Treść opublikowana przez Azunia
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jesli kolega nie odpowiedzial to moze ja. to jest daewoo bucraneb[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 14:11_________________________________________________nie jestem pewna ale chyba z 1995
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam kolegów powiedzcie mi, wy tutaj te "projekciki" wrzucacie, bo z tego co wiem, przemek pisał byście wysyłali do niego na pw i będzie "ankieta", wiec jak, bo ja juz sie pogubilam... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam na dzien dzisiejszy jeszcze to, ale jakos czasu nie mam zeby cos dluzej robic [br]Dopisany: 28 Październik 2008, 19:19_________________________________________________to odnosnie wyjazdu do Wolsztyna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas26 tez robisz projekt?
-
Strefa Śmiechu
http://kreg.wrzuta.pl/obraz/ebpiIQyCKb/audi_a4_tuning :polew:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobra, ja zmykam bo cosik tu ciezko idzie ta "dyskusja" dobranoc wszystkim nocnym markom
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jak na nocna jazde to dla mnie az nad to ! Az mi cisnienie skoczyło :polew: a gdzie ci skoczylo?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tłumu? jestem tylko ja i osa, chyba ze o czyms nie wiem :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witam kolegów i kolezanke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no widzisz... to jest tylko twoja opinia, która mogłbys wyrazac w bardziej kulturalny sposób ciekawe jaka jest innich opinia na ten temat.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To zaproponuj cos lepszego, bo tylko tobie sie to nie podoba.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To dlaczego mam nie wykozystac zdjec ze spotow?!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
postaram sie cos wykabinowac, ale nie wiem co wyjdzie bo nie mam takiego programu komputerowego zeby zrobic cos na wzor warszawskich albo krakowskich ale postaram sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to podaj dokladnie jak napisac to zrobie ok Ive. nie złosc sie ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze cos takiego (informuje ze wszystko jest na szybko)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja chetnie tym bym sie zajeła, jesli oczywiscie chcecie by robila to kobieta a takie rzezbienie grafiki jest prosciutkie. na szybko jeszcze cos dodam...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas masz ty wyobraznie, ale sadze ze to byloby kiepskie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam jeszcze na ta chwile cos takego: mi podoba sie pierwszy, ale to tylko propozycje...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja zrobiłam coś takiego: jak sie podoba?[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 14:26_________________________________________________możnaby dopisać godzinę oczywiscie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok rozumiem. thx.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
??? nie rozumiem co podrzucić, możesz jaśniej?! będę wdzieczna... :wink4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam kolegów! Widzę ze wczoraj było miło na spociku... Ive, na zdjęciu grupowym wyglądasz jak jakiś przywódca
-
Godzina 2:28 przyszedł na świat nowy klubowicz
Serdeczne gratulacje! :oklaski: Za nowego klubowicza Zaproś w moim imieniu swoją Panią na Forum dla Mam: http://www.forum.e-mama.pl [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 09:25_________________________________________________ tomi, ty rownież zaproś w moim imieniu swoją Panią na Forum: http://www.forum.e-mama.pl
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
205 - szerokość opony /60 - profl opony w % (% szerokości) R - rodzaj opony (radial) 15 - średnica felgi w calach W temacie doboru kół jest już masa tematów 15 nieco tańsze, 16 lepsze prowadzenie.
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
Akurat nie miałabyś problemu - czarny w żółte paski