Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 ADR] Problem z odpalaniem.
Może aku, może immo, może zapowietrzony układ paliwowy? Przyczyn może być wiele...
-
[B5 ADP] Jak wymienić olej wspomagania.
Po to jest to forum nie pisz dużymi literami i następnym razem najpierw a pózniej pytaj pozdrawiam
-
To nie zdrada marki, to tylko film :)
Zamknijcie ten temat.
-
[B5 ADP] Jak wymienić olej wspomagania.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=204269.0;highlight=p%B3yn+do+wspomagania Tu masz cytat z tego linku: 1. Ze zbiorniczka wyrównawczego płynu wspomagania odciągasz dokładnie taką ilość płynu jaką tylko możesz. 2. Zdejmujesz wężyk powrotny najczęściej ten cienki poniżej. 3. Zaślepiasz miejsce po zdjętym wężyku - możesz zrobić to drugim wężem lub jakąś zatyczką. 4. Zdjęty wężyk powrotny wkładasz do pustej butelki. 5. Teraznajważniejsze dolewasz nowego płynu do zbiorniczka i kręcisz kierownicą - dbaj o to aby cały czas był płyn w zbiorniczku, jeżeli płyn nie chce lecieć może na chwile odpalić auto i zakręcić do oporu (ale uważaj !!!) 6. Dolewasz tyle płynu aż zacznie lecieć czysty płyn do butelki ok. 1.5 L 7. Na koniec zakładasz wężyk powrotny na zbiorniczek 8. Odpalasz auto i patrzysz ile płynu ubyło i robisz dolewkę ewentualnie.
-
[B5 AFN] Problem po wymianie filtra paliwa
No mam nadzieje, że nie padnie człowiek się uczy cały czas
-
[B5 AFN] Problem po wymianie filtra paliwa
zmniejsza sie trwalosc pompy paliwowej. Co? wiedziałem, że mechanicy w mojej okolicy to mogą naprawiać maluchy ale żeby prawidłowo nie wymienić filtra paliwa? W moim przypadku pompa mogła ucierpieć czy jeżeli odpalił od strzała to nie mam się czym martwić?
-
[B5 AFN] Problem po wymianie filtra paliwa
Pewnie jest tak jak mówisz więc jakie konsekwencje może mieć to że tylko filtr został zalany ropą a rurki nie były odpowietrzane?
-
Piłka nożna
po 1 połowie 0:0 Ktoś ogląda? Jak wygląda mecz kto ma przewagę?
-
[B5 AFN] Problem po wymianie filtra paliwa
Kilka dni temu wymieniałem filtr paliwa przy okazji wymiany oleju, filtr został zalany ropą, włożony na swoje miejsce, auto odpaliło od strzała bez zbędnego kręcenia i luzowania w/w przewodów.
-
Piłka nożna
Jednak się myliłem, Legia wygrała a Wisła najwyrazniej ma kryzys formy.
-
[B7 BPW] Opony zimowe-zmiana
Zimówki przy takiej pogodzie? Nawet o tym nie myślałem jeszcze ale może rzeczywiście już czas na powolne odkurzenie stalówek
-
[B6 AVB] Pytanie o używany aku
Za 200 bierz za 300 też bierz
-
[B5 AVG] Zapytanie odnośnie kupna używanego aku Banner
Po co 2 razy zakładasz taki sam temat?
-
[B6 AVB] Pytanie o używany aku
Oczywiście, że warto w zależności jaka będzie jego cena
-
Piłka nożna
Też myślę, że wygra Wisła bo prawdopodobnie mniej sił kosztował ją mecz w LE Legia dała z siebie wszystko i chwała jej za to jednak nasze polskie drużyny nie są gotowe żeby zagrać dobry mecz co 3 dni
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #1/10 Ekstraklasa 01-10-2011 18:00 Cracovia Kraków - Lech Poznań 1-3 01-10-2011 15:45 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2-1 01-10-2011 13:30 Ruch Chorzow - Widzew Łódź 2-2 02-10-2011 17:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1-1 02-10-2011 14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2-1 Liga Angielska 02-10-2011 17:00 Tottenham - Arsenal 2-3 Liga Francuska 02-10-2011 21:00 Paris SG - Lyon 2-2 Liga Hiszpańska 02-10-2011 18:00 Atl. Madryt - Sevilla 1-2 02-10-2011 22:00 Espanyol - Real Madryt 1-4 Liga Niemiecka 02-10-2011 17:30 Hamburger SV - Schalke 04 2-2 Liga Włoska 01-10-2011 20:45 Inter - SSC Napoli 2-2 02-10-2011 20:45 Juventus - AC Milan 2-2
-
[ALL B5] Reklamacja amortyzatorów
Hmm pomyślałem że jeszcze trochę poczekam bo gwarancje mam do czerwca następnego roku a podczas jazdy jeszcze nie ma tragedii, z drugiej strony wątpię żeby przez zimę wytrzymały te amorki
-
[B5 1Z] Lampy tylne
Będą pasowały skoro masz białe auto to na Twoim miejscu szukałbym przyciemnionych lamp ale to już kwestia gustu
-
[B5 ADR] Co trzeba wymienić w zawieszeniu przednim
To nawet Lemy tak szybko padają? Nawet gdyby były dokręcane na podnośniku nie powinny tak szybko paść
-
[INNE] Quattro GmbH Rs6 Avant - spokojne rodzinne kombi
Środek wymiata :gwizdanie: szczególnie siedzenia są mega
-
Piłka nożna
Biton :gwizdanie:
-
Piłka nożna
To był chyba najbardziej wyczerpujący miesiąc w LT i walka o mistrza toczyła się do końca. Gratulacje dla stanleya
-
Piłka nożna
Gdyby Wisła grała w LM to co 2 tygodnie byśmy tylko Wisłe oglądali w Polsacie a tak to będzie BVB, Trabzonspor i Arsenal ... Mandanda bronił świetnie
-
[B5 AFN] Amortyzatory, a raczej ich standardowe wymiary
Skoro masz czerwone sprężyny to pewnie amorki też masz krótsze, o krótszym skoku. Najpierw kup sprężyny a do nich dobierzesz amorki. Dlaczego chcesz zmieniać zawieche? Wiele osób na tym forum zamienia ori na sportowe...
-
[ALL B5] Reklamacja amortyzatorów
Ok, czyli na podstawie wydruku ze stacji diagnostycznej nie uznają mi reklamacji? Jak oni sprawdzają reklamowane amorki?