Treść opublikowana przez Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bedzie wielkie BUM! A tak powaznie to przerwa techniczna do 20:00
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ive widze ze wszysty korzysytaja puki 12. nie ma... :gwizdanie:
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
No to mamy narazie 325 glosow :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Śmieszny, to fajnia, im nas wiecej tym razniej...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pozyjemy, zobaczymy, jak nic nie znajde to ja bedzie trzeba zabrac a jesli bedzie stwarzac problemy to najwyzej szybciej sie bedziemy zwijac...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj... Ive... nasza ma 2mies i 3 tygodnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas a ile ma to twoje male?- jak sie ustrzec przed kradzieza pieniedzy z konta bankowego
Nortona my mamy, ale to Yelo musialby sie cos wiecej wypowiedziec na ten temat... Co do Inteligo, my mamy tam konta i nie narzekam- jak sie ustrzec przed kradzieza pieniedzy z konta bankowego
Hasła statyczne to przeżytek, a Intelligo ma "słabe" zabezpieczenia. a skad ty to wiesz??? co? [br]Dopisany: 17 Październik 2008, 12:53_________________________________________________moze lepiej zadnych nie stosowac, az ktos ci wyczysci konto do zera?!- jak sie ustrzec przed kradzieza pieniedzy z konta bankowego
A ja proponuje sie przeniesc do banku internetowego Inteligo, jest to umowa z PKO BP, tam do kazdej tranzakcji internetowej musi byc wpisany inny kod, a jest ich 40 i kazdy ma inne kody, a karte kodow dostajesz co rok nowa. Przy zakupie karta musisz sie podpisac na kazdym paragonie a jest normalna karta jak z kazdego innego banku, tyle tylko, ze sa te kody co chronia mozliwosc, by ktos cie tak wlasnie okradl.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moze.... mam nadzieje, ze znajde jakas zakichana opiekunke do niedzieli bo tamta mnie w ciula zrobila- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no raczej madas...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to co to za spot ma byc jak nikogo z naszych nie bedzie?!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to kiszka bedzie... a peter jedzie chociaz?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a z naszego rejonu jedzie ktos?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szkoda To powiedz mi kto ma zamiar przyjechac- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem czy warto mi szukac opiekunki... a ty Iverson bedziesz?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam pytanko do szanownych kolegow. Kto deklaruje swoj przyjazd na tego spota w najblizsza niedziele? bo my sie wybieramy ale musze chyba znalezc nowa opiekunke bo stara sie nie odzywa i nie wiem czy warto...- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
Dzieciuch raczej jak pacman wyglada...- [ALL B7] moja srebrna a4:)
Jesli chodzi o srodek auta, to nie widze w nim niczego zlego.. moze tylko trzeba wyczyscic i nie ma co grzebac jasne wnetrze powieksza optycznie przestrzen, ale sie szybko brudzi- [ALL B7] moja srebrna a4:)
Jak na kobiete to ja sie wypowiem proponuje zmienic fele na wieksze i troche obnizyc, co do przyciemnionych szybek... zastanowilabym sie... nie na kazdym aucie ciemna szyba fajnie wyglada, mi osobiscie sie nie podobaja z ciemnymi szybkami... to pasuje do BeeMFuuu (BMW) i golfa typowego, za przeproszeniem drechowoza.... :gwizdanie: poza tym autko jest samo w sobie git- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
plastikowe czy gumowe? :polew: żywe :gwizdanie: Dla niego robia... Iverson w avatarku umiescil swoje nowe zdjecie, tak bedzie wygladal po operacji plastycznej.... :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
plastikowe czy gumowe? :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziekowac Btw. nie watpie ze bedzie gadac o bzdurach, w koncu takie sa dzieci... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00