Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azunia

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azunia

  1. to samo faceci...
  2. proszę?! ja żadnych spinek ani kokardek nie nosze, to dla lalek barbie
  3. Sądze że to nawet dobre jest, blisko giełda, w niedziele ludzie też myją auta, kiedyś niedziela to było takie święto, wszyscy do kościoła, rodzinne obiadki itp. a teraz to normalny dzien, tyle że wolny od pracy a nawet nie dla każdego...
  4. nie, że kobieta tak czasem mówi....
  5. normalne... :gwizdanie:
  6. ta, wolność :gwizdanie:
  7. madas, ciekawe co by twoja żona na to odparła, jak by to przeczytała, pewnie :bicz3:
  8. Jak mu tak źle, to trzebabyło się nie żenić
  9. u nas by się to przydało, przynajmniej zimą drogi by nie były zaśnieżone
  10. Trzeba sobie znaleść żone która nic do tego nie ma :>
  11. ach te żony :gwizdanie:
  12. co jedno to lepsze :laghing2:
  13. co Vario, startujesz na klubowicza?
  14. dziękować [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 13:34_________________________________________________tu masz wszystko: http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html
  15. Nie będzie obcierać, są to fabryczne rozmiary, przy ET33 będzie sie za to lepiej prowadzić. Szerszy rozstaw.
  16. ET45 jest wskazane do stalówek 15.
  17. :polew: ludzie to mają pomysły
  18. Na to wygląda... :gwizdanie:
  19. W Kaliszu świeci słonko ale zimno, dobrze że chociaż deszcz nie pada
  20. Fakt, kierunek jest okropny Wymień je jaknajszybciej na Valeo. Usuń jeszcze chromowane listwy z dolnych kratek bo wyglądają paskudnie.
  21. Nie wiem czy pytasz o zawieszenie czy o fele, bo jeśli o felgi to wątek należałoby przenieść do "Felgi i opony". Poza tym, ja nie widzę problemu z 18 calowymi felgami w B5.
  22. No to pora to zmienić, ale na wiosne. Na zime szkoda, fajną felgę zniszczyć można.
  23. Mnie często na takich myjniach denerwuje, jak zamiast myć furkę to gapiąsie perfidnie do środka.... ale to inna sprawa. Ważna jest kultura, i jakość kosmetyków, jedne są lepsze od drugich, a klient pojedzie tam, gdzie dobrze i tanio wymyją mu wóz. Keklamę warto zrobić już na wylocie z miasta. Karnety to też dobry pomysł, coś chociażby w stylu - 7 mycie 50% gratis - to już przyciąga.
  24. Możliwe również że zabrudziła się kostka od poduszki pod fotelem. Trzebaby było wykasować błąd i jeśli dalej będzie się zapalać to wyczyścić kostkę.
  25. Witam kolegów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.