Treść opublikowana przez pepik
-
Piłka nożna
z grupy zespołów które mogli wylosować to trafili najgorzej No tak nie będzie to spacerek :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Podziękowali Bosackiemu i to w jaki sposób http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/bosacki-odchodzi-z-lecha,1,4506272,wiadomosc.html [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 12:05_________________________________________________Wisła Kraków - Skonto Ryga http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/el-lm-skonto-ryga-rywalem-wisly-krakow,1,4519669,wiadomosc.html
-
[B6 AWX] Skok obrotów po odpaleniu i czarny dym
Miałem podobnie w b5, na ciepłym silniku przy odpaleniu obroty rosły i czarna chmura, na zimnym było ok, u mnie przyczyną był elektrozawór N109, ten wkręcany w pompę paliwa, wyjąłem wyczyściłem i jak ręką odjął Masz linka do mojego tematu bo problem podobny chociaż masz b6 i inny silnik.
-
Piłka nożna
:gwizdanie:
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Zmiany na duuuuży plus świetna jest ta felga
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
Skoro tak to ja też zamawiam
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
Jeśli chodzi o te końcówki wydechu, nie będą zostawiać "syfy" na zderzaku i klapie? Sam się przymierzam do zakupu tylko obawiam się, że nie one nie zdadzą egzaminu bo te oryginalne są skierowane do dołu. To sprawdzony patent?
-
Spray na przyciemnianie szyb
To napewno jest problem, najwyżej zastosuje się go tylko na boczne-tylne szyby
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Piękne koło, piękne lampy, piękne auto
-
Piłka nożna
Lech zawsze może grać we Wronkach Sprzedali Mierzejewskiego za 5 baniek?? Czy więcej Co lepszy grajek ucieka z naszej ligi więc.. to chyba nie idzie w dobrym kierunku, tylko ktoś się wyróżni idzie na handel, rok temu Lewandowski teraz Mierzejewski. Czy naszych klubów nie stać na utrzymanie takich graczy? Pytanie raczej retoryczne :gwizdanie:
-
Jaki wybrać fundusz emerytalny ???
Kolego piszesz o Funduszach Inwestycyjnych i napewno masz racje bo to najlepszy sposób i szansa na godną emeryturę, temat rzeka. Kolega pytał o Otwarte Fundusze Emerytalne a to łatwiejszy temat i mniej ryzykowny(nie ma wyjścia trzeba jakiś wybrać) bo niestety godnego życia na starość to nam nie zapewni
-
Spray na przyciemnianie szyb
Kolego nie przesadzasz? Jeżeli to da podobny efekt jak folia to będzie świetna alternatywa szczególnie że cena nie jest wygórowana IMHO człowiek myślący przyciemnia szyby atestowaną folią, bo nie nagrzewa się wnętrze, zatrzymuje promienie UV, daje poczucie dyskrecji, ładnie wygląda... człowiek myślący inaczej, myśli inaczej... Kolego a może ten spray da podobne efekty? I tez będzie ładnie wygladał na szybie? Miałeś go wcześniej, próbowałeś i był do bani? Czekamy na efekty to taki eksperyment więc poczekajmy na efekt końcowy i wtedy będziemy oceniać
-
Spray na przyciemnianie szyb
Kolego nie przesadzasz? Jeżeli to da podobny efekt jak folia to będzie świetna alternatywa szczególnie że cena nie jest wygórowana
-
Spray na przyciemnianie szyb
Nawet nie mów czekam na opinie kolegi, który zamówił i jeżeli ten specyfik zda egzamin to sam zamawiam 2 puszki??? 2 powinny starczyć Tak szukam po allegro i u nas chyba nikt takim czymś nie handluje
-
Spray na przyciemnianie szyb
Nawet nie mów czekam na opinie kolegi, który zamówił i jeżeli ten specyfik zda egzamin to sam zamawiam 2 puszki???
-
Piłka nożna
Dobry transfer miejmy nadzieję, że pomoże na poważnie włączyć się w walkę o mistrzostwo Polski wtedy liga będzie ciekawsza. Z drugiej strony jedna jaskółka... :gwizdanie:
-
Jaki wybrać fundusz emerytalny ???
Kolego nie wybrałeś to Cie wylosowali napewno wcześniej dostałeś pismo z ZUS-u, że powinieneś wybrać fundusz bo Cie wylosują no i Cie wylosowali do jednego z najgorszych jeżeli nie najgorszego Jeżeli minęło już dwa lata to możesz zmienić na bardziej "ogarnięty" fundusz typu: GENERALI, POLSAT itp. zawsze to parę złoty więcej na emeryturze
-
[B5 AHL] od czego te kabelki przy fotelu
Też się kiedyś zastanawiałem i myślałem że to od podgrzewanych foteli tylko nie podłączone ale niestety się myliłem i to instalacja od poduch w fotelu
-
[ALL B5] wskaznik temperatury zewnętrznej
Dokładnie tak, czujnik który masz za zderzakiem jest od klimy i można go wykorzystać do wyświetlania temperatury zewnętrznej, u Ciebie pewnie takowego wyświetlacza nie ma więc musisz go zakupić jeśli chcesz mieć temperaturę na blacie, podciągnąć kabelki i podłączyć zgodnie z opisem z forum: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0 Poczytaj i będziesz wszystko wiedział
-
[ALL] [A4 16 1999] czarna trumna
czyściej niż u mnie z środku kabiny No no robi wrażenie nieraz na allegro jak ktoś odpicuje auto na sprzedaż to są silniki podobnie umyte ale tutaj widać, że dbasz o niego więc jak będziesz sprzedawał to nie myj go tak z pół roku wcześniej
-
[B5 AHU] Moje A4 1.9 TDI prawie seryjne :)
Ładne autko :gwizdanie: interesuje mnie jak "ogarnąłeś" to miejsce po popielniczce? Czym zatkałeś tą dziurę która powstaje po jej wyjęciu? Też o tym myślę bo popiołka jest mi zbędna :gwizdanie:
-
[ALL] [A4 16 1999] czarna trumna
Kolego zmienisz zdanie jak wymienisz komplet wahaczy i odczujesz to na kieszeni :gwizdanie: nawet jeśli będziesz miał zawias seria to jeśli nie zwolnisz przed przejazdem, czy będziesz notorycznie wjeżdżał w studzienki to po kilku takich akcjach wahacze będą do wymiany niestety w naszych A4 zawieszenie jest bardzo delikatne i ja np. po wymianie wahaczy na przejezdzie zwalniam do 2 i mam w d##ie że jakiś opel mnie wyprzedzi jadąc po studzienkach
-
[ALL] [A4 16 1999] czarna trumna
czyli chcesz jeszcze wyżej niż seria? :gwizdanie:
-
Spray na przyciemnianie szyb
No to kolego bierz i koniecznie daj znać jakie to daje efekty
-
Spray na przyciemnianie szyb
Ciekawa opcja gdyby to zdawało egzamin i ściemniało powiedzmy o 50% to super alternatywa dla folii