Treść opublikowana przez pepik
-
Piłka nożna
Dobry grajek , a Małeckiego coś nie lubią, jego brak w reprezentacji daje do myślenia :gwizdanie: moim zdaniem powinien grać w kadrze jednak Smuda go nie lubi a raczej się go boi on ma coś do powiedzenia = kolejna afera murowana
-
[ALL B5] Złudzenie znoszenia tyłu pojazdu na zakręcie
Na początek opony wymień skoro masz nie za dobre, ale raczej to będzie wina amortyzatorów. Wymień tego "banana" bo sobie smrodu narobisz :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju
W b5 nie ma kontrolki która kontroluje poziom oleju, ta kontrolka (konewka) zapala się jak zbyt niskie ciśnienie oleju. Więc jeżeli miałeś za mało lub za dużo oliwy to ta kontrolka i tak Ci się nie zapali, więc obstawiałbym tu jednak coś innego np. hamulce. Mylisz się w B5 jest kontrolka poziomu oleju. Zapala się przy bardzo niskim stanie Ok nie będę się upierał ale kiedyś czytałem tutaj na forum że ta kontrolka zapala się nie wtedy jak jest za mało oleju tylko jak jest za słabe ciśnienie oleju. O ile dobrze pamiętam byłoby to w przypadku dużych mrozów podczas odpalania disla. A nie uważasz, że jeśli będzie bardzo niski stan oleju (tak jak npisałeś) to siśnienie oleju też będzie słabsze i ta kontrolka się dlatego zaświeca?
-
[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju
Przecież napisał, że dolał płynu i raczej chodziło o płyn hamulcowy i teraz jest ok, gdyby miał za mało płynu chłodniczego zapaliłaby się inna kontrolka
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Ciekawe kto wytypował taki wynik w LT :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w kolbuszowej na wprost komisu samochodowego i w mielcu tanio obszywa Dzięki kolego masz może numery tel.? Może znajdę w sieci Wysłałbym do kolegi z forum który robi to dobrze i tanio ale wtedy mam uziemione auto na tydz. a to nie wchodzi w grę, może tam obszyją od ręki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Koledzy znacie może kogoś kto zajmuje się obszywaniem kierownic, gałek itp. na podkarpaciu?
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/final-ligi-mistrzow-540-zlotych-za-sekunde-gry,1,4382631,wiadomosc.html 540 zł za sekundę gry w finale :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju
W b5 nie ma kontrolki która kontroluje poziom oleju, ta kontrolka (konewka) zapala się jak zbyt niskie ciśnienie oleju. Więc jeżeli miałeś za mało lub za dużo oliwy to ta kontrolka i tak Ci się nie zapali, więc obstawiałbym tu jednak coś innego np. hamulce.
-
[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju
Kolego sprawdz jednak te hamulce :gwizdanie: Jeśli nie to podepnij vaga i powinien być jakiś błąd, jak będzie to go skasuj i po problemie.
-
Piłka nożna
Pierwszy raz opuścili ostatnie miejsce i to na kolejkę przed końcem rozgrywek, szacunek za postawę na wiosnę
-
[ALL B6] Jak wystawic to auto...
Ok kolego tylko po co Ci to? Powiedzmy ze ktoś kupi i wszystko będzie z autem ok to będzie Ci wdzięczny, a jak po zakupie okaże się że cos jednak jest nie tak to będzie miał do Ciebie żal. Moim zdaniem gra nie warta świeczki. Co innego gdybyś kupił to auto dla siebie przywiózł do Polski i chciał sprzedać drożej. Jeśli uważasz że to okazja to właśnie tak zrób
-
[B5 AFN] sebek840 moja A4
Hmm kierunki z błotników też zawineli tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności
-
[ALL B6] Jak wystawic to auto...
Kolega chce pomóc bo ma namiar na pewne auto a zapewne nie ma zdjęć więc ogłoszenia nie wystawi. Musisz liczyć na to że ktoś przeczyta ten wątek, napali się i wybierze się do Niemiec na oględziny. Odpuść kolego ale szacunek za dobre chęci
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #2/05 25 maj Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 1-2(1-2) - 3pkt Cracovia - Jagiellonia Białystok 2-1(3-0) - 1pkt Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 2-0(0-0) - 0pkt Arka Gdynia - Legia Warszawa 1-3(2-5) - 1pkt 28 maj Manchester United - FC Barcelona* 1-3(1-3) - 3pkt+bonus 3pkt 29 maj AS Monaco - Olympique Lyon 2-1(0-2) - 0pkt AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain 1-2(1-1) - 0pkt AS Nancy - RC Lens 3-1(4-0) - 1pkt razem=12pkt
-
Piłka nożna
Real wygrał z Almerią 8-1 Bramka Obraniaka dla Lille
-
Piłka nożna
Dokładnie pózniej wyjdą na mecz w eliminacjach Ligi Mistrzów i też się "dadzą"
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
Jeżeli Ci się to podoba to ok, zakładaj, sam się nad tym zastanawiałem ale po obejrzeniu z bliska na kilku autach takiego chromu "na metry" odechciało mi się po zimie to one nie będą już wyglądały normalnie powyginają się i chrom będzie odchodził no chyba że te są inne
-
Piłka nożna
20 min meczu Górnik - Śląsk 2-0 no i 2 samobóje Śląska :gwizdanie:
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #1/05 21-22 maj Legia Warszawa - Wisła Kraków 0-0(2-0) - 0pkt Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1(2-1) - 0pkt Górnik zabrze - Śląsk Wrocław 0-0(3-1) - 0pkt Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 0-1(0-3) - 1pkt Fulham - Arsenal 1-2(2-2) - 0pkt Everton Chelsea 1-2(1-0) - 0pkt Espanyol - Sevilla 1-1(2-3) - 0pkt Deportivo - Valencia 0-2(0-2) - 3pkt PSG - Lille 0-0(2-2) - 2pkt Juventus - Napoli 1-1(2-2) - 2pkt Udinese Milan 2-1(0-0) - 0pkt razem=8pkt
-
Piłka nożna
Piękna ta bramka Obraniaka
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Ładne autko, i grill też mi się podoba
-
[ALL B5] co myslicie o tych halogenach ???
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=78856.0;highlight=halogeny+b5 Tu masz wszystko :gwizdanie:no i na temat tych halogenów, które zapodałeś także
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Piszesz o koledze "addassko" i wszystko co napisałeś to prawda no może trzeba dodać że on na tym nawet na dobrego browara nie zarabiał