Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azunia

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azunia

  1. pewnie za szybko sie leciało co?
  2. Skoro już zdecydowałeś sie na zakup to czekamy na fotki
  3. Musashi, jak widać tak
  4. no tu sie zgadzam z kolegą.
  5. w roczniku 97 jest tylko regulacja jednostopniowa dla fotela kierowcy, pasażer nie ma tej regulacji. Po za tym normalna regulacja tył - przód.
  6. 1.8T mozesz modyfikowac, ale jesli myslisz nad instalacją LPG to kup Diesla, choć i tak nie warto bo gaz niszczy silnik, naprawde jest troche zachodu, 2.8Q drogi w utrzymaniu a niewiele szybszy od 1.8T.
  7. Zakładanie gazu jest jak zakładanie lamp leksusa, jednym sie to podoba, innym nie. W każdym razie gaz niszczy silnik, co prawda bywają auta nie do zajeżdżenia, ale co sobie człowiek by pomyślał, jakby zobaczył nową B8 na gaz? Jak robisz spora trasę to możesz założyć gaz, ale autko traci w oczach, po za tym, jak dasz dużą butlę, to bagażnik też sie zmniejszy. Lepiej kupić diesla niż instalować gaz, zwolenników LPG jest tyle co ich przeciwników. To twoja decyzja, na czym chcesz jeździć.
  8. A moja - odpuść, nie warto psuć wyglądu auta
  9. Jak dla mnie, by uszły, ale jednak gust inny. Jeśli Tobie się podobają to ok
  10. Zgadzam sie z Dibo, po za tym te lampki co masz są ładne, po co zmieniać na coś, co przypomina Lexusy. Moim zdaniem powinieneś odpuścić sobie :gwizdanie:
  11. Jestem za a tak poza tym Witam kolegów
  12. porannie Dobra, dobra, my młodą do opiekunki zawozimy, tam jej będzie dobrze... teraz trzeba sie szykować żeby dotrzeć na tą 13:30 w Poznaniu.
  13. ja polecam tak jak kolega powyżej, Peugeot lub Clio, dosc zgrabne autka ( choć do audi im daleko) i napewno żona będzie zadowolona.
  14. słabo się w tym okrętuje ale sądzę że można to zrobić na dwa sposoby, kosztem tanczym i droższym ale na pewno będzie trzeba polakierować wszystkie miejsca, gdzie jest stary kolor i zdjąć wszystko żeby zrobić lakierkę. Droższym kosztem będzie zdzieranie starego lakieru i kładzenie od nowa z nowym kolorem, a tańszym, to może ztarcie (mocne zmatowienie tego lakieru) i polakierowanie nowym na to co zostało. Mój sąsiad kiedyś tak zrobił, tańszym kosztem, ale w golfie :gwizdanie:
  15. Witam kolegów :> widze ze dzisiaj narazie tylko Musashi tu urzęduje...
  16. Kolego, ja polecam nawigacje Garmin 205 GP, nie jest duża a na allegro można kupić bez problemu za trochę ponad 500zł, to przykładowy link: http://allegro.pl/item480230149_nawigacja_garmin_nuvi_205_gp.html Nawigacja jest świetna, pokazuje bardzo szczegółowo drogi. Bardzo polecam nawet ta wielkość jest zdecydowanie wystarczająca. Mamy właśnie taką i naprawdę polecam, nie za droga, nie trzeba sie z nią bawić w instalowanie map. Jesli do 500zł to możesz kupic Garmin nuwi 200 GP za mniej, np. : http://allegro.pl/item475951318_nawigacja_gps_garmin_nuvi_200.html
  17. Witam z rana drogich kolegów
  18. jak dla mnie to jedynie wersja trzecia, jest reszta odpada, szczególnie te białe gdyby nie były białe to wtedy by mogły być...
  19. Witam koledzy. jak dzionek mija? pozdr. :>
  20. no, jesli sie nie myle to wlasnie widzialam zwyciezce, tamtych malych szkrabow pobil na glowe, http://bobovita.pl/galeria/2261
  21. ale generalnie zgadzam sie z kolegą. Poszukaj jeszcze, coś może znajdziesz ciekawszego z zawiasów, to jest za drogie a widać, że bylo sporawo km zrobione .
  22. no to do roboty, bo cis mi sie wydaje ze jak ty tego nie zrobisz, to nikt... :gwizdanie:
  23. Panowie, to co z tym "podwieszeniem tematu projektem"? bo nie wiem czy mam cosik jeszcze dać czy nie ma po co... Musashi i Ive, Wy tu macie najwięcej do powiedzenia, wiec pytanie kieruje do Was.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.