Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 ADR] Rdzewiejące mikroopiłki wtopione w lakier pomocy
Daj foty, będzie łatwiej coś poradzić :gwizdanie:
-
Jaki wybrać fundusz emerytalny ???
Wierzysz w to, że za 40 lat jak zakończysz " karierę zawodową " ten system będzie istniał ? Tak czy siak jest obowiązek wyboru funduszu emerytalnego, czy tego chcemy czy nie, jeśli nie wybierze to go wylosują
-
Piłka nożna
- [B5 AEB] Wskaźnik spryskiwaczy
kolego robiłeś tak czy to tylko teoria? Nie chciałbym żeby pózniej pompka zaciągnęła mi ten sylikon i zatkała przewody bo narobie sobie smrodu ;( może lepiej wymienić zbiorniczek z pompką?- Domykanie szyb z kluczyka
Kolego szukaj pod maską, u mnie jest po prawej stronie stojąc przed autem mniej więcej pod zbiorniczkiem wyrównawczym płynu chłodniczego- [B5 AJM] Przegląd
co? Pierwsze słyszę- Jaki wybrać fundusz emerytalny ???
No to ja będę pierwszy który poleci coś konkretnego Generali to jest fundusz który mogę Ci polecić bo jest to jedyny fundusz, który nigdy nie był poniżej średniej ważonej tzn. nie był na minusie Ale musisz pamiętać o jednym:- [B5 AEB] Wskaźnik spryskiwaczy
U mnie także ta kontrolka się nie świeci jak jest mało płynu (jak już nie leci na szybę tylko na maskę ) hmm teraz w lecie mam wrażenie że bardzo szybko ubywa mi płynu do spryskiwaczy, co 2 tyg wlewam 5 litrów, wycieków nie widać a teraz spryskiwaczy nie używa się często. Jakie są objawy jak wysra się pompka? No i mam przyczynę, w zbiorniczku jest dziura i to gdzieś u dołu bo po wlaniu 4 litrów 3 litry już mam na ziemi Jak wyjąć ten zbiorniczek? Z tego co widzę to jest tam trudny dostęp jest jedna śruba na górze to wiem, u dołu co go trzyma? Co jeszcze trzeba demontować?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 12:06_________________________________________________Znalazłem, trzeba podnieść auto i zdemontować nadkole i dostać się od dołu :gwizdanie: Aha warto to kleić czy raczej wymienić na nowy?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 13:01_________________________________________________No i pupa, wyciągnąłem zbiorniczek szukałem dziury i nie znalazłem po dłuższych obserwacjach zlokalizowałem wyciek, cieknie w miejscu gdzie pompka spryskiwacza wchodzi do zbiorniczka, dociskanie pompki nic nie daje, nie wiem czy skleić to na jakimś kleju, uszczelnić np. sylikonem, czy może wymienić tą gumę, oring która jest wsadzana do zbiorniczka? Miał ktoś podobne akcje?- Piłka nożna
Czyli ta wygrana z Argentyną nic nam nie da???- Piłka nożna
Jeden z lepszych meczy pod wodzą Smudy, moim zdaniem najlepsi w naszej ekipie w tym meczu to Szczęsny, Błaszczykowski, Mierzejewski a najgorsi to Jodłowiec (nie dlatego że strzelił samobója), Obraniak, Lewandowski. Reszta wypadła przeciętnie, ogólnie spoko mecz :>- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Mam złe przeczucia no ale zobaczymy :gwizdanie:- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Dekory spoko Interesuje mnie jak wsadziłeś cb w ta półkę bo mam radio podobnej wielkości i niestety nie mogłem go tam upchnąć Brewki, znaczki z "kosmosu" na tym forum delikatnie mówiąc nie są akceptowane ale pamiętaj to Twoje auto i Tobie ma się podobać- [ALL B5] Moja Włoszka 1.9 TDI AVANT
Jednak grill pomalowałem w czarny mat zawsze jak będzie się coś działo z nim nie tak to moge go okleic folia jak radził moskal Kilka nowych fotek w pierwszym poście [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:21_________________________________________________Koledzy powiedzcie czy tego typu kabel warto kupić? http://allegro.pl/diagnoza-kabel-napraw-seat-skoda-audi-vw-vag-kkl-i1637592558.html- Piłka nożna
Doskonały piłkarz, super pożegnanie, szacunek- Kredyt na zakup auta
Kolega dobrze prawi jeśli kredyt na auto to tylko na takie które będzie na siebie zarabiać i "spłaci" kredyt za Ciebie- [ALL B6] Podłokietnik
:polew: spoko przynajmniej jest wesoło- [ALL B6] Podłokietnik
Aleś kotleta odgrzał - odpowiadasz na post z 2008r. -- Pozdrawiam. Sławek :gwizdanie: ciekawe czy autor wątku znalazł juz podłoknietnik i go zamontował czy ma jeszcze ta b6?- [B5 ADR] Czerwony Wahadłowiec :P
Już jest lepiej niż z srebrną do tego dach, lusterka, grill, tylna klapę i może być ciekawie A najlepiej to pomaluj w kolor auta- [B5 AEB] Wskaźnik spryskiwaczy
Może samo wyschnie :gwizdanie: poczekaj trochę i zobaczysz czy zgaśnie- [B5 ADP] Wkurzający dźwięk z licznika.
Może nie przekraczaj 100 km/h żartuje oczywiście, sprawdz ta opcję moze poprzedni właściciel zamontował coś takiego tylko po co?- [B5 AEB] Wskaźnik spryskiwaczy
Myślę ze problemu trzeba szukać w czujniku od poziomu płyny spryskiwaczy, może się zawiesił- [B5 AEB] Wskaźnik spryskiwaczy
U mnie także ta kontrolka się nie świeci jak jest mało płynu (jak już nie leci na szybę tylko na maskę ) hmm teraz w lecie mam wrażenie że bardzo szybko ubywa mi płynu do spryskiwaczy, co 2 tyg wlewam 5 litrów, wycieków nie widać a teraz spryskiwaczy nie używa się często. Jakie są objawy jak wysra się pompka?- [A6 C5] Problem z otwieraniem elektrycznej szyby
Hmm mam podobny problem, mam 4 elektryczne szyby, w panelu na drzwiach kierowcy nie działa otwieranie tylnej prawej szyby, wogóle ten przycisk się nie podświetla, ale bezpośrednio z drzwi szyba działa poprawnie, mogło się tam coś rozłączyć, bo wygląda jakby nie było zasilania Kolego Maras sorki za zaśmiecanie wątku- Domykanie szyb z kluczyka
Hmm u mnie jest alarm dokładany, pilot nie oryginalny i domykanie z pilota działa bo alarm jest podpięty pod moduł komfort, który to w momencie uzbrojenia wysyła do komfortu sygnał a ten (moduł komfort) domyka szyby.... przy takich dokładanych alarmach nie trzeba trzymać przycisku zamykania samochodu by domykały się szyby... tylko uzbrojenie alarmu i szybki same lecą do góry Dokładnie u mnie tak jest zamykam auto jednym przyciskiem, uzbraja sie alarm i szybki lecą w górę- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
"STANMONIKA" jest to użytkownik allegro polecany w tym wątku, też od niego kupiłem, bardzo dobry kontakt, wahacze dobrze zapakowane i szybka wysyłka. Założyłem je jakieś 10 tys. km temu więc o jakości Ci nic nie powiem ale tak jak mówie jak przeczytasz cały wątek to tego sprzedawcę tutaj polecają - [B5 AEB] Wskaźnik spryskiwaczy