Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Pojawił się opis mojej niuni no i planowane mody na początek jakieś radyjko a na wiosne lampki przód i bede chciał coś zrobić z grilem a pózniej to jak kaska pozwoli może jakieś ładne alu 17 "
  2. Spoko filmik ciekawe jaki mandat dostał?
  3. To ja już nikogo nie wyprzedzam ostatnio też miałem podobną sytuacje ale nie aż tak dramatyczną wyprzedziłem Opla Astre a typ się tak zdenerwował że nie dał rady wyprzedzić mnie na ekspresówce to postanowił mnie wyprzedzić tuż przed światłami, na przejściu dla pieszych i podwójnej ciągłej heh oj ta chora ambicja
  4. pepik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładna sztuka zawias robi wrażenie ale uważaj na drogach bo po zimie jest tragedia Oby długo Ci słuzył ten awancik
  5. Przed chwilą znowu leciał ten program na polsat 2 hehe świr miał ponad promil a wyglądał jakby miał conajmniej 3 a najlepsze że policjant nie umiał odbezpieczyć tej broni która woził oprócz miecza
  6. Nie chciałbym Ci zaśmiecać wątku ale mam podobny problem pompka słychać że pracuje, z kluczyka zamyka mi wszystkie drzwi a z pilota nic sie nie zamyka, baterie w pilocie wymieniłem ale to chyba grubszy broblem bo i tak musze z kluczyka zamykać i otwierać
  7. pepik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda naszych furek na te polskie drogi po zimie to jest masakra nie dość że jedna dziura większa od drugiej to porobiły sie jakieś takie podejrzane zapadnięcia dróg i jak nie zwolnisz do 20 to zawiecha nie Twoja no i przód można zostawić Dla porównania np. w Holandi to drogi dojazdowe "w pole" mają lepszej jakości, druga sprawa że tam może nie ma takich śniegów jak w Polsce ale my i tak jesteśmy daleko w du*ie jeśli chodzi o drogi i nie tylko
  8. Koledzy chce poznać wasze zdanie na temat tych sprzetów: http://www.allegro.pl/item918471892_fabrycznie_nowy_pioneer_deh1100mpb_radio_mp3_cd.html http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=925385404Chcę kupić radio tak do 300 zł, chodzi mi głównie o słuchanie radia no i chce żeby to radio w miare pasowało do wnetrza mojej a4 ( wiem że oryginalne pasowaloby nalepiej) a więc zeby mialo czerwone podswietlenie przycisków. Pierwwsze podoba mi sie bardziej ale drugie jest niby z 2010 roku i wydaje mi sie ze bedzie lepiej pasowalo. Może ktoś coś doradzi, a może macie jakies lepsze propozycje wiec licze na pomoc. Pozdrawiam Dzięki jarko za modyfikacje mojego wątku
  9. Małysz pokazał że jest wielkim sportowcem-profesjonalistą wszyscy inni powinni brać z niego przykład Myśle że w drużynie też powinno być ciekawie bo inni (Stoch, Hula) też skaczą dobrze A Justyna skompletuje medale i bedzie GOLD
  10. Za chwile Małysz i jego skoki oceniając realnie może być ciężko ale jak to w skokach trzeba mieć dużo szczęścia i miejmy nadzieje że będzie kolejny medal dla Polski Co do Justyny to wiedziałem że będą emocje to bardzo dobra i silna biegaczka co napewno potwierdzi w biegu na 30 km i do srebra i brązu dołączy GOLD no i będzie piękny komplecik
  11. Dzisiaj kolejna szansa Justyny na medal będą emocje No i chyba naszym biatlonistkom należą się słowa uznania za wczorajszy występ 5 i 7 miejsce można uznać za duży sukces, przecież to igrzyska olimpijskie Trzymajmy kciuki za Justyne
  12. Ładna sztuka no i avant
  13. Wielki szacun dla Małysza Myśle że na dużej skoczni powalczy o złoto chociaż patrząc na forme Ammana to ciężko bedzie o złoto ale w skokach mały podmuch wiatru i troche szczęcia mogą wiele zmienić miejmy nadzieje że Adamowi powieje i przeskoczy wszystkich jeszcze raz wielkie gratki dla Adama Myśle że w biegach Justyna Kowalczyk powinna zdobyć jakiś medal wkońcu jest liderką pucharu świata przeczuwam jakieś złotko
  14. pepik25 Pewnie wiekszość z Was myśli że to od tego jak mówimy na nszych wschodnich sąsiadów Czechów hehe ("pepiki" ) ale to nie prawda, dopiero jak już ta ksywka przyjęła się na dobre to dowiedziałem się że właśnie na Czechów tak mówią a wzieło sie to od tego że mam inicjały "pp" więc jeszcze w podstawówce mówiono na mnie "pepe" a póżniej jeden z kolegów przekręcił to na "pepik" i tak już zostało a 25 to tyle właśnie miałem lat jak zakupiłem moją a4 i zawitałem na to forum
  15. Kiedy u mnie zapalała sie kontrolka od świec żarowych w czasie jazdy to przyczyną był czujnik STOPU, po przeczyszczeniu styków kontrolka się nie zapalała (czujnika nie wymieniałem). Myślę że to chyba dość częsta przyczyna zapalania się tej kontrolki w czasie jazdy bo mechanik wpadł na to bez podłączenia VAGa.
  16. Ok świeczki zakupione, przekonaliście mnie co do tego "daniela" więc kupiłem komplet Beru, mam nadzieje że sam też się przekonam do tego sprzedawcy Dziękuje wszystkim za pomoc Temat do zamknięcia.
  17. No cóż przed mistrzostwami 4 miejsce pewnie bralibyśmy w ciemno Moim zdaniem jest ok okazaliśmy sie lepsi od Niemiec, Szwecji, Dani, Hiszpani co kiedyś było nie do osiągnięcia, niestety okazalismy sie gorsi od Francji, Chorwacji czy Islandi (konsekwencja wczorajszej porażki) ale myśle że tylko Francuzi nie byli w naszym zasięgu (klasa mega światowa). Podsumowując, szacunek dla naszych szczypiornistów i mam nadzieje że doczekamy czasów kiedy nasi "kopacze" dostarczą nam tyle emocji ( Euro 2012 ) Fajnie było podzielić się swoimi wrażeniami i przemyśleniami. POLSKA
  18. Hmm zauważyłem że te świece BERU są nawet tańsze niż NGK więc skoro waszym zdaniem są lepsze i cześciej kupowane to chyba kupie te: http://www.allegro.pl/item903108573_swiece_zarowe_beru_vw_audi_seat_skoda_passat_tdi.html Co do termostatu to znalazłem taki firmy WAHLER ponoć dobry zamiennik i chyba dobra cena ( ori około 120 w ASO) a ten ponoć działa: http://www.allegro.pl/item900107629_termostat_wahler_vw_audi_seat_tdi_d_td_golf_od_ss.html a i jeszcze jedno jaki powinien być numer tego termostatu bo tam są 3 typy (części pochodzą ze strony którą podał mi kolega "tyger" także wielkie dzieki
  19. Czy te świece żarowe są godne zakupu? Cena do jakości. Wiem że firma jest polecana na forum. http://www.allegro.pl/item875007346_swieca_swiece_zarowe_ngk_audi_seat_vw_1_9_tdi.html Przy okazji mam pytanie czy ma ktoś dostęp do oryginalnych termostatów z ASO? Niestety mam dosyć daleko do ASO a nie chciałbym zakładać jakiegoś zamiennika Na przykład na allegro znalazłem taki: http://www.allegro.pl/item898648414_termostat_audi_seat_skoda_vw_nowy_oryginal.html Byłbym wdzięczny za pomoc.
  20. Ku*** przegraliślmy ale i tak wielkie dla chłopaków moze i wygralibyśmy ale czy ktoś kiedyś wygrał z sedziami?? szkoda teraz o medal bedzie cięzko ale wierzę w naszych szczypiornistów będzie brąz Brak słów na temat sędziów z Norwegi POLSKA
  21. Do przerwy jest oby tak dalej to bedzie gites
  22. Teraz Chorwacja a pózniej rewanż na francuzach w finale myśle że są w naszym zasięgu
  23. lipa do przerwy ale w finale damy im rade
  24. Dali rade chłopaki wielki szacun
  25. Problemy do przerwy ale myśle że po przerwie pokażemy klase bedzie dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.