Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Ok a awaria manetki wygląda tak jak u mnie? Krótka włącza tylko postojówki ( w połowie drogi ) a u góry gdzie powinny włączać się światła mijania wcale się nie zatrzymuje no i nie włącza tych swiateł, cały czas świecą tylko postojówki. Działa tylko w jednym zakresie a nie w dwóch. Długa manetka od świateł długich działa tylko na mrugnięcie do góry a jak chce włączyć długie światła na stałe no to się zatrzymuje na dole ale długie światła się nie palą tylko postojówki Jaki koszt manetki?
  2. No tak tylko teraz u mnie tak nie jest Więc pewnie manetka padła :thumbdow Czy jak się te styki wypalają to jest taki efekt jak u mnie? Czyli dymek nad kierownicą spod licznika?[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 15:48_________________________________________________Podłączenie kompa mi coś tutaj da? Bo nie wiem czy już znalazłem problem ( styki manetki ) czy szukać dalej? Co jeszcze powinienem sprawdzić?
  3. Sam nie wiem co zauważyłem to światła nie banglają, tzn świecą tylko postojówki, drogowe wogóle, a długi tylko po ruchu manetką "do góry" jakbyśmy chcieli komuś mrugnąć. Podejrzewam przekaznik, który odpowiada za światła? Jaki numer? A bo już całkiem zdurniałem, ta manetka od świateł drogowych działa w dwóch stopniach? Do połowy postojowe, pózniej bardziej do góry drogowe tak? Bo wydaje mi się że przesuwa sie tylko do połowy. Może ta manetka padła i robi zwarcie. A paliłem potwora i nic już się nie dymi i nie śmierdzi. Jak dostać się do kostki stacyjki?
  4. Obadałem pod kierownicą i nie widać nic niepokojącego. Czy powyżej kierownicy pod deską rozdzielczą też może się coś zjarać?
  5. Nie wiem czy to dobry dział jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu Dzisiaj doznałem szoku jechałem w traske 50 km w jedną stronę, w drodze powrotnej po jakiś 10 km spod kierownicy zaczął wydobywać się dymek i zaczęło śmierdzieć przepalonymi kablami, plastikiem czymś w tym rodzaju. Więc szybko zjechałem na parking i zgasiłem auto. Drugi raz już nie odpalałem bo boję się że mi furka spłonie więc autko zaholowałem do domu. Podejrzewam że to ma związek z moimi wczorajszymi działaniami przy odgrzybieniu klimatyzacji. Aplikowałem środek na parownik i w kratki nawiewu (tak jak mi polecono na forum). A może to tylko zbieg okoliczności. Dodam że jechałem powoli i miałem wyłączony nawiew bo z klimy czuć było jeszcze ten środek. Moje pytania: Czy poprzez kratki środek do odgrzybiania klimy mógł się dostać do instalacji i robi zwarcie? Co tam mogło się stopić i z jakiej przyczyny? Jeśli ktoś miał podobny problem albo podejrzewa co może dymić to proszę o pomoc. Idę rozbierać może coś wybadam organoleptycznie
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No ten przesadził... Świetny zawodnik, super gra głową a wcale najwyższy nie jest
  7. Do kratek nic Ci to nie da ... ściągaj schowek i dawaj środek na parownik - to wystarczy Aha ok no to tak zrobię mam nadzieję, że uda mi się dostać do tego parownika
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Piękny mecz szczególnie w pierwszej połowie Druga połowa to rewelacyjna gra Porto i koncert Falcao
  9. Kilka godzin czuć spyrolem ... to największy plus tego preparatu ponieważ nie posiada jak inne tego typu preparaty zapachu np. kwiatów itp. który po jakimś czasie przechodzi w zapach podobny do szpitalnego ... nie aplikuj go do kratek tylko bezposrednio na parownik , według mnie dużo wydajniejszym i tańszym środkiem jest CRC Nie będzie lepszego efektu jak zaaplikuje ten środek na parownik i na kratki?
  10. Wie może ktoś jak długo czuć ten preparat Würth po wpsikaniu go w kratki nawiewu?
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    a pisałem żeby czasem sędziowie nie byli głównymi aktorami ... Kartka dla Pepe powinna być ale żółta :gwizdanie: sędzia miał spózniony zapłon przez cały mecz
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Aha Makaveli jak widać to ja miałem racje co do tego jak bedzie wyglądał ten mecz
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Hehe Mourinho fajnie wyglądał za tymi "kratkami"
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No no akjam dobry typ gratki
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Będzie 0-0
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    u siebie trzeba wykorzystać "atut własnego boiska" i grać ofensywniemyśle że Real będzie chciał narzucić Barcelonie swój styl,będą grać dużą ilością podań,a obrona skupi się na wyłączeniu z gry Messiego i Xaviego włącznie :gwizdanie: Hmm a ja myślę że będzie odwrotnie i to Barca będzie grać piłką a Real będzie się bronił, a jak będzie zobaczymy wieczorkiem, najważniejsze żeby był piękny meczyk
  17. Tanio dorwałeś te kratki
  18. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    w pierwszym mecz....bezsensu W meczu u siebie nie będą chcieli stracić bramki i boje się że będzie "obrona Częstochowy" Piwko obowiązkowo
  19. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzisiaj Real postawi "autobus" w polu karnym
  20. logi tylko na ciepłym silniku co Ty piszesz Dzięki za sprostowanie coś mi się pomieszało
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Idę o zakład że Iniesta zagra od pierwszej minuty
  22. Jak chcesz sprawdzić błędy to wystarczy przekręcić zapłon ( zapalić silnik nie zaszkodzi ) bo błeby będą w ECU zapisane a jak będziesz robił logi to na zimnym i na ciepłym silniku no i jak złapie tryb awaryjny przy okazji.
  23. Na tych zdjęciach za dużo nie widać
  24. Twoje auto łapie tryb awaryjny. Powodów może być kilka więc najlepiej będzie jak podłączysz kompa i sprawdzisz błędy, napewno jakieś będą zapisane to wtedy będzie łatwiej pomóc bo teraz to wróżenie z fusów jest :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.