Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Mnie też mechanik odwiódł od wymiany termostatu, tylko że u mnie jest odwrotnie temperatura nigdy nie rośnie do 90 stopni, zawsze stoi na 80-82 na zegarach a na kanale 49 zawsze 75-76. Mechanik powiedział żebym sobie dał spokój skoro temperatura nie przekracza 90 stopni :gwizdanie: więc sam widzisz jak to jest z mechaniorami w naszym kraju, ja właśnie szykuję się do wymiany termostatu
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Już się boję
  3. Prawda jest taka, że gdyby sprawa dotyczyła kogoś innego niż kolega Gwerty, który jest klubowiczem wątek miałby już z 5 stron i każdy by jechał po gościu jak po łysej kobyle, załatwcie to między sobą, oddaj towar kasa wróci do Ciebie i po sprawie...
  4. Dlaczego tak jedziecie po koledze? Wstaw foto jak to posklejasz
  5. Tak tak już znalazłem, sprawdzę to zwykłym vagiem?
  6. pepik odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    Bardzo dobre miejsce biorąc pod uwage skład kadry i aktualną formę graty dla siatkarzy
  7. Hamulce tez seria
  8. O f*ck tyle marek było a kolega z audi tak dał ciała :polew:
  9. No u Ciebie 49 kanał klimatronika to wskazania G2 , porównaj je jeszcze z G62 VAGiem A co to jest G2 i G62? czujniki?
  10. Udało Ci się trafić w ten "dobry" ... Wahler'y bardzo często utrzymują ~ 80-82oC To tak jak mam teraz czy moze chodzi Ci o wskazania na klimatroniku na kanale 49?
  11. Może ja też będę miał tyle szczęścia
  12. No tak kupiłem już dawno i miałem wymieniać ale mechanior powiedział, ze nie ma potrzeby, więc skoro dam rade sam to zrobić to założę ten najwyżej powtórzę wymianę ale już na ori
  13. W takim razie trzeba będzie się za to zabrać czytałem na forum, że termostat najlepiej z ASO ale u Ciebie widzę ten Wahler daje radę więc założe ten bo i tak jezdzi w schowku już chyba rok
  14. Termostat ponoć tylko z ASO oryginalny
  15. mialem to samo .... na 99,9% termostat , kupilem whelera czy jakos tak za 30zl i juz ponad pol roku bez problemu caly czas wskazowka deba stoi , a na klimatroniku 88-89 wiec idelanie .... sprawdz jeszcze na klimatroniku na kanale 49 jaka temp masz[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 09:16_________________________________________________30 zl i godzina roboty wiec warto od tego zaczac chyba ze na vagu masz jakies bledy .... plyn spuscilem i zalalem ten sam okolo 1l dolewki zrobilem bo nie wszystko zlapalem chyba ze masz stary to sobie przy okazji wymienisz Mam właśnie ten termostat Wahlera bo juz dawno kupilem i miałem zmieniać ale mechanik powiedział że nie ma potrzeby skoro temperatura nie dochodzi do 90 stopni to według niego jest ok tak to jest z tymi mechaniorami Odkąd kupiłem auto tak mam, raz moze 2 razy temperatura doszła mi do 90 na zegarach jak było ponad 30 stopni :gwizdanie: a tak zawsze stoi na ok. 82 na zagarach a na klimatroniku to tak jak pisałem rośnie zawsze tylko do 75-76 stopni.
  16. Widzę, że wielu z Was ma problemy z temperaturą, mam i ja Na kanale 49 temp. 75-76 stopni i wyżej nie pójdzie, na zegarach w tym samym czasie 81-82, nigdy nie dochodzi do 90 stopni. Jeśli dobrze myślę to termostat się nie otwiera? A może to coś z czujnikiem?
  17. OMG tylko współczuć właścicielowi
  18. pepik odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    I widać byłoby u pozostałych nieobecnych. ALe jak widać za wszelką cenę chcą odmłodzić Naszą Reprezentacje... Winiarski i Wlazły mają po 28 lat, to za dużo na siatkarza? Musi tutaj o coś innego chodzić konflikt z trenerem? Chłopaki się kurują....szampon ma rehabilitację we Wrocku na kamińskiego....szykują się na mistrzostwa europy. Nie można grać wszystkiego ... kiedyś kurek za to beknie i będzie się kontuzjował. Jeszcze młody to daje radę.[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 23:50_________________________________________________ I widać byłoby u pozostałych nieobecnych. ALe jak widać za wszelką cenę chcą odmłodzić Naszą Reprezentacje... Muszą młodzi grać... Rezende ma 14 graczy i każdy może wejść i zagrać.. u nas nie ma tylu więc trzeba ogrywać młodych. Oby tak było i napewno masz rację, że nie można grać wszystkiego
  19. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak myślicie, kto to będzie Aquafresca Eto'o
  20. Mam nadzieję, że nie usunął tej aukcji bo ktoś nieświadomy kupił to auto Znając moje szczęście gdybym szukał B6-stki to pewnie bym na nią trafił Ciekawe czy śmierdzi jeszcze spalenizną?
  21. pepik odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    I widać byłoby u pozostałych nieobecnych. ALe jak widać za wszelką cenę chcą odmłodzić Naszą Reprezentacje... Winiarski i Wlazły mają po 28 lat, to za dużo na siatkarza? Musi tutaj o coś innego chodzić konflikt z trenerem?
  22. pepik odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    Fakt - słabi jesteśmy niestety. A co do sędziów to nie tylko na Naszych meczach się mylili. Nie wiem tylko dlaczego nie grają jeszcze niedawno najlepsi u nas Wlazły, Winiarski, Zagumny itp.? Przyznam, że za bardzo nie interesuję się siatkówką ale czasami lubię pooglądać, i zastanawia mnie brak takich zawodników...
  23. pepik odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    W tej formie i tym składem nie mamy szans ani z Rosją ani z Brazylią więc 4 miejsce będzie i tak bardzo dobre dzisiaj przecież sędziowie nas przepchnęli a Argentyna grała rezerwami
  24. Wiem że, były 2 rodzaje zacisków na tył, żeliwne i aluminiowe, klocki do jednego i do drugiego różnią się od siebie a ja nie wiem jakie mam zaciski gdzieś tu czytałem, widziałem foty jednych i drugich i wydaje mi się że mam aluminiowe. Nie wiem też czy mechanik u którego będę zmieniał hamulce da radę przełożyć te pierścienie ABS ze starych tarcz. Zdecydowałem więc, że kupie zestaw na przód, pojadę na wymianę i rozeznam temat wymiany z tyłu, chociaż nie ufam mechaniorom to może mi coś dobrego podpowie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.