Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

olga

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olga

  1. a ja pozdrawiam wlasciciela granatowej a4 kombi kt spotkalam pod biedronka w szczecinku
  2. no to prosze o dopisanie do listy: Olga +1 ( dwojeczka )
  3. zapytaj Bartus, zapytaj! ja na szczescie nie mam takich problemów
  4. chyba sie rozpłacze
  5. dla mnie: PIEKNA!
  6. na pomorzu ( okolice koszalina) ON 4.58 ;(
  7. a po wakacjach paliwko ma kosztowac 8 zeta.... czas wrocic na rower
  8. wrzucilam obydwie.... ale faktycznie to dziecinada pozdro
  9. I bez wyzwisk, w końcu żałoba chłopaku cos taki spiety? nikt nikomu tu nie ubliza.... za to ty to chyba klepiesz posty na ilosc nie na jakosc
  10. hahahaha a czy ja wygladam na blondynke? czy moze tak kiepsko stylistycznie przelewam mysli na ekran?
  11. hahahah jestes boski Yates
  12. dla mnie ogolnie oni sa dys..... (funkcyjni.)... tak trudno kupic sobie slownik ? ja tam jestem za kropkami, kreskami itd ....
  13. Dzieki Adadur za odpowiedz. Wczesniejsze wątki sledziłam... i jedni załuja inni nie wymiany oleju, stąd moje pytanko. Widze ze masz takie samo autko jak ja wiec zdradz mi tajemnice czy Ty wymieniałes olej w skrzyni? Przebieg mojego auta niebezpiecznie zbliza sie do 200 tys wiec ....
  14. Ok, Musashi ... to juz cos, niezła podpowiedz :th: Auto dzis stoi w warsztacie ma wymieniamy rozrzad, filtry i płyny wiec powiem mechanikowi by obejrzał jeszcze kolo. Mam nadzieje ze to nie przegub bo nic nie tykało.... to raczej miarowue UUUuuu UUUuuu UUUuuu .... i fakt jak jezdzilam na letnich tego nie bylo ( choc to niczego jeszcze nie dowodzi ) Dzieki Koledzy za podpowiedzi ::*:
  15. Witam, przejrzałam forum i jednoznacznej opinii nie znalazłam .... czy w audi jw wymienia sie olej w skrzyni biegów czy nie? Prosze o konkretną odpowiedz.
  16. Valvoline, Motul polecam... są super i tych sie nie podrabia , osobiscie jezdze na Valvonine Dura Blend ( do diesla z pompowtryskami)
  17. ciekawe co u mnie huczy? moje huczenie jest miarowe, głownie jak zdejme noge z gazu i przy predkosci powyzej 50 km/h , na zakretach huczenie sie nie wzmaga..... kurcze trzeba miec słuch jak muzyk ...
  18. niezle poczucie humoru tak trzymaj
  19. Dziekuje, dzis tam zadzwonie i wypytam co i jak pozdrawiam
  20. ja raczej znam odwrotna sytuacje.... PZU daje dodatkowe 10 % albo nawet 20% dla aut sprowadzonych z zagranicy !
  21. serwis w krosnie ? bo ten w koszalinie to lipa[br]Dopisany: 04 Styczeń 2008, 10:42:45_________________________________________________ No Jestes jak Anioł!! dzięki za pomoc i czekam na info do kogo mam sie usmiechac WIELKIE DZIEKI
  22. witam jezdze a4 AJM , pora na wymiane rozrzadu czy ktos z was ma sprawdzonego sprzedawce czesci potrzebnych do wymiany? podpowiedzcie czy Ktorys ze sprzedawców z allegro jest wart zaufania, ktos z was kupował tak części ? jakiego producenta polecacie ? no i moze ktos z was ma dobrego magika od wymiany z okolic szczecinka- koszalina? bo serwis audi w koszalinie to pomyłka prosze pomozcie kobiecie ... bo wiecie jak mechanicy traktuja kobiety ktore zawitaja w ich warsztacie ....
  23. tak, poprawiłam posta, AC za 610 zł dot. tylko opcji kradziez auta i wyposazenia .
  24. za samo AC kradziez w PZU zapłaciłam 610zł (2000r wartosc 30tys) , za OC 408 ( z (50%) zniżki wiec nie narzekam :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.