Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
Bardzo ładna sztuka, widać że włożyłeś dużo pracy Świetnie wyglądają te dekory
-
Piłka nożna
A gdzie ( na jakiej stronie) w necie najlepiej oglądacz meczyki? Macie jakieś sprawdzone?
-
[ALL] Nowe tablice, stare ubezpieczenie ?!
Możesz jezdzić na tym tylko będziesz musiał wyrównać różnice jeśli koleś miał więcej zniżek niż Ty. I chyba do końca okresu tego ubezpieczenia będziesz musiał zostać u obecnego ubezpieczyciela (tego u którego poprzedni właściciel ubezpieczył).
-
Piłka nożna
Ciekawy byłby finał Schalke-Real gdyby Schalke wygrało 1-0 a bramkę strzeliłby RAUL
-
Piłka nożna
No i 1-0 Sobiech otwiera wynik...
-
Piłka nożna
Rozbawiło mnie to ale to nie jest śmieszne Ta radość kibiców w momencie "wybuchu" Dobry fotomontaż
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Inter-Shalke 2-5 80 min
-
[B5 AFN] Czy to pilot do centralnego zamka
Kolego u mnie jest dokładnie tak samo Wydaje mi się że mamy ten sam typ alarmu chociaż ja mam inne piloty ale także jeden przycisk zamyka i otwiera drzwi i uzbraja alarm a drugi po wciśnięciu uruchamia sygnał alarmu. Troche to dziwne ale chyba "ten typ alarmu tak ma"
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy AFN
Też to zauważyłem,przy 3 000 obrotów najbardziej słychać silnik na 3 i 4 biegu na 5 mniej mruczy
-
[B5 AFN] Czy to pilot do centralnego zamka
Tak kolego, otwierasz maskę i pod zbiorniczkiem wyrównawczym płynu chłodniczego będzie alarm, przynajmniej u mnie tak jest, wejście na kluczyk jest zabezpieczone zaślepką
-
Najpiękniejsza panna młoda - bardzo prosze o głosy
Głosik oddany powodzenia
-
[B5 AFN] Czy to pilot do centralnego zamka
Miałem to samo :gwizdanie: też dostałem piloty które nie ragowały a centralny działał z kluczyka. Piloty były podobne do Twoich. U mnie jest alarm dokładany z centralką i okazało się że pewnemu "makaranowi" podejrzewam alarm zaczął wariować i go wyłączył kluczykiem ( taki mały kluczyk który też dostałem przy zakupie). Pojechałem do elektryka, kumaty typ włączył mi alarm kluczykiem i znalazł usterke (stycznik w dzrzwiach który był uszkodzony i dawał sygnał że dzrzwi są ciągle otwarte) 10 zł wymiana no i alarm i centralny śmigają z pilotów Czasami jak bateria pada to piloty trzeba jeszcze raz zakodować, opisu szukaj na forum bo napewno jest a ja nie chce Cie wprowadzić w błąd, może to akurat to a jak nie do podjedz do jakiegoś elektryka niech zobaczy o co kaman. Jeśli jednak nie da się znalezc przyczyny i bedziesz potrzebował nowej centralki to odezwij się na priv a w dobrej cenie sprzedam Ci nówke sztuke którą kupiłem do swojego ale okazało się że nie potrzebnie bo starą dało się naprawić
-
[B5 ADR] Moja Szmaragdowa ADRianna 1.8 '96 | aktualizacja 09.04.2011
Co to za folia? I jaki koszt takiego cuda? Podoba mi się ten grill sam mam to w planie ale miałem malować.. Dużo roboty przy tym?
-
[B5 AFN] Ciągle pracujący wentylator chłodnicy
Dokładnie u mnie też tak jest
-
[ALL B5] Pięcioramienne 16"
Jakie różnice w cenie Kolega z forum sprzedaje dokładnie takie same http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183720.0 tylko z oponami ale masz pewne felgi a może dla klubowicza coś zejdzie z ceny
-
[B5 ARG] Prześwit przód w audi
springi=sprężyny
-
[ALL B5] Zmiana twardego zawieszenia na miększe
Napisz jaki masz zawias 1BA, 1BE itp. takie info znajdziesz na wlepce obok koła zapasowego. Myślę, że masz 1BE czyli -20 mm skoro piszesz że jest twardo, więc popytaj na forum może ktoś przygarnie Twoją zawieche w zamian za standard 1BA Musiałbyś wymienić springi(sprężyny) i amorki
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
Wszystko ok, no prawie wszystko bo przednie zawieszenie nie nadaje się na nasze bezdroża jeżdżę 1,5 roku i w sumie to oprócz podstawowych części eksploatacyjnych, które trzeba wymieniać to nic złego się z furaczem nie działo Oczywiście to co najbardziej uderzyło po kieszeni to zawieszenie ( wahacze + amorki ), następne też będzie audi b5 2000 r. no chyba, że z mojego staruszka zrobię sobie polifta :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jaki wzór felg do A4 B5 rozmiar 16"
2 najładniejsza :gwizdanie:
-
bura sukA / wiejski mod str3
Co to za lampy? Jak je zrobiłeś albo gdzie kupiłeś?
-
[B5 AEB] Wymiana oleju wyssysarka ?
Tutaj masz coś o tym http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160948.0;highlight=wysysanie+oleju
-
[B6 AWX] Zamarzł ręczny -koła tył zblokowane
Ok na noc lepiej nie zaciągać ręcznego bo może przymarznąć, to jest oczywiste Ale np. jak jest - 15 i jedziemy w korku pod górkę i zaciągniemy ręczny na kilka sekund, może się coś stać? Wydaje mi się, że nie
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
11 dni, 10 godz. 26 min. Nie ma się czym chwalić ale lubię tu być
-
[B5 AEB] Nowy ja I moja nowa Audiczka ;) 1.8T
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134128.0;highlight=vt Napisz tutaj a magicy zrobią co trzeba