Treść opublikowana przez Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie za szybko sie leciało co?
-
[ALL B5] Co wybrać - 1.8 Turbo czy 2.8 - 193KM Quattro ?
Skoro już zdecydowałeś sie na zakup to czekamy na fotki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi, jak widać tak
-
[ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
no tu sie zgadzam z kolegą.
-
[B5 ABC]regulacja foteli
w roczniku 97 jest tylko regulacja jednostopniowa dla fotela kierowcy, pasażer nie ma tej regulacji. Po za tym normalna regulacja tył - przód.
-
[ALL B5] Co wybrać - 1.8 Turbo czy 2.8 - 193KM Quattro ?
1.8T mozesz modyfikowac, ale jesli myslisz nad instalacją LPG to kup Diesla, choć i tak nie warto bo gaz niszczy silnik, naprawde jest troche zachodu, 2.8Q drogi w utrzymaniu a niewiele szybszy od 1.8T.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
[ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
Zakładanie gazu jest jak zakładanie lamp leksusa, jednym sie to podoba, innym nie. W każdym razie gaz niszczy silnik, co prawda bywają auta nie do zajeżdżenia, ale co sobie człowiek by pomyślał, jakby zobaczył nową B8 na gaz? Jak robisz spora trasę to możesz założyć gaz, ale autko traci w oczach, po za tym, jak dasz dużą butlę, to bagażnik też sie zmniejszy. Lepiej kupić diesla niż instalować gaz, zwolenników LPG jest tyle co ich przeciwników. To twoja decyzja, na czym chcesz jeździć.
-
[ALL B5] Które lampki waszym zdaniem?? white lub black??
A moja - odpuść, nie warto psuć wyglądu auta
-
[ALL B7] Co myslicie o tych... - JESZCZE JEDNA OPCJA
Jak dla mnie, by uszły, ale jednak gust inny. Jeśli Tobie się podobają to ok
-
[ALL B5] Które lampki waszym zdaniem?? white lub black??
Zgadzam sie z Dibo, po za tym te lampki co masz są ładne, po co zmieniać na coś, co przypomina Lexusy. Moim zdaniem powinieneś odpuścić sobie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem za a tak poza tym Witam kolegów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
porannie Dobra, dobra, my młodą do opiekunki zawozimy, tam jej będzie dobrze... teraz trzeba sie szykować żeby dotrzeć na tą 13:30 w Poznaniu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
zakup auta dla żony
ja polecam tak jak kolega powyżej, Peugeot lub Clio, dosc zgrabne autka ( choć do audi im daleko) i napewno żona będzie zadowolona.
-
[ALL] Malowanie calego auta- mozna na inny kolor ???
słabo się w tym okrętuje ale sądzę że można to zrobić na dwa sposoby, kosztem tanczym i droższym ale na pewno będzie trzeba polakierować wszystkie miejsca, gdzie jest stary kolor i zdjąć wszystko żeby zrobić lakierkę. Droższym kosztem będzie zdzieranie starego lakieru i kładzenie od nowa z nowym kolorem, a tańszym, to może ztarcie (mocne zmatowienie tego lakieru) i polakierowanie nowym na to co zostało. Mój sąsiad kiedyś tak zrobił, tańszym kosztem, ale w golfie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam kolegów :> widze ze dzisiaj narazie tylko Musashi tu urzęduje...
-
[ALL] Czy ta nawigacja bedzie wystarczajaca?
Kolego, ja polecam nawigacje Garmin 205 GP, nie jest duża a na allegro można kupić bez problemu za trochę ponad 500zł, to przykładowy link: http://allegro.pl/item480230149_nawigacja_garmin_nuvi_205_gp.html Nawigacja jest świetna, pokazuje bardzo szczegółowo drogi. Bardzo polecam nawet ta wielkość jest zdecydowanie wystarczająca. Mamy właśnie taką i naprawdę polecam, nie za droga, nie trzeba sie z nią bawić w instalowanie map. Jesli do 500zł to możesz kupic Garmin nuwi 200 GP za mniej, np. : http://allegro.pl/item475951318_nawigacja_gps_garmin_nuvi_200.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam z rana drogich kolegów
-
[ALL B6] Które fele wybrać ?
jak dla mnie to jedynie wersja trzecia, jest reszta odpada, szczególnie te białe gdyby nie były białe to wtedy by mogły być...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam koledzy. jak dzionek mija? pozdr. :>
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
no, jesli sie nie myle to wlasnie widzialam zwyciezce, tamtych malych szkrabow pobil na glowe, http://bobovita.pl/galeria/2261
-
[ALL B5] Gwint KONI używany-opinie, czy warto kupić????
ale generalnie zgadzam sie z kolegą. Poszukaj jeszcze, coś może znajdziesz ciekawszego z zawiasów, to jest za drogie a widać, że bylo sporawo km zrobione .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to do roboty, bo cis mi sie wydaje ze jak ty tego nie zrobisz, to nikt... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, to co z tym "podwieszeniem tematu projektem"? bo nie wiem czy mam cosik jeszcze dać czy nie ma po co... Musashi i Ive, Wy tu macie najwięcej do powiedzenia, wiec pytanie kieruje do Was.