Treść opublikowana przez pepik
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
No to ja też się przyłączam do kibicowania Moim zdaniem chłopaki dzisiaj to sie troche oszczędzali (czekają ich kolejne ciężkie mecze np. z Hiszpanią i Francją) a Słoweńcy ich zaskoczuli tą wysoka, nietypową obroną ale na szczęście udało sie ugrać ten remis Bramkarza mamy pierwsza klasa Licze na awans naszych do półfinału a tam to już wszystko będzie możliwe ale wierze że medal zdobędziemy :> (oby złoty)
-
[ALL] Dodatek do paliwa
Castrol TDA - sprawdzone, nie mam problemów z odpalaniem przy dużym mrozie
-
[ALL] Kontrolka układu chłodzenia!
No właśnie nie wiem, niby syfu nie widać ale jak znam życie to raczej nie był on czyszczony od nowości więc jak tylko mróz troche odpuści to zdejme i wyczyszcze ten zbiorniczek no i wtedy zobacze co się będzie działo
-
[ALL] Kontrolka układu chłodzenia!
Za pierwszym razem jak mi się zaświeciła kontrolka to rzeczywiście miałem mało płynu (troche poniżej min) więc dolałem ok. pół litry ale na drugi dzień z rana kontrolka dalej się zaświeciła chociaż płyn był w normie. Nie wiem, ważne że wróciłem z trasy (ok 300 km) i wszystko było wporządku, temperatura w normie, w aucie też cieplutko ale mimo wszystko pojade jutro i podłacza vaga bo musze wiedzieć co dolega mojej niuni Jak bede wiedział coś wiecej to napisze a narazie dzięki wszystkim za pomoc [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 22:21_________________________________________________A więc tak, komputer nie wykazał żadnych błedów powiedziałem co i jak i dostałem odpowiedz, że pewnie chodzi o ten czujnik pod zbiorniczkiem na płyn chłodzący i co najgorsze jest on wbudowany w ten zbiorniczek i trzeba wymienić cały zbiorniczek z czujnikiem żeby ta kontrolka się nie zapalała. Robił to ktoś? Jaki może być koszt tej wymiany? Dodam jeszcze, że mechanik powiedział, że mogę tego nie wymieniać i jeżdzić bez problemu. Mogę mu zaufać?
-
[ALL] Kontrolka układu chłodzenia!
A może mam słaby akumulator i dlatego po dłuższym czasie postoju (noc) sygnalizuje mi bład bo któryś z elementów potrzebuje więcej prądu...kurcze dzisiaj już nie dam rady tego sprawdzić a musze jechać w trase więc mam nadzieje że mi furka nie umrze Hmm w sumie myśle że jeśli byłoby to coś poważnego to kontrolka zapalałaby sie po każdym uruchomieniu silnika, a przy powtórnym odpaleniu tego problemu już nie ma
-
[ALL] Kontrolka układu chłodzenia!
Pewnie tak zrobie, ale po poczytaniu troche na forum to myśle że mógł paść termostat albo czujnik temperaturu, skoro te problemy zaczęly sie dopiero przy lekkich mrozach. Najgorsze jest to że dzisiaj mam wyjazd (200 km) a nie wiem czy można z tym jezdzić?
-
[ALL] Kontrolka układu chłodzenia!
Witam, hmm jestem zielony jeśli chodzi o silniki TDI stąd moje pytanie. Problem polega na tym, że po dłuższym postoju autka (np. przez noc) przy uruchomieniu silnika po lekkim mrozie -5\-10 zapala mi sie kontrolka układu chłodzenia jesli silnik pochodzi przez 5-10 min po ponownym uruchomieniu tego problemu już nie ma. Dodam jeszcze że 2 miesiące temu wymieniłem płyn w chłodnicy więc nie powinno być z nim problemu. Jak myślicie w czym tkwi problem?
-
[ALL] Konkretna nawigacja! Pomóżcie!
Hmm myśle raczej o mio moov 500 albo o tym Larku 50.1. Mio podoba mi sie wizualnie ale to nie jest najważniejsze, używa ktoś tego modelu? Jak mu śmiga?[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 10:54_________________________________________________Ten Garmin co podaje kolega Pulpit też jest ciekawa propozycja, kur.... cieżko sie zdecydować
-
[ALL] Konkretna nawigacja! Pomóżcie!
Co myślicie o tej navi i czy wogóle warto kupic na allegro czy lepiej w sklepie?http://allegro.pl/item818683307_nawigacja_gps_goclever_5066_fm_bt_bluetooth_europa.html
-
[ALL] Konkretna nawigacja! Pomóżcie!
chcę kupić nawigacje do mojej a4 i mam mętlik w głowie wiem że na forum jest dużo informacji na ten temat ale mi chodzi o jakiś konkret. - mogę przeznaczyć na navi 500-600 zł - chodzi mi o dokładną mapę Polski ale i mape Europy (Niemcy, Holandia) Nie wiem czy lepiej kupić taniej odblokowaną czy drożej zablokowaną, która będzie lepiej śmigać no i ile kosztuje odblokowanie i wgrywanie map. Jeśli chodzi o firme to myśle o mio i tom tom ale jeśli ktoś ma sprawdone inne marki to prosze o podpowiedz.
-
[ALL B5] Moja Włoszka 1.9 TDI AVANT
hmm właśnie o takie sugestie mi chodzi, jestem nowy na tym forum i w tym temacie więc chce wiedzieć jak najwięcej i nie boję sie "pozytywnej" krytyki
-
[ALL B5] Moja Włoszka 1.9 TDI AVANT
Chyba musze popracować nad wyglądem mojego cacka zeby pojawić sie na spocie myśle o obramówkach szyb i przymierzam sie do zakupu, pozatym obecnie jest na zimówkach ( stalowe felgi ) więc traci na atrakcyjności hehe
-
[ALL B5] Moja Włoszka 1.9 TDI AVANT
Witam, od miesiąca jestem właścicielem audi A4 1.9 TDI Kombi, poniżej zamieszczam zdjęcia mojego "nabytku" i licze na ciekawe sugestie i podpowiedzi. Co mogę zrobić żeby była jeszcze ładniejsza hehe no i przede wszystkim jak o nią dbać żeby chodziła bez zarzutów pozdrawiam Pół roku już jeżdże moją niunią i wkońcu znalazłem czas żeby wrzucić jakiś opis: Ogólnie to jest golas ale jak na moje pierwsze autko po maluszku to i tak jest wypas - rocznik 97 model 98 AVANT - silnik 1.9 TDI 110 KM AFN - klima - abs - poduszki powietrzne x4 - el. szyby x4 - el. lusterka x2 - centralny zamek - immo - skórzana tapicerka + boczki (kremowa) - kierownica obszyta w skórze regulowana - gałka zmiany biegów też w skórze - alu 16" ori audi, zima 15" stalowe - relingi - roleta bagażnika - wydaje mi się że jest troche obniżona ale pewny nie jestem Praktycznie jeszcze w niej nic nie zrobiłem poza podstawowymi wymianami rozrząd, płyny, oleje, świece, termostat no i wymieniłem uszczelke pod miską olejowa, wymieniłem dywaniki na gumowe i pióra wycieraczek. Zakupiłem CB radio bo i prędkość wieksza niż w maluchu Plany: - białe kierunki - zrobione - lampy poliwtowe przód no i może jakieś na tył - może jakiś nowy gril (bez alu) - ramka pomalowana w czarny mat - alu ramki na zegary - naprawa tynej wycieraczki bo nie śmiga - zrobione - polerka zderzaków bo widoczne są obicia i otarcia (wiek auta robi swoje) - zakup radia http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/radio_pioneer_problem_z_wyborem-t119344.0.html;new - kupione Narazie tyle, jakby coś to jeszcze dopisze. Tutaj zdjęcie zrobione w dniu zakupu, jak zrobie aktualne to wrzuce Po kilku modach niskobudżetowych dodaje aktualne zdjęcia mojej audiczki
-
[ALL B5] Nie działająca tylna wycieraczka
Od momentu kiedy kupiłem audiczke nie śmiga mi tylna wycieraczka obawiam sie ze padl silniczek Co o tym myślicie? [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 19:47_________________________________________________Hmm ale może to być też poważniejszy problem bo nie działa też alarm i centralny zamek (nie orginalny) montowany przez poprzedniego właściciela. Jak myslicie jest to jakiś powazniejszy problem z elektryka?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów, od miesiąca jestem właścicielem Audi A4. Pozdrawiam