Treść opublikowana przez Azunia
-
[ALL B5] Jak to jest z "Devil Eyes"?
- [ALL] Jak się nazywa felga ze zdjęcia
A czy to nie te będą?: http://moto.allegro.pl/item455355425_felgi_audi_a8_orydinalne_8x17_et43_stan_bdb_wawa.html- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Śmieszny, mój szwagier jezdził tydzień po operacji ręki, gdzie mu założyli szyny by kość się prosto zrosła.- [ALL B5] Jak to jest z "Devil Eyes"?
To są oddzielne światła do jazdy dziennej, więc wiąże się to z dodatkowym okablowaniem i przełącznikiem na desce rozdzielczej.- [B6 BDH] Czyszczenie klimatyzacji
Warto byłoby wybrać się dopiero na wiosnę do serwisu od klimatyzacji na wymiane czynnika i odgrzybienie układu.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widzę że byliby chętni na gokarty...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a byłby chętny ktoś wybrać sie na gokarty? zabawa jest przednia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koledzy, to spocik poznański 30go list. jest na 100% czy inna data? ja mam małą propozycje dla chetnych osób... gokarty...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja trawie wiosnę, wczesne i późne lato, nie lubię jak jest za gorąco, ani za zimno... jesieni nie lubię za taką ja dziś pogodę za oknem, pada, pada, pada... zimno, nawet z dzieckiem na spacer nie wyjdę bo się przeziębi...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi, skocz po trochę wiecej słońca... :gwizdanie:- [ALL] nazwa felg
tak, to MAM 8.- [ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Zgadzam sie z przedmówcą. Na lusterka czarny mat wchodzi w grę.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co, ciebie też? widzę ze kiepsko z naszym samopoczuciem, ale może się poprawi... na pewno na spociku będzie lepiej...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej madas26, jak tam południe mija? ja jakiś kiepski mam humor dzisiaj, handra jesienna mnie łapie- [ALL B5] Jak to jest z "Devil Eyes"?
Tradycyjne lampki, bez kombinowania, żadnych podróbek przypominających lampy z A4 B8.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam kolegów- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja również, miałam na myśli, że dobry pomysł by było ciepło, raczej nikt niechciałby sie przeziębić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No Musashi, jestem za, mam tylko nadzieję że ochrona nie będzie mieć pretęsji, jak poprzednim razem.- [ALL B5] Jak to jest z "Devil Eyes"?
Te lampki to piękna komedia w sam raz dla byłych właścicieli golfa z lampkami lexus- [ALL B6] Co sądzicie o tych felgach ?
co to ma wspólnego? powinny być dobre, tylko spalanie może się nieco podnieść :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawet nie czujesz jak rymujesz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale wy tworzycie niech sie cieszy że tylko tyle dostał... ale radzę troszke uważać, bo następnym razem mogą nie być tacy mili...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może były 2 stówy, zaraz zerknę.... [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 14:44_________________________________________________prawda, sprawdziłam w mandacie, 200zł i 6 pkt za przekroczenie o32 na 50tce. :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to i tak masz szczeście se tak sie to skończyło. bodajże jak pamiętam, to za przekroczenie o 30 dostaliśmy 6 pkt i 300zł- [ALL] Wygięta felga,ucieka powietrze - da się coś z tym zrobić ???
Możnaby spróbować wyprostować ale niewiadomo co z tego bedzie... - [ALL] Jak się nazywa felga ze zdjęcia