Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Może aku, może immo, może zapowietrzony układ paliwowy? Przyczyn może być wiele...
  2. Po to jest to forum nie pisz dużymi literami i następnym razem najpierw a pózniej pytaj pozdrawiam
  3. Zamknijcie ten temat.
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=204269.0;highlight=p%B3yn+do+wspomagania Tu masz cytat z tego linku: 1. Ze zbiorniczka wyrównawczego płynu wspomagania odciągasz dokładnie taką ilość płynu jaką tylko możesz. 2. Zdejmujesz wężyk powrotny najczęściej ten cienki poniżej. 3. Zaślepiasz miejsce po zdjętym wężyku - możesz zrobić to drugim wężem lub jakąś zatyczką. 4. Zdjęty wężyk powrotny wkładasz do pustej butelki. 5. Teraznajważniejsze dolewasz nowego płynu do zbiorniczka i kręcisz kierownicą - dbaj o to aby cały czas był płyn w zbiorniczku, jeżeli płyn nie chce lecieć może na chwile odpalić auto i zakręcić do oporu (ale uważaj !!!) 6. Dolewasz tyle płynu aż zacznie lecieć czysty płyn do butelki ok. 1.5 L 7. Na koniec zakładasz wężyk powrotny na zbiorniczek 8. Odpalasz auto i patrzysz ile płynu ubyło i robisz dolewkę ewentualnie.
  5. No mam nadzieje, że nie padnie człowiek się uczy cały czas
  6. zmniejsza sie trwalosc pompy paliwowej. Co? wiedziałem, że mechanicy w mojej okolicy to mogą naprawiać maluchy ale żeby prawidłowo nie wymienić filtra paliwa? W moim przypadku pompa mogła ucierpieć czy jeżeli odpalił od strzała to nie mam się czym martwić?
  7. Pewnie jest tak jak mówisz więc jakie konsekwencje może mieć to że tylko filtr został zalany ropą a rurki nie były odpowietrzane?
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    po 1 połowie 0:0 Ktoś ogląda? Jak wygląda mecz kto ma przewagę?
  9. Kilka dni temu wymieniałem filtr paliwa przy okazji wymiany oleju, filtr został zalany ropą, włożony na swoje miejsce, auto odpaliło od strzała bez zbędnego kręcenia i luzowania w/w przewodów.
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jednak się myliłem, Legia wygrała a Wisła najwyrazniej ma kryzys formy.
  11. Zimówki przy takiej pogodzie? Nawet o tym nie myślałem jeszcze ale może rzeczywiście już czas na powolne odkurzenie stalówek
  12. Za 200 bierz za 300 też bierz
  13. Po co 2 razy zakładasz taki sam temat?
  14. Oczywiście, że warto w zależności jaka będzie jego cena
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Też myślę, że wygra Wisła bo prawdopodobnie mniej sił kosztował ją mecz w LE Legia dała z siebie wszystko i chwała jej za to jednak nasze polskie drużyny nie są gotowe żeby zagrać dobry mecz co 3 dni
  16. ZESTAW #1/10 Ekstraklasa 01-10-2011 18:00 Cracovia Kraków - Lech Poznań 1-3 01-10-2011 15:45 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2-1 01-10-2011 13:30 Ruch Chorzow - Widzew Łódź 2-2 02-10-2011 17:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1-1 02-10-2011 14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2-1 Liga Angielska 02-10-2011 17:00 Tottenham - Arsenal 2-3 Liga Francuska 02-10-2011 21:00 Paris SG - Lyon 2-2 Liga Hiszpańska 02-10-2011 18:00 Atl. Madryt - Sevilla 1-2 02-10-2011 22:00 Espanyol - Real Madryt 1-4 Liga Niemiecka 02-10-2011 17:30 Hamburger SV - Schalke 04 2-2 Liga Włoska 01-10-2011 20:45 Inter - SSC Napoli 2-2 02-10-2011 20:45 Juventus - AC Milan 2-2
  17. Hmm pomyślałem że jeszcze trochę poczekam bo gwarancje mam do czerwca następnego roku a podczas jazdy jeszcze nie ma tragedii, z drugiej strony wątpię żeby przez zimę wytrzymały te amorki
  18. pepik odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Będą pasowały skoro masz białe auto to na Twoim miejscu szukałbym przyciemnionych lamp ale to już kwestia gustu
  19. To nawet Lemy tak szybko padają? Nawet gdyby były dokręcane na podnośniku nie powinny tak szybko paść
  20. Środek wymiata :gwizdanie: szczególnie siedzenia są mega
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Biton :gwizdanie:
  22. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To był chyba najbardziej wyczerpujący miesiąc w LT i walka o mistrza toczyła się do końca. Gratulacje dla stanleya
  23. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdyby Wisła grała w LM to co 2 tygodnie byśmy tylko Wisłe oglądali w Polsacie a tak to będzie BVB, Trabzonspor i Arsenal ... Mandanda bronił świetnie
  24. Skoro masz czerwone sprężyny to pewnie amorki też masz krótsze, o krótszym skoku. Najpierw kup sprężyny a do nich dobierzesz amorki. Dlaczego chcesz zmieniać zawieche? Wiele osób na tym forum zamienia ori na sportowe...
  25. Ok, czyli na podstawie wydruku ze stacji diagnostycznej nie uznają mi reklamacji? Jak oni sprawdzają reklamowane amorki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.