ale ciężko dostać jarzma za normalne $ Ja zostaje przy serii ale też ciężko mi się zdecydować.
  9. pepik odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    No tak nie zauważyłem, że masz polifta u Ciebie to będzie ta "zaokrąglona strzałka" pod wyświetlaczem obok OFF
  10. Ok więc zostaje na tarczach Bosch i klockach Ferodo, ponoć przy okazji warto wymienić łożyska? Jak to z tym jest? I jakiej firmy łożyska polecacie?
  11. W sumie teraz wszystko klepią w Chinach, a jeśli miałbym wybierać pomiędzy Bosch a TRW to które lepsze? Czy wogóle jest różnica?
  12. W młodszych rocznikach ich nie montowali, a jak te wyrzucisz to raczej bez malowania drzwi się nie obejdzie co?
  13. Hehe i tak to właśnie jest z tymi hamulcami i waszą pomocą Już prawie byłem zdecydowany na tarcze Ferodo + klocki Ferodo (komplet przód tył). Ale np. kolega TOM77 nie ma ich w swojej ofercie bo jak sam mi napisał podobno robią je już w Chinach, więc teraz jestem zdecydowany na tarcze Bosch + klocki Ferodo. A może lepiej trochę dopłacić i wziąć tarcze TRW? Sam nie wiem chyba wezmę te z linka z pierwszego postu...
  14. Zrób jakieś lepsze foto, pokaż środek, napisz co masz na wyposażeniu i co konkretnie planujesz zrobić Bo z tych zdjęć nie ma za bardzo co oceniać
  15. No tak Mówisz, że TRW lepsze od Bosha?
  16. pepik odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Ten w prawym dolnym rogu, z samochodzikiem
  17. A jazda bez prawka nie kończy się zakazem jego zrobienia np. przez rok, dwa...? Mój kumpel taki zakaz dostał jak miał 16 lat złapali go oczywiście bez prawka i dostał zakaz do 21- roku nie mógł zrobić prawka... Te 500 zł w porównaniu z takim zakazem :gwizdanie:
  18. http://allegro.pl/tarcze-klocki-288mm-przod-tyl-audi-a4-b5-95-01-i1682821025.html Jezdzi ktoś na takim komplecie? Warte to wogóle uwagi? Czy lepiej zamówić np. Bosch za ok. 600 zł? Będzie to hamować? Nikt nie jezdzi na czymś takim albo podobnym?
  19. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Chodzi bardziej o aferę jaka z tego robią Niemcy
  20. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja chce do wojska :gwizdanie:
  22. Witam pisałem pw ale nie odpisałeś więc piszę tutaj, proszę o wycenę : Komplet hamulców do mojej B5 z 97 r. avant TDI, klocki + tarcze. Jakieś ciekawe propozycje poproszę tańsze i droższe to coś się wybierze. Pozdrawiam.
  23. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    pewnie w pasie już setka no to jeden z głównych powodów do niedawna grywało się czasami w turniejach szóstek na hali aż w końcu zastygłem w miejscu [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 11:18_________________________________________________ pewnie w pasie już setka Trzeba było odbudować formę choćby w takiej "b" klasie wiesz ilu w tak dużym mieście jest chętnych do grania....łatwiej do Realu czy Barcy się dostać Fakt trzeba być ciągle w formie żeby grać a na hali to dopiero trzeba mieć zdrowie [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 11:27_________________________________________________ pewnie w pasie już setka Trzeba było odbudować formę choćby w takiej "b" klasie w takiej B-klasie łatwo czasem o kontuzję niż w 2 lidze, grają różne oszołomy i nie liczą się z niczym Fakt trzeba umieć cofnąć nogę
  24. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    pewnie w pasie już setka Trzeba było odbudować formę choćby w takiej "b" klasie
  25. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    kompletnie nic? to nawet u nas w "b" klasie dostajemy kasę od gminy, 15 tys. na sezon, bez tego to nie było na sędziów i na wyjazdy no to nieźle, jak grałem w A-klasie, to pojawiał sięczasem tylko jakiś anonimowy sponsor :gwizdanie: przez jakiś czas mieliśmy tylko sponsora, tego samego, który ładował kasę w Jango Mysłowice - później Jango Katowice Mieszkam w gminie gdzie jest 3 kluby 2 w "A" klasie no i my w "B" każdy klub dostaje po równo czyli 15 tys. w tym boisko raz w tygodniu jest koszone przez gminę bardzo pomagają ale prezes i tak mówi, że nie ma kasy jeżeli chodzi o sprzęt buty, koszulki, siatki, piłki to wszystko jest ok i raczej na to kasy nie brakuje, w tym sezonie nawet anonimowy sponsor kupił nam dresy nawet czasami prezes zwróci kaskę na paliwo jak przyjeżdżasz specjalnie na mecz np. ze studiów. Jest ok a młodzi i tak wolą grać w FIFE na kompie albo pić piwko pod sklepem. No ale patrząc na większe miasta w okolicy gdzie do gminy należy więcej klubów 8-10 to fakt oni mają mniej kasy ale dostają też po 6-7 tys. na sezon. Stanley grasz jeszcze czy skończyłeś karierę? od jakiegoś czasu niestety już nie gram woli grać w FIFE albo stać pod sklepem z piwem :polew: :polew: jestem za stary na takie rzeczy wolę się napić z kolegami [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 11:11_________________________________________________makaveli dlaczego już nie grasz? Masz tyle lat co ja a ja nie potrafię przestać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.