Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azunia

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azunia

  1. jesli kolega nie odpowiedzial to moze ja. to jest daewoo bucraneb[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 14:11_________________________________________________nie jestem pewna ale chyba z 1995
  2. witam kolegów powiedzcie mi, wy tutaj te "projekciki" wrzucacie, bo z tego co wiem, przemek pisał byście wysyłali do niego na pw i będzie "ankieta", wiec jak, bo ja juz sie pogubilam... :gwizdanie:
  3. ja mam na dzien dzisiejszy jeszcze to, ale jakos czasu nie mam zeby cos dluzej robic [br]Dopisany: 28 Październik 2008, 19:19_________________________________________________to odnosnie wyjazdu do Wolsztyna
  4. madas26 tez robisz projekt?
  5. http://kreg.wrzuta.pl/obraz/ebpiIQyCKb/audi_a4_tuning :polew:
  6. dobra, ja zmykam bo cosik tu ciezko idzie ta "dyskusja" dobranoc wszystkim nocnym markom
  7. jak na nocna jazde to dla mnie az nad to ! Az mi cisnienie skoczyło :polew: a gdzie ci skoczylo?
  8. tłumu? jestem tylko ja i osa, chyba ze o czyms nie wiem :gwizdanie:
  9. Witam kolegów i kolezanke
  10. no widzisz... to jest tylko twoja opinia, która mogłbys wyrazac w bardziej kulturalny sposób ciekawe jaka jest innich opinia na ten temat.
  11. To zaproponuj cos lepszego, bo tylko tobie sie to nie podoba.
  12. To dlaczego mam nie wykozystac zdjec ze spotow?!
  13. postaram sie cos wykabinowac, ale nie wiem co wyjdzie bo nie mam takiego programu komputerowego zeby zrobic cos na wzor warszawskich albo krakowskich ale postaram sie
  14. to podaj dokladnie jak napisac to zrobie ok Ive. nie złosc sie ;(
  15. jeszcze cos takiego (informuje ze wszystko jest na szybko)
  16. ja chetnie tym bym sie zajeła, jesli oczywiscie chcecie by robila to kobieta a takie rzezbienie grafiki jest prosciutkie. na szybko jeszcze cos dodam...
  17. madas masz ty wyobraznie, ale sadze ze to byloby kiepskie...
  18. mam jeszcze na ta chwile cos takego: mi podoba sie pierwszy, ale to tylko propozycje...
  19. a ja zrobiłam coś takiego: jak sie podoba?[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 14:26_________________________________________________możnaby dopisać godzinę oczywiscie
  20. ok rozumiem. thx.
  21. ??? nie rozumiem co podrzucić, możesz jaśniej?! będę wdzieczna... :wink4:
  22. Witam kolegów! Widzę ze wczoraj było miło na spociku... Ive, na zdjęciu grupowym wyglądasz jak jakiś przywódca
  23. Serdeczne gratulacje! :oklaski: Za nowego klubowicza Zaproś w moim imieniu swoją Panią na Forum dla Mam: http://www.forum.e-mama.pl [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 09:25_________________________________________________ tomi, ty rownież zaproś w moim imieniu swoją Panią na Forum: http://www.forum.e-mama.pl
  24. 205 - szerokość opony /60 - profl opony w % (% szerokości) R - rodzaj opony (radial) 15 - średnica felgi w calach W temacie doboru kół jest już masa tematów 15 nieco tańsze, 16 lepsze prowadzenie.
  25. Akurat nie miałabyś problemu - czarny w żółte paski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.