Treść opublikowana przez Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lerkarstwo na co? na szybką jazde? - znam... :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Audi R8 z Forda Cougara
Temu, kto to zrobił należy sie podziw za wkład kasy i czasu, ale niestety podziwiać nie ma czego w tej "replice". :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Daj się dziecku wyspać :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie, trzymam się ławy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi spokojnie, nie martw sie, krzywdy sobie nie zrobię [br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 10:40_________________________________________________Jaką macie w Poznaniu pogodę?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ludki Ale żeście wczoraj naskrobali, jak teraz jeszcze raz to całe przeczytałam, to prawie z kanapy bym spadła ze śmiechu :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co prawda miało być klubowo, ale nie mi to oceniać... :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nike21 to jeszcze potrzeba minimum 5 osób. inaczej można zarezerwować po prostu tor cały na jedną rundę, jeśli jedzie nas tak mało i następnym razem zorganizować wszystko już wcześniej. Pytanie, czy jeszcze ktoś sie zadeklaruje że pojedzie na gokarty...- Lekka przesada ze światełkami na choinkę... :)
Tam gdzie mieszkałam wcześniej, moi sąsiedzi konkurowali ze sobą w przybieranie domu... co roku było coś nowego i co roku jaśniej na ulicy, mnie szlak trafiał bo mieszkałam na przeciwko jednego z nich i przez pół nocy było jaśniutko na ulicy. Sąsiad przywoził różne bajery z Niemiec. Dom wyglądał jak jedna wielka choinka. Jestem ciekawa jaki mieli rachunek za prąd :gwizdanie: Mnie to szczerz nie kręci, rozumiem, założyć lampki na jedną z choinek przed domem, ale ozdabianie domu, wejścia, płotu, wszystkich drzewek, ustawianie świecących gratów w oknach, reniferów na ogrodzie i innych bajerów to spora przesada. Są różne poglądy na ten temat. Jednym się to podoba i chętnie sami by coś takiego zrobili, inni uważają to za przesadę i przeginanie z bajerami. Każdy ma swoje zdanie i należy to uszanować.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co, ty w domku Musashi?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam rankiem. wszyscy pewnie w pracy, albo w drodze do pracy. Miłego dnia, ludki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pet3r nie wiem gdzie twoja Panna by mogła tam iść, chyba do M1 ja odstawisz, może również się pościgać, to nie sztuka, jeździ tam sporo dziewczyn... Sądzę że mogłoby jej się spodobać.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam rankiem w niedzielę.- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Wiem o tym :> branoc Panom, grzecznie iść spać (się)- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dzięki, czuję się dumna nosząc tą gwiazdę czeriffa- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ciekawe dlaczego- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Tak jak widac kolega Solarek szuka Zenona- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
chciałbym miec takie długie swiatła u siebie w aucie :gwizdanie: Zalezy w ktorym. Kiedys moze wkleje zdjecia mojego Stralisa. Na dlugich zapala sie 12 reflektorow :gwizdanie: Przeciwnik pada trupem zanim go rozjedziesz :laghing2:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
to pomyśl o Zenonie, najlepiej bi :polew:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
cholera, pewnie znowu ktoś pod blokiem na długich jeździ - Nowicjusz - wątek powitalny