Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Chyba żartujesz? maluj ta maskę pod kolor auta, ewentualnie na czarno + dach
  2. Nie, kupowane byly od mechanika ktory prowadzi tez szrot z samymi audi i tylko ta marka sie zajmuje. Ma gdzies tam w niemczech zrodlo i sprowadza te wahacze, byly niby w folii i sprawialy wrazenie oryginalnych ale w sumie to ja sie nie znam na tyle zeby to dobrze ocenic. W kazdym razie kosztowaly 1400 czy 1500 plus zalozenie i od jesieni powiedzmy ze zrobilem z 15-20 tys km i tluka sie, najpierw z lewej a teraz juz i pawa, no chyba ze to nie one bo jeszcze nie sprawdzalem ale wydaje mi sie ze niestety tak. Nie zapytałeś jakiej firmy są te whacze? Cena z górnej półki raczej LEM ale już po pół roku by się wybiły? Coś tu nie gra albo coś pokręciłeś z cena albo mechanik Ci założył jakiś bubel, albo jezdzisz po takich dziurach że LEM czyli najlepsze i najdroższe wahacze po pół roku się wysrały :gwizdanie:
  3. Ponoć febi też już się zepsuło mam u siebie już rok czasu zawieche po części febi 5 z 8 wahaczy i narazie cisza, pozostałe 3 mam z MS i też cisza, a drogi u nas to porażka Tematów o wahaczach na tym forum jest milion :gwizdanie: jak nie więcej
  4. pepik odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Hmm u mnie jest alarm dokładany, pilot nie oryginalny i domykanie z pilota działa
  5. Chodzi Ci o wahacze? Osobiście wymieniałem pojedyńczo i tak na przestrzeni roku wymieniłem w sumie komplet za pierwszym podejściem 5 wahaczy, za pół roku pozostałe 3. Teraz wymieniłbym cały komplet
  6. Najważniejsze żeby Tobie się podobało a jak widzisz nie tylko Tobie podoba się Twoja robota
  7. Hmm ale kupiłem już spray więc pewnie pomaluje, tylko jak dobrze przygotować ta ramkę do malowania? Usunąć ten chrom całkiem do plastiku i pózniej podkład i farba? Dzięki za linka [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 10:27_________________________________________________Moskal powiedz jak wygląda oklejanie tą folią? Dużo z tym pracy?
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szacunek, jakby chciał grać w Polsce w tym przypadku w Wiśle, zaraz odezwą się głosy że nie poszło mu w Bundeslidze i wraca. Jak dla mnie to świetny piłkarz, wielki walczak i niech wraca do Polski po Euro pójdzie do lepszego klubu niż Koeln
  9. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co? sprawdzone info?
  10. Podepnę się pod temat, planuje też montaż tej siatki. W jaki sposób ona jest mocowana do kanapy? Mają być jakieś specjalnie uchwyty w kanapie? No i wiadomo że przy suficie też muszą być uchwyty trzymające tą siatkę, więc trzeba je zamocować do podsufitki? Nie wiem czy "gra jest warta świeczki"
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ale w piłkę grał wybornie mało tego....w wieku 18 lat jak przeszedł do PSV Eindhoven spał z maskotką (misiem) i sikał w łóżku :polew: :polew:
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ale w piłkę grał wybornie
  13. ZESTAW #1/06 piątek 3 czerwiec Korea Płd - Serbia 1-2 Luxemburg - Węgry 0-2 Peru - Czechy 1-3 Dynamo Moskwa - Zenit St. Petersburg 0-0 Spartak Moskwa - Rubin Kazań 1-2 sobota 4 czerwiec Brazylia - Holandia 1-1 USA - Hiszpania 0-2 Boliwia - Paragwaj 0-2 niedziela 5 czerwiec Polska - Argentyna 0-1 poniedziałek 6 czerwiec Ukraina - Francja 1-1
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szczęście debiutanta
  15. Oczywiście że się da kupić 1BE do avanta, ja mam u siebie i w zimie wcale nie jest tak zle Mam pytanie odnośnie Twoich lamp bo są świetne, napisz mi jaki jest ich przybliżony koszt, moze byc na priv Pozdrawiam i bezawaryjności życzę
  16. Koledzy odkopuje kotleta Przyszła wiosna więc porobiłem parę rzeczy przy mojej Pomalowałem zaciski na czarno, wypolerowałem końcówki wydechu i zmieniłem kierunki boczne na białe :gwizdanie: Zaczynam od modów niskobudżetowych więc kolejną rzecz, którą chce zrobić to pomalować ramkę grilla na czarny mat i pozbyć się oznaczeń silnika z tylnej klapy. Więc tutaj kilka pytań: Czym najlepiej zmatowić ramkę alu grilla? Jak wyglądają miejsca po oznaczeniach na klapie gdy je się usunie? Dużo z tym roboty żeby doprowadzić to do normalnego stanu?
  17. Dokladnie o to mi chodzi, te pomiary nie sa wiarygodne
  18. Ile % amorki pokazaly?
  19. U kolegi Murdzi lepiej to wyglądało
  20. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no dobra bo ma nazwisko....ale za dużo do gry już nie wniesie Myślę, że w ekstraklasie dałby radę ale niestety za drogi na nasze realia :gwizdanie:
  21. Na to Twoim miejscu jeszcze banana bym wymienił
  22. Po pół roku od założenia pojechałem na przegląd i jeden z nich miał już 57 % a drugi 63 %, dałem 240 zetów za sztuke z Billstein (czy jak to się pisze) i tylko dlatego, z drugiej strony nie ma co ufać wynikom ze stacji diagnostycznej bo pewnie teraz jak pojadę to oba będą miały ponad 70 % hehe tak to już jest z tymi pomiarami ważne że nie buja i nie nosi w zakrętach. Diagnosta mi powiedział, że na nasze drogi to tylko olejowe amorki a te żebym reklamował, ale odpuściłem i śmigam dalej
  23. Mam nadzieję, że nie może ze starości skrzypią :gwizdanie: nie wiem i narazie się nie martwię bo podczas jazdy nic złego z autem się nie dzieje a to najważniejsze. Rok temu zmieniłem amorki, dobrej firmy ale niestety gazowe i moim zdaniem to był błąd kolejne będą olejowe
  24. U mnie to samo, zauważyłem a raczej usłyszałem przy ściąganiu koła kiedy podnosiłem i opuszczałem auto na lewarku, takie skrzypienie, wydaje mi się że to sprężyny :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.