Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Daj foty, będzie łatwiej coś poradzić :gwizdanie:
  2. Wierzysz w to, że za 40 lat jak zakończysz " karierę zawodową " ten system będzie istniał ? Tak czy siak jest obowiązek wyboru funduszu emerytalnego, czy tego chcemy czy nie, jeśli nie wybierze to go wylosują
  3. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  4. kolego robiłeś tak czy to tylko teoria? Nie chciałbym żeby pózniej pompka zaciągnęła mi ten sylikon i zatkała przewody bo narobie sobie smrodu ;( może lepiej wymienić zbiorniczek z pompką?
  5. pepik odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego szukaj pod maską, u mnie jest po prawej stronie stojąc przed autem mniej więcej pod zbiorniczkiem wyrównawczym płynu chłodniczego
  6. pepik odpowiedział(a) na snajper75 temat w 1.9TDI
    co? Pierwsze słyszę
  7. No to ja będę pierwszy który poleci coś konkretnego Generali to jest fundusz który mogę Ci polecić bo jest to jedyny fundusz, który nigdy nie był poniżej średniej ważonej tzn. nie był na minusie Ale musisz pamiętać o jednym:
  8. U mnie także ta kontrolka się nie świeci jak jest mało płynu (jak już nie leci na szybę tylko na maskę ) hmm teraz w lecie mam wrażenie że bardzo szybko ubywa mi płynu do spryskiwaczy, co 2 tyg wlewam 5 litrów, wycieków nie widać a teraz spryskiwaczy nie używa się często. Jakie są objawy jak wysra się pompka? No i mam przyczynę, w zbiorniczku jest dziura i to gdzieś u dołu bo po wlaniu 4 litrów 3 litry już mam na ziemi Jak wyjąć ten zbiorniczek? Z tego co widzę to jest tam trudny dostęp jest jedna śruba na górze to wiem, u dołu co go trzyma? Co jeszcze trzeba demontować?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 12:06_________________________________________________Znalazłem, trzeba podnieść auto i zdemontować nadkole i dostać się od dołu :gwizdanie: Aha warto to kleić czy raczej wymienić na nowy?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 13:01_________________________________________________No i pupa, wyciągnąłem zbiorniczek szukałem dziury i nie znalazłem po dłuższych obserwacjach zlokalizowałem wyciek, cieknie w miejscu gdzie pompka spryskiwacza wchodzi do zbiorniczka, dociskanie pompki nic nie daje, nie wiem czy skleić to na jakimś kleju, uszczelnić np. sylikonem, czy może wymienić tą gumę, oring która jest wsadzana do zbiorniczka? Miał ktoś podobne akcje?
  9. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Czyli ta wygrana z Argentyną nic nam nie da???
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeden z lepszych meczy pod wodzą Smudy, moim zdaniem najlepsi w naszej ekipie w tym meczu to Szczęsny, Błaszczykowski, Mierzejewski a najgorsi to Jodłowiec (nie dlatego że strzelił samobója), Obraniak, Lewandowski. Reszta wypadła przeciętnie, ogólnie spoko mecz :>
  11. Mam złe przeczucia no ale zobaczymy :gwizdanie:
  12. Dekory spoko Interesuje mnie jak wsadziłeś cb w ta półkę bo mam radio podobnej wielkości i niestety nie mogłem go tam upchnąć Brewki, znaczki z "kosmosu" na tym forum delikatnie mówiąc nie są akceptowane ale pamiętaj to Twoje auto i Tobie ma się podobać
  13. Jednak grill pomalowałem w czarny mat zawsze jak będzie się coś działo z nim nie tak to moge go okleic folia jak radził moskal Kilka nowych fotek w pierwszym poście [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:21_________________________________________________Koledzy powiedzcie czy tego typu kabel warto kupić? http://allegro.pl/diagnoza-kabel-napraw-seat-skoda-audi-vw-vag-kkl-i1637592558.html
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Doskonały piłkarz, super pożegnanie, szacunek
  15. Kolega dobrze prawi jeśli kredyt na auto to tylko na takie które będzie na siebie zarabiać i "spłaci" kredyt za Ciebie
  16. :polew: spoko przynajmniej jest wesoło
  17. Aleś kotleta odgrzał - odpowiadasz na post z 2008r. -- Pozdrawiam. Sławek :gwizdanie: ciekawe czy autor wątku znalazł juz podłoknietnik i go zamontował czy ma jeszcze ta b6?
  18. Już jest lepiej niż z srebrną do tego dach, lusterka, grill, tylna klapę i może być ciekawie A najlepiej to pomaluj w kolor auta
  19. Może samo wyschnie :gwizdanie: poczekaj trochę i zobaczysz czy zgaśnie
  20. Może nie przekraczaj 100 km/h żartuje oczywiście, sprawdz ta opcję moze poprzedni właściciel zamontował coś takiego tylko po co?
  21. Myślę ze problemu trzeba szukać w czujniku od poziomu płyny spryskiwaczy, może się zawiesił
  22. U mnie także ta kontrolka się nie świeci jak jest mało płynu (jak już nie leci na szybę tylko na maskę ) hmm teraz w lecie mam wrażenie że bardzo szybko ubywa mi płynu do spryskiwaczy, co 2 tyg wlewam 5 litrów, wycieków nie widać a teraz spryskiwaczy nie używa się często. Jakie są objawy jak wysra się pompka?
  23. Hmm mam podobny problem, mam 4 elektryczne szyby, w panelu na drzwiach kierowcy nie działa otwieranie tylnej prawej szyby, wogóle ten przycisk się nie podświetla, ale bezpośrednio z drzwi szyba działa poprawnie, mogło się tam coś rozłączyć, bo wygląda jakby nie było zasilania Kolego Maras sorki za zaśmiecanie wątku
  24. pepik odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Hmm u mnie jest alarm dokładany, pilot nie oryginalny i domykanie z pilota działa bo alarm jest podpięty pod moduł komfort, który to w momencie uzbrojenia wysyła do komfortu sygnał a ten (moduł komfort) domyka szyby.... przy takich dokładanych alarmach nie trzeba trzymać przycisku zamykania samochodu by domykały się szyby... tylko uzbrojenie alarmu i szybki same lecą do góry Dokładnie u mnie tak jest zamykam auto jednym przyciskiem, uzbraja sie alarm i szybki lecą w górę
  25. "STANMONIKA" jest to użytkownik allegro polecany w tym wątku, też od niego kupiłem, bardzo dobry kontakt, wahacze dobrze zapakowane i szybka wysyłka. Założyłem je jakieś 10 tys. km temu więc o jakości Ci nic nie powiem ale tak jak mówie jak przeczytasz cały wątek to tego sprzedawcę tutaj polecają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.