Treść opublikowana przez Azunia
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siema z rana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra, konkretne pytanie i proszę o konkretne odpowiedzi. Ilu jest wstępnie chętnych na gokarty, bo jest możliwość zorganizowania zamkniętej imprezy, (tor cały dla nas, wyścigi między sobą, nikt obcy nie maiłby wstępu, przerwy między wyścigami na odpoczynek, możliwość zjedzenia czegoś na miejscu), ALE potrzebne jest 12 - 15 osób.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie, ale nudny ten temat :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Czy ktos ma xenon w lampach Depo??
Widziałam że Depo + Hid = 5400k świeciły bardzo ładnie, problem pewnie tkwi w instalacji. Nowa Depo będzie się lepiej sprawować niż 9cio letnia oryginalna.
-
[B5 AFN] Problem z lampką w bagażniku
Wydaje mi się że te trzy pozycje to 1 - zawsze zapalona, 2 - zawsze zgaszona, 3 - zapalona przy otwartym bagażniku. Jeśli się nie świeci przy żadnym z tych ustawień, to wymień żarówkę, powinna świecić przy otwartym bagażniku.
-
[ALL B5] Czy drzwi z 95-96 będą pasować do 98 ?????????
Popieram kolegę, jest dodatkowa listwa na dole, w 95-96 jej niema więc możesz odpuścić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyli, dyskusja zakończona... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wit C też wcinam czasem, i nic sie nie dzieje, jak byś wciągnął całe opakowanie, to by coś się mogło dziać, ale nie od takiej ilości... Poza tym miałam na myśli kapcia w ustach, nie bolący brzuch...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Byliśmy, ale ślisko jak cholera. poważnie, spróbuj z tą wit. C Musashi, weź nie gadaj, ja jem surową cytrynę jak mandarynkę i mi nic nie puchnie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak zawsze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To poszukaj w zamrażalniku, może jakieś filety się znajdą :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Okład z zimnych młodych piersi też pomaga
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, ale do ssania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas26 wymień co posiadasz w domu to powiem ci co na kaca można. [br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 21:53_________________________________________________A masz witamine C w tabletkach, jest okropna w smaku, ale trochę pomaga, mleko zimne też trochę...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
BTW, jak sie pić z głową nie umie, to się nie pije.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A tam, jak byście pili po trochu to by piwko było, my to mamy cały barek, piwo( 4 rodzaje), voodka 1,5l), martini, malibu, i jakiś likier bananowy... można pić... :naughty: na kaca to nalepsza kranówa :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra panowie, wy sobie podziwiajcie śnieg, a ja się szykuję, bo jedziemy na gokarty do Poznania
-
[B5 ANB] Wymiana kierownicy na nowy model ?
Kolego, nie sądzę że będzie pasowała ta kierownica, poza tym wcale nie jest taka ładna... w tym temacie popietam przedmówcę, kup kierownicę S-line, jest o wiele ładniejsza.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wystraszyłeś go [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 16:00_________________________________________________Niezłe jaja, właśnie sypie śnieg w Kaliszu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to wpisz w google
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo jak żona się pyta - gdzie idziesz? facet mówi - do tomka facet myśli - do baru na mecz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może facetowi można wierzyć?! jak żona się pyta - gdzie idziesz? facet mówi - na piwo facet myśli - do baru ze striptizem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[quote name=ma :baseball:das26 ] nie wierz nigdy kobiecie :gwizdanie: madas26
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie , hyhy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic takiego nie powiedziałam