Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azunia

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azunia

  1. A czy to nie te będą?: http://moto.allegro.pl/item455355425_felgi_audi_a8_orydinalne_8x17_et43_stan_bdb_wawa.html
  2. Śmieszny, mój szwagier jezdził tydzień po operacji ręki, gdzie mu założyli szyny by kość się prosto zrosła.
  3. To są oddzielne światła do jazdy dziennej, więc wiąże się to z dodatkowym okablowaniem i przełącznikiem na desce rozdzielczej.
  4. Warto byłoby wybrać się dopiero na wiosnę do serwisu od klimatyzacji na wymiane czynnika i odgrzybienie układu.
  5. Widzę że byliby chętni na gokarty...
  6. a byłby chętny ktoś wybrać sie na gokarty? zabawa jest przednia
  7. koledzy, to spocik poznański 30go list. jest na 100% czy inna data? ja mam małą propozycje dla chetnych osób... gokarty...
  8. ja trawie wiosnę, wczesne i późne lato, nie lubię jak jest za gorąco, ani za zimno... jesieni nie lubię za taką ja dziś pogodę za oknem, pada, pada, pada... zimno, nawet z dzieckiem na spacer nie wyjdę bo się przeziębi...
  9. Musashi, skocz po trochę wiecej słońca... :gwizdanie:
  10. tak, to MAM 8.
  11. Zgadzam sie z przedmówcą. Na lusterka czarny mat wchodzi w grę.
  12. co, ciebie też? widzę ze kiepsko z naszym samopoczuciem, ale może się poprawi... na pewno na spociku będzie lepiej...
  13. hej madas26, jak tam południe mija? ja jakiś kiepski mam humor dzisiaj, handra jesienna mnie łapie
  14. Tradycyjne lampki, bez kombinowania, żadnych podróbek przypominających lampy z A4 B8.
  15. Witam kolegów
  16. Ja również, miałam na myśli, że dobry pomysł by było ciepło, raczej nikt niechciałby sie przeziębić
  17. No Musashi, jestem za, mam tylko nadzieję że ochrona nie będzie mieć pretęsji, jak poprzednim razem.
  18. Te lampki to piękna komedia w sam raz dla byłych właścicieli golfa z lampkami lexus
  19. co to ma wspólnego? powinny być dobre, tylko spalanie może się nieco podnieść :gwizdanie:
  20. nawet nie czujesz jak rymujesz
  21. ale wy tworzycie niech sie cieszy że tylko tyle dostał... ale radzę troszke uważać, bo następnym razem mogą nie być tacy mili...
  22. a może były 2 stówy, zaraz zerknę.... [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 14:44_________________________________________________prawda, sprawdziłam w mandacie, 200zł i 6 pkt za przekroczenie o32 na 50tce. :gwizdanie:
  23. to i tak masz szczeście se tak sie to skończyło. bodajże jak pamiętam, to za przekroczenie o 30 dostaliśmy 6 pkt i 300zł
  24. Możnaby spróbować wyprostować ale niewiadomo co z tego bedzie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.