Treść opublikowana przez Azunia
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
Michas, mogę potwierdzić to co piszesz na temat labradorów. Sama jak nasza mała podrośnie i będzie chciała pieska, to kupie jej labradora, te psy są bardzo opiekuńcze, wiem bo kumpela ma, i mówiła że jej sunia bardzo lubi jej czteromiesięcznego synka, a sunia ma 2 lata, podobno kładzie się przy łóżeczku małego i pilnuje go. Labradory należą do psów kochających ludzi, rzadko są agresywne, opiekują się niewidomymi i są ulubieńcami dzieci ze względu na zabawy i potulny charakter.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miał operacje niedawno i wraca do zdrowia niewiedziałam to niech szybko wraca do zdrówka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co z nim? fajnie młody, będzie weselej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czy na którymś nie byłem :gwizdanie: w sumie właśnie nie powinnam się Ciebie pytać, ale tak dla zasady... :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Fotki mojej A4
ładna znajome fele, nasza ma takie felgi ale na lato albo na wiosnę planujemy zmienić na inne
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI :)
Całkiem ładna furka
-
[B5 AJM] Moje pierwsze AUDI A4(nowe fotki)
Ale w sumie autko ładne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas, duluki, będziecie na spocie w niedzielę?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam duluki a Ive na forum siedzi a się nie odzywa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i razem z Tobą by chętnie poczytał?!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no widzisz a ty w domu już? jakoś tu pusto się zrobiło...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
................ konkurencja! :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
jak to nie ma, proszę bardzo: http://www.allegro.pl/item521179763_lampy_tylne_diodowe_audi_a4_94_00_avant_combi.html i wiele innych Dżizys, co to jest?!
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
wchodzisz do hodowli psów i mówisz - "chcę kupić ori labradora."
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
mam pytanie, pewnie już coś na ten temat było, ale cóż... jak są podzielone pokoje, iluosobowe, ile osób na jeden pokój przypada? sorry że urwałam się z choinki, ale może dobrze byłoby wstępnie ustalić kto z kim jest w pokoju, przynajmniej nie będzie zamieszania. do marca coraz bliżej...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 14:26_________________________________________________Hmmm... widzę że na forum rejestruje się coraz więcej kobiet
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szerokości vario
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum