Treść opublikowana przez Azunia
-
[B5 ADR] Moja granatowa niunia [sesja 4.1.2008]
lukaz_86 a jaki jest powod tej przykrej wiadomosci?
-
[B5 ADR] Moja granatowa niunia [sesja 4.1.2008]
Bardzo ładniutka jeszcze tak z 3 cm w dół wystarczy i bedzie git :th:
-
Zaobrączkowaliśmy się
jak tylko przyjda zdjecia to postaramy sie cos wrzucic :>
-
moja a4, 18", xenon by warzyd $$$
całkiem, całkiem :th: tylko wydech troszke sie nie "komponuje"
-
Strefa Śmiechu
List blondynki do syna Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to daj mi znać, to go wyślę jeszcze raz. Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie, że najwięcej wypadków zdarza się kilometr od domu, więc przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło. Ale przecież się z powodu tego nie powieszę. Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery. Co do kurtki, którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak Ci poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni. Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu. Twoja siostra Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem, czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ja nazwać po mnie. Ale to będzie dziwne – mówić na swoją córkę „mama”. Gorzej jest z Twoim bratem, Jankiem. Zamknął samochód zostawił w środku kluczyki. Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka. Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie, a jeśli nie, to Jej nic nie mów. Twoja mamusia Dusia P.S. Chciałam Ci włożyć do listu parę złotych, ale już zakleiłam…
-
Z okazji świąt życzę Wam....
Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!
-
Strefa Śmiechu
mcm00 co ty mi z głową zrobiłeś po tym drugim filmiku :shocked: :polew:
-
I znowu zima...
taka ładna pogoda była rano, a teraz śnieg
-
I znowu zima...
u nas słonko świeci i czysciutkie niebo od rana :> wczoraj rano sypało śniegiem.
-
Parkujesz - Zdrapujesz
bo nie bedzie mu sie chciało znów zdrapywac naklejki :th:
-
Parkujesz - Zdrapujesz
to nie wiem po kiego robią miejsca specjalnie oznaczone dla niepełnosprawnych, skoro nikt nie chce tego pilnowac i sporo osob ma to gdzies, chyba tylko po to, by prawnie nikt sie nie doczepil, że nie spełniaja wymogów jakie musza byc na parkingach pod marketami, a co tam sie dzieje to ich już to nie intersuje.
-
Parkujesz - Zdrapujesz
Dobre pytanie, wiec z tego co orietuje sie w temacie prawnym, to osoba niepełnosprawna moze poinformowac straz miejska, ewentualnie policje o takim wykroczeniu przez osobe pelnosprawna, która postawiła pojazd na miejscu dla inwalidy, osoba taka zostanie pouczona. Naklejki moga byc rowniez odpowiednie, poniewaz faktycznie, mozna rowniez zwrocic uwage osobie ktora popelnia to wykroczenie bez ewentualnych konfekwencji o uszkodzeniu czyjegos mienia.
-
Parkujesz - Zdrapujesz
Z tymi naklejkami to jest dobry pomysł, u nas, w Kaliszu, pod marketami wiele osób nie zwraca na to uwagi i parkują na miejscach dla niepełnosprawnych, by miec bliżej do wejścia
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
Może coś z tych Ci się spodoba: Kajka, Peta, Saba, Asa, Nika, Teri. Ps. możesz też dac Azunia
-
Strefa Śmiechu
dziecienca interpretacja.... :D 12-letni synek, pyta sie ojca (w miescie otwarto wlasnie agencje towarzyska): - Tato, a co wlasciwie robi sie w takiej agencji? Ojciec mocno zaklopotany odpowiada: - Synku, ogolnie rzecz biorac mozna powiedziec, ze robi sie tam czlowiekowi dobrze. Synek jest ciekawy. Raz dostaje od ojca pieniadze na kino, ale zamiast na film biegnie do owej agencji i dzwoni do drzwi. Otwiera mu zdziwiona pani: - A co ty chlopczyku chciales? - No, chcialem, zeby mi zrobic dobrze, mam nawet pieniadze! Pani zaprosila chlopca do srodka, nastepnie zaprowadzila go do kuchni, ukroila trzy duze pajdy swiezego chleba, posmarowala maslem i miodem i podala chlopcu. Chlopiec wpada do domu i krzyczy: - Mamo, tato, bylem w agencji towarzyskiej Ojciec malo nie spadl z krzesla, mamie oczy nas wierzch wyszly. - I co?! - pytaja niesmialo rodzice - Dwie zmoglem, ale trzecia juz tylko wylizalem
-
nasze hobby / co lubimy
coz, u mnie to troszke skaplikowane, po 1. samochody , probuje namowic siore do kupna a4. po 2. muzyka, cos dobrego do tanca . po 3. nauka, jeszcze... po 4. czasem trzeba poswirowac ze znajomymi , wypadzik na miasto... po za tym cos by sie jeszcze znalazlo.... jakis dobry filmik :> , F1, I spanie, to najbardziej odpreza.... a, i lubie czasem cos dobrego ugotowac.... jest jeszcze jedna rzecz, ale o niej wam nie napisze...
-
Strefa Śmiechu
co ostatnio stwierdzila moja kumpela.....ktora ma bzika na temat audi a4 bo zarazila sie ode mnie.... sypnela mi tekstem w stylu " seks jest jak audi a4- przyjemnosc z jadzy..." lekko mnie zgasilo
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
fajne BMW ale wole AUDI , he he, w sumie to moja siostra jezdzi BUMA 320d, masakra, ladnie wyglada ale szybciej niz 120km/h lepiej nie jezdzic bo mozna przebic glowa sufit..... hyhy trzesie jak cholera.... fabrycznie twardsze zawieszenie... masakra.... ale za to nadrabia wygladem.
-
Dobre texty ze zlotu
popieram Norbiego bo na tym obrotowym krzesle juz mi sie w glowie kreci :polew: niemoge z was czytajac te teksty zaraz sie spier***e z krzesla!!!
-
Ballada o miłości...
o wy.... czytajac to spodziewalam sie innego zakonczenia ale z drugiej strony coz innego moze sie znalezc na stronie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam w klubie :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam w klubie!!!
-
Czy forum uzależnia?
Yelo, bo pracujesz, dlatego, a co bylo we wrocku, przypomnij sobie!!!.........
-
[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...
Ładniutkie autko :oklaski: :oklaski: