Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] Moja A-czworeczka
A mi się koła podobają no i ten kolor :gwizdanie:
-
[B7 BKN] Migająca kontrolka świecy żarowej po mocniejszym depnięciu
Miałem podobny problem podczas jazdy zapalała mi się kontrolka świec żarowych, przyczyną był czujnik świateł stopu, wystarczyło przeczyścić jego styki i kontrolka więcej już się nie pojawiła Z tego co pamiętam to chyba na vagu pokazało błąd czujnika
-
[B5 AJM] Moje Sreberko Avant po lifcie
Ładny avant, widać że zadbany Sprzedajesz go? (karta w tylnej szybie)
-
[ALL] CB Radio z katalogu Orlen
Te radia chodzą w granicach 200 zł wiem bo sam kiedyś szukałem CB, myślę że jak na trasy to będzie ok, dobrze dobierzesz antenkę i będzie śmigać Mam radio w podobnych pieniądzach i nie narzekam napewno już mi się nie raz zwrócił jego koszt No to nazbierałeś już tych punktów w Orlenie sam bym chciał tyle mieć ja mam dopiero 5 tys więc hot-dog i cola jak narazie mi się należą
-
[ALL B5] Jak dodać pilot do auta bez pilota?
Za bardzo Ci nie pomoge bo mnie był innym problem, pilot wogóle nie reagował wiec ja decyduje sie na zakup nowego sterownika z pilotem. Jeśli chodzi o zaprogramowanie nowego kluczyka-pilota to musisz poszukać na forum chyba coś tam było o tym i z tego co pamietam można to zrobić bez ingerencji w elektryke.
-
[ALL B5] Jak dodać pilot do auta bez pilota?
Napisz czy centralny zamek działa ok z kluczyka. Czy zamyka i otwiera wszystko jak trzeba, no i czy jest fabryczny czy dokładany. Miałem podobny problem jeszcze wczoraj koledzy podpowiedzieli mi że wystarczy kupić sterownik centralnego z pilotem i podpiąć się pod centralkę, u mnie sterownik padł a centralke mam dokładaną. Jeszcze tego nie robiłem ale ponoć roboty na 15 min a instrukcja jest tu na forum. Poczytaj w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_domykanie_szyb_z_kluczyka-t1466.0.html;msg1578613#msg1578613
-
Domykanie szyb z kluczyka
Aha i o to mi chodziło, czyli ten elektryk miał racje, ok wielkie dzieki grippen
-
Domykanie szyb z kluczyka
Hmm z tego co powiedział mi elektryk to zamek centralny nie jest ori tylko dokładany, polecił mi żebym kupił na allegro nowy pilot za ok 100 zeta i on mi to założy. Tylko wiem jak to jest u mnie z tymi mechaniorami, koledze robili centralny w mercedesie bo mu sie zepsuł no i zaśpiewali 800 zł jeżeli u mnie dałoby sie to zrobić do 2 stów to byłoby super, jeśli nie to trudno bedzie musiał wystarczyć mi kluczyk Więc tak: pompka jest ok, siłowniki też, centalka też, chodzi tylko o zakodowanie pilota lub podpięcie tego kabelka do centralki o którym pisze grippen tak?
-
Domykanie szyb z kluczyka
Bardzo ciekawy wątek nie wiedziałem o domykaniu szyb z kluczyka U mnie jest inny problem pilot wogóle nie działa (od momentu zakupu auta) podejrzewałem że pompka padła ale skoro z kluczyka działa wszystko (domykanie, otwieranie szyb) to jak jeden kolega pisał wczesniej pompka działa prawidłowo tak? Moje pytanie: Czy wystarczy kupić pilot centralnego zamka i go zakodować? Czy trzeba kupic cała centralke i zakładać od nowa? czy może wystarczy na nowo zakodować stary pilot? Dodam że baterie w pilocie wymieniłem ale niestety zadnej reakcji, no i że mam alarm dokładany nie fabryczny.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Może minimalny spalony był ale bramka na 3-1 w Mediolanie strzelona przez Milito też była ze spalonego i właśnie gdyby nie ta bramka to Barca byłaby w finale, rozwiązaniem byłoby wprowadzenie kamer do rozstrzygania spornych sytuacji sędzia też człowiek i może się pomylić szczególnie w tak spornych sytuacjach
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Inter-Bayern kto by obstawił taki finał przed 1/16? hehe taka jest dzisiejsza piłka, włoska taktyka i niemiecka konsekwencja=będzie chyba nudny finał stawiam na BAYERN
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Auto
-
Dziurka ;)
- Prośba o wycenę autka
Super zrobione auto chcesz sprzedać, większość kupujących jednak patrzy na rocznik i ciężko będzie sprzedać to cacko za godziwe pieniądze, no chyba że ktoś z forum się znajdzie, kto się zna i doceni to co zrobiłeś z tym autem życzę powodzenia w sprzedaży ale za pół darmo nie oddawaj bo naprawde szkoda- [B5 ADP] Czerwone B5
Daj więcej fotek :> te Angel Eyesy raczej nie znajdą uznania tutaj na forum ale to kwestia gustu powodzenia w modzeniu- [ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
Ja tam tego nie słyszę heh mam inne problem jak zatankuje do pełna albo prawie do pełna to paliwko chyba wylewa się na zewnątrz bo widać smugi na błotniku ;( to chyba przez ten otworek-odpowietrznik? pod wlewem, macie podobne objawy czy tylko moja niunia na to choruje?- [ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Felgi prezentują się super- [B5 AFN] Problem z uruchamianiem silnika.
Jest tego dużo na forum, zacznij od sprawdzenia świec żarowych, u mnie też ciężko kręcił bo 3 z 4 były spalone, po wymianie pali na dotyk- [ALL B5] Nie działa centralny z pilota
Mam ten sam problem a co to za "manewr" który opsujesz? Czasami pomaga?- [INNE] Porsche 911 (996) Carrera 4
robi wrażenie- Radio CD do mojej A4 - problem z wyborem.
No tak tylko już kupiłem radio wiec temat do zamknięcia- IO 2010 Vancouver
No i mamy jeszcze niespodzianke na koniec panczenistki 6 medali na tych igrzyskach a do tej pory wszystkich bylo 8 super że coś sie ruszyło w sportach zimowych w Polsce A dzisiaj na deser finał hokeja Kanada-USA powinien być super meczyk- IO 2010 Vancouver
GOLD GOLD GOLD :kox: wielki szacunek dla Justyny- IO 2010 Vancouver
A Justyna biegnie po złoto- Srebrna A4 sedan 96’, gleba, 17'' z świętokrzyskiego
Bardzo ładna audinka widać że zadbana oby długo służyła - Prośba o wycenę autka