Treść opublikowana przez pepik
-
Piłka nożna
Nie widzę rewanżu zbyt kolorowo Nie stracili bramki u siebie a jedną strzelili, martwi to że ponad połowę meczu grali w przewadze jednego zawodnika i tylko jedną bramkę strzelili ;(
-
Piłka nożna
80 min Franek łowca bramek i 1-0 dla Jagi
-
[ALL B5] Listwa chrom na bagażnik, aluminiowe ramki na zegary i końcówki wydechów.
uważasz że mi się to podoba ja mam inny pomysł na auto i raczej pozbywam się chromu z mojego auta
-
[ALL B5] Listwa chrom na bagażnik, aluminiowe ramki na zegary i końcówki wydechów.
Widzę że masz pomysł na auto i nie boisz się krytyki
-
[B6 BKE] Foto po odbudowie przodu
Kolego boczne-tylne to możesz nawet farbą zamalować ale boczne - przednie muszą mieć 70% widoczności a oryginalnie masz o 10-15% zciemnione więc każda folia i przy kontroli dowód leci, jak chcesz to możesz wszystkie boczne ściemniać ale pamiętaj że to nielegalne w naszym "pięknym" kraju
-
[ALL B5] Elektrycznie składane lusterka
Kolego pit77 widzę że logujesz się na forum wiec nie będę zakładał nowego tematu, napisz jak rozwiązałeś problem, co było uszkodzone? Mam ten sam problem tylko że lusterko od strony kierowcy nie chce się składać
-
Piłka nożna
pójdzie do Barcy albo zostanie w Arsenalu
-
[ALL B5] czerwona niuniuś
Ładnie się prezentuje ale te lampy rzeczywiście nie pasują kwestia gustu oczywiście jeśli Tobie się podoba to ok Do malowania felg nie ściągałeś opon? Ramka spoko, też mam w czarnym macie
-
[ALL] Problem z uszczelnieniem felgi/opony
Ewentualnie wentlem spierdziela
-
[ALL] Problem z uszczelnieniem felgi/opony
szybko Ci ucieka, w ojca punciaku powoli schodziło tak po tygodniu był kapeć, może jednak ta felga jest krzywa? albo masz małą dziurkę w oponie?
-
[ALL] Problem z uszczelnieniem felgi/opony
Mój ojciec jezdzi puntem i tak właśnie zrobił, zmieniał opony na letnie i chyba za mało mu posmarowali, zeszło mu raz pojechał do wulkanizacji, zeszło mu drugi raz założył dętkę i ma spokój
-
[ALL] Problem z uszczelnieniem felgi/opony
Może by tak dętkę założyć
-
Piłka nożna
taki Smolarek to wie, że jest słaby i może dlatego Dziwię się Sobiechowi, niźle się chłopak zapowiada, ale pęd na kasę chyba większy.... Dokładnie Smolarek przekonał się że jednak Ekstraklasa to też dla niego za wysoki poziom a Sobiech? Hmm młody chłopak i myślę że tutaj "sodówka" już zaczęła działać
-
Piłka nożna
Nie zgodził się na zamrożenie premii i aut do młodej ... zawsze gwiazdorzył...nie lubie takich typków dobrze Mu tak.....słabo gra poza tym No tak a jak go przymierzali do Ekstraklasy to dziwił się że nikt mu nie chce dać zarobków takich jak oczekiwał a nie jest wart nawet połowy tego co dostaje :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Nie zgodził się na zamrożenie premii i aut do młodej ...
-
[ALL B7] Śmiertelny wypadek-POMOCY!!
Tylko współczuć bratu, bardzo nieprzyjemna sytuacja, dobrze że nie jechał za szybko Jeśli chodzi o odszkodowanie to nie miałem z tym doświadczeń ale na zdrowy rozum musiałby domagać się tego odszkodowania z ubezpieczenia osoby która niestety zginęła w tym wypadku, można dowiedzieć się może ta osoba miała ubezpieczenie OC osobiste, są takie ubezpieczenia, działa to podobnie jak na samochód tylko jest to od osoby prywatnej tzw. prywatne OC.
-
[ALL] Czy to rdza?
Dla Ciebie to jest śmieszne? No to lipa i co będziesz malował całe auto?
-
[B6 BKE] Foto po odbudowie przodu
Bardzo ładne auto wygląda na zadbany egzemplarz :gwizdanie: Co do szyb to oczywiście przyciemniaj boczne i tylną obowiązkowo, pamiętaj że bocznych-przednich nie można w Polsce przyciemniać i za to leci dowód. Bezawaryjnej jazdy
-
[ALL B5] Jakie tarcze i klocki - nie mogę dobrać
Rozumiem, że powyższe oznaczenia będą też pasowały do mojego avanta z 97 r.?
-
Oryginalny termometr w liczniku
teraz mogę się zabierać za podłączenie
-
Oryginalny termometr w liczniku
Super kolego, dzięki za foto o to mi chodziło, pamiętasz może czy numeracja pinów na kostce zgadzała się z opisem w tym wątku?
-
[ALL B5] Listwa chrom na bagażnik, aluminiowe ramki na zegary i końcówki wydechów.
Ładne ale cena dużo wyższa od proponowanych poprzednio :gwizdanie:
-
Oryginalny termometr w liczniku
Moje pytanie jest skierowane do osób, które montowały wyświetlacz i wiedzą czy te kolory przewodów się zgadzają Jestem kompletnym laikiem i na elektryce nie znam się wogóle więc zanim się za to wezmę chcę mieć pewność że dam radę zrobic to sam. Mówisz kolejność pinów? Autor wątku pisze że piny są fabrycznie inaczej ponumerowane...
-
[ALL B5] Listwa chrom na bagażnik, aluminiowe ramki na zegary i końcówki wydechów.
Tu masz linka z tej firmy, ja zamawiałem z tej aukcji i bardzo fajne ringi; http://allegro.pl/alu-ramki-na-zegary-do-vw-i-audi-prezent-i1654863670.html Końcówki w bardzo przystępnej cenie, polecane na forum: http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1646917365.html
-
Oryginalny termometr w liczniku
To wiem tylko czy w kostce, którą dostałem razem z wyświetlaczem kolor tych kabelków będzie taki sam np. zasilanie to trzeba się wpiąć w przewód czarno-czerwony z niebieskiej kostki licznika więc w mojej oryginalnej kostce wyświetlacza także będzie to przewód czarno-czerwony?