Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Jak robiłeś ramkę na czarno farbą czy folią? Sam mam to w planie
  2. Kolego mamy maj :gwizdanie: Ty od lutego jezdzisz bez przeglądu? Współczuje, wydaje mi się że dostaniesz mandat za brak dowodu czy tam badań technicznych a z odszkodowaniem nie powinno być problemu biorąc pod uwagę okoliczności kolizji.
  3. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No to zdaniem komentatora tyle też ma Kuba ale ten sezon nie jest w jego wykonaniu najlepszy
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no kutwa, oniemiałem - tzn ile ?? Nie wiem i nie chce mi się sprawdzać ale mówił o tym przy świetniej grze Neuera nogami
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ładny mecz Najlepszy był "Anderton" jak przez cały czas na Andersona mówił komentator No i news bramkarz Schalke ma tyle samo asyst w Bundeslidze co Kuba Błaszczykowski :gwizdanie:
  6. Dzięki kolego
  7. Aha no bo tamta manetka rzeczywiście chodziła lepiej (ciszej i sprawniej) od tej którą teraz włożyłem nie chciałbym używać WD-40 więc może by tak tej wazeliny zapodać? Ona jest ogólnodostępna?
  8. Oczywiście ja też będę wymieniał u mnie spaliła się ta od świateł i trafiłem akurat na ten długi weekend więc jeżdże tylko w dzień i to bez świateł Powiedzcie czy przy manetce jest też jakaś kostka która mogła się zjarać i którą też będę musiał kupić i wymienić?[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 09:33_________________________________________________Manetka wymieniona i wszystko ok światła działają i nikt mi już nie mruga z naprzeciwka okazało się że przyczyną były wypalone styki w manetce, dokładnie wszystko pooglądałem i nie widać nic niepokojącego oprócz tej wymienionej manetki. Moje pytanie, po wymontowaniu spalonej manetki było na niej widać ślady jakiegoś "oleju" czy to normalne czy jednak "italiano" przesmarował manetkę
  9. Miód na tej feldze :gwizdanie:
  10. Ładna felga Ten Pan chyba rzeczywiście nie leje tylko podlewa trawkę z węża, którego widać na wysokości łydki, raczej plus dla fotografa za ujęcie bo to wygląda jakby "lał pod drzewem"
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Legia wygrała :gwizdanie:
  12. Kolego wcześniej pisałem że mam taki sam problem i ten sam typ alarmu, ale u mnie wszystko ładnie śmiga a kompletnie nie znam się na elektronice. Myślę że najlepiej podjechać do dobrego elektryka i on ogarnie temat za kilka zł.
  13. Jeśli dojdzie do sprawy to na bank ją przegrasz :gwizdanie: Swoją drogą kierowcy PKS-ów to kombinatorzy, sam dużo jezdziłem pks-em do szkoły, połowy drogi jadą na luzie, a jak już jest z górki to wiadomo nie przekraczają 50/60 km/h no a pózniej za stodoła ropke spuszczają, jeżdżą środkiem drogi i ciężko ich wyprzedzić ale Tobie sie udało
  14. Tych wahaczy nie zakładałem ale już chyba lepiej kupić MS bo cena podobna a jakieś opinie pozytywne czytałem. Jeśli chodzi o 2 pytanie to tak jeśli masz gwarancje na wahacze i założysz je w ASO to powinni uznać gwarancje, a jak założysz je sam albo w jakimś tam warsztacie będzie ciężko :gwizdanie:
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pod warunkiem że brat też będzie chciał wrócić Napisałem to bo to jego pierwsze trafienie w lidze tureckiej a mamy koncówke sezonu :gwizdanie:
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Brożek strzelił dla Trabzonsporu :gwizdanie:
  17. Hmm a da się wymienić tak jakby tylko połowe czyli te dwie od świateł i kierunków po lewej stronie czy trzeba komplet z manetką wycieraczek?
  18. 500727864 jest to numer ewidentnie z orange ale teraz można przenosić numery bez ich zmiany i może on być również w play-u. Ale to nie ma znaczenia w tym przypadku.
  19. Mam nadzieję bo nie chciałbym stracić mojej niuni [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 19:55_________________________________________________Czy manetka z polifta podejdzie do mojej staruszki z 97 r.? [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:04_________________________________________________Co jeszcze oprócz manetki odpowiada za prawidłowe działanie świateł? Bezpieczniki sprawdzone, wszystkie ok.
  20. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lech dalej przegrał :gwizdanie: tym razem z Zagłębiem 1-0
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Napisz tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140740.0;highlight=pi%B3ka+no%BFna
  22. no to włącz a zobaczysz dymek :naughty: :naughty: :naughty: nie musisz jezdzic zeby to sprawdzić wystarczy odpalić auto Włączałem je kilka razy i nie było dymu Masz jakiś inny pomysł niż manetka?
  23. Dają AC na auta z 1995 r. bo mi nie chcieli dać na 1997 bo za stare :gwizdanie:
  24. Hmm teraz zrobiłem 20 km i nic ani dymku ani smrodku, ale świateł nie włączałem bo i tak tylko postojówki świecą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.