Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 ADR] Czerwony Wahadłowiec :P
Chyba żartujesz? maluj ta maskę pod kolor auta, ewentualnie na czarno + dach
-
[B5 AJM] Zawieszenie firmy DENCKERMANN
Nie, kupowane byly od mechanika ktory prowadzi tez szrot z samymi audi i tylko ta marka sie zajmuje. Ma gdzies tam w niemczech zrodlo i sprowadza te wahacze, byly niby w folii i sprawialy wrazenie oryginalnych ale w sumie to ja sie nie znam na tyle zeby to dobrze ocenic. W kazdym razie kosztowaly 1400 czy 1500 plus zalozenie i od jesieni powiedzmy ze zrobilem z 15-20 tys km i tluka sie, najpierw z lewej a teraz juz i pawa, no chyba ze to nie one bo jeszcze nie sprawdzalem ale wydaje mi sie ze niestety tak. Nie zapytałeś jakiej firmy są te whacze? Cena z górnej półki raczej LEM ale już po pół roku by się wybiły? Coś tu nie gra albo coś pokręciłeś z cena albo mechanik Ci założył jakiś bubel, albo jezdzisz po takich dziurach że LEM czyli najlepsze i najdroższe wahacze po pół roku się wysrały :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Zawieszenie firmy DENCKERMANN
Ponoć febi też już się zepsuło mam u siebie już rok czasu zawieche po części febi 5 z 8 wahaczy i narazie cisza, pozostałe 3 mam z MS i też cisza, a drogi u nas to porażka Tematów o wahaczach na tym forum jest milion :gwizdanie: jak nie więcej
-
Domykanie szyb z kluczyka
Hmm u mnie jest alarm dokładany, pilot nie oryginalny i domykanie z pilota działa
-
[B5 AFN] Skrzypienie w tylnich kołach...
Chodzi Ci o wahacze? Osobiście wymieniałem pojedyńczo i tak na przestrzeni roku wymieniłem w sumie komplet za pierwszym podejściem 5 wahaczy, za pół roku pozostałe 3. Teraz wymieniłbym cały komplet
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
Najważniejsze żeby Tobie się podobało a jak widzisz nie tylko Tobie podoba się Twoja robota
-
[ALL B5] Moja Włoszka 1.9 TDI AVANT
Hmm ale kupiłem już spray więc pewnie pomaluje, tylko jak dobrze przygotować ta ramkę do malowania? Usunąć ten chrom całkiem do plastiku i pózniej podkład i farba? Dzięki za linka [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 10:27_________________________________________________Moskal powiedz jak wygląda oklejanie tą folią? Dużo z tym pracy?
-
Piłka nożna
Szacunek, jakby chciał grać w Polsce w tym przypadku w Wiśle, zaraz odezwą się głosy że nie poszło mu w Bundeslidze i wraca. Jak dla mnie to świetny piłkarz, wielki walczak i niech wraca do Polski po Euro pójdzie do lepszego klubu niż Koeln
-
Piłka nożna
Co? sprawdzone info?
-
[B5 1Z] Siatka grodziowa
Podepnę się pod temat, planuje też montaż tej siatki. W jaki sposób ona jest mocowana do kanapy? Mają być jakieś specjalnie uchwyty w kanapie? No i wiadomo że przy suficie też muszą być uchwyty trzymające tą siatkę, więc trzeba je zamocować do podsufitki? Nie wiem czy "gra jest warta świeczki"
-
Piłka nożna
ale w piłkę grał wybornie mało tego....w wieku 18 lat jak przeszedł do PSV Eindhoven spał z maskotką (misiem) i sikał w łóżku :polew: :polew:
-
Piłka nożna
ale w piłkę grał wybornie
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #1/06 piątek 3 czerwiec Korea Płd - Serbia 1-2 Luxemburg - Węgry 0-2 Peru - Czechy 1-3 Dynamo Moskwa - Zenit St. Petersburg 0-0 Spartak Moskwa - Rubin Kazań 1-2 sobota 4 czerwiec Brazylia - Holandia 1-1 USA - Hiszpania 0-2 Boliwia - Paragwaj 0-2 niedziela 5 czerwiec Polska - Argentyna 0-1 poniedziałek 6 czerwiec Ukraina - Francja 1-1
-
Piłka nożna
Szczęście debiutanta
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
Oczywiście że się da kupić 1BE do avanta, ja mam u siebie i w zimie wcale nie jest tak zle Mam pytanie odnośnie Twoich lamp bo są świetne, napisz mi jaki jest ich przybliżony koszt, moze byc na priv Pozdrawiam i bezawaryjności życzę
-
[ALL B5] Moja Włoszka 1.9 TDI AVANT
Koledzy odkopuje kotleta Przyszła wiosna więc porobiłem parę rzeczy przy mojej Pomalowałem zaciski na czarno, wypolerowałem końcówki wydechu i zmieniłem kierunki boczne na białe :gwizdanie: Zaczynam od modów niskobudżetowych więc kolejną rzecz, którą chce zrobić to pomalować ramkę grilla na czarny mat i pozbyć się oznaczeń silnika z tylnej klapy. Więc tutaj kilka pytań: Czym najlepiej zmatowić ramkę alu grilla? Jak wyglądają miejsca po oznaczeniach na klapie gdy je się usunie? Dużo z tym roboty żeby doprowadzić to do normalnego stanu?
-
[B5 AFN] Skrzypienie w tylnich kołach...
Dokladnie o to mi chodzi, te pomiary nie sa wiarygodne
-
[B5 AFN] Skrzypienie w tylnich kołach...
Ile % amorki pokazaly?
-
Uprzejmie proszę o oddanie głosu i popracie projektu
Głosik oddany powodzenia
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
U kolegi Murdzi lepiej to wyglądało
-
Piłka nożna
no dobra bo ma nazwisko....ale za dużo do gry już nie wniesie Myślę, że w ekstraklasie dałby radę ale niestety za drogi na nasze realia :gwizdanie:
-
[ALL B5] Złudzenie znoszenia tyłu pojazdu na zakręcie
Na to Twoim miejscu jeszcze banana bym wymienił
-
[B5 AFN] Skrzypienie w tylnich kołach...
Po pół roku od założenia pojechałem na przegląd i jeden z nich miał już 57 % a drugi 63 %, dałem 240 zetów za sztuke z Billstein (czy jak to się pisze) i tylko dlatego, z drugiej strony nie ma co ufać wynikom ze stacji diagnostycznej bo pewnie teraz jak pojadę to oba będą miały ponad 70 % hehe tak to już jest z tymi pomiarami ważne że nie buja i nie nosi w zakrętach. Diagnosta mi powiedział, że na nasze drogi to tylko olejowe amorki a te żebym reklamował, ale odpuściłem i śmigam dalej
-
[B5 AFN] Skrzypienie w tylnich kołach...
Mam nadzieję, że nie może ze starości skrzypią :gwizdanie: nie wiem i narazie się nie martwię bo podczas jazdy nic złego z autem się nie dzieje a to najważniejsze. Rok temu zmieniłem amorki, dobrej firmy ale niestety gazowe i moim zdaniem to był błąd kolejne będą olejowe
-
[B5 AFN] Skrzypienie w tylnich kołach...
U mnie to samo, zauważyłem a raczej usłyszałem przy ściąganiu koła kiedy podnosiłem i opuszczałem auto na lewarku, takie skrzypienie, wydaje mi się że to sprężyny :gwizdanie: