Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azunia

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azunia

  1. Bedzie wielkie BUM! A tak powaznie to przerwa techniczna do 20:00
  2. Ive widze ze wszysty korzysytaja puki 12. nie ma... :gwizdanie:
  3. Śmieszny, to fajnia, im nas wiecej tym razniej...
  4. pozyjemy, zobaczymy, jak nic nie znajde to ja bedzie trzeba zabrac a jesli bedzie stwarzac problemy to najwyzej szybciej sie bedziemy zwijac...
  5. oj... Ive... nasza ma 2mies i 3 tygodnie
  6. madas a ile ma to twoje male?
  7. Nortona my mamy, ale to Yelo musialby sie cos wiecej wypowiedziec na ten temat... Co do Inteligo, my mamy tam konta i nie narzekam
  8. Hasła statyczne to przeżytek, a Intelligo ma "słabe" zabezpieczenia. a skad ty to wiesz??? co? [br]Dopisany: 17 Październik 2008, 12:53_________________________________________________moze lepiej zadnych nie stosowac, az ktos ci wyczysci konto do zera?!
  9. A ja proponuje sie przeniesc do banku internetowego Inteligo, jest to umowa z PKO BP, tam do kazdej tranzakcji internetowej musi byc wpisany inny kod, a jest ich 40 i kazdy ma inne kody, a karte kodow dostajesz co rok nowa. Przy zakupie karta musisz sie podpisac na kazdym paragonie a jest normalna karta jak z kazdego innego banku, tyle tylko, ze sa te kody co chronia mozliwosc, by ktos cie tak wlasnie okradl.
  10. Moze.... mam nadzieje, ze znajde jakas zakichana opiekunke do niedzieli bo tamta mnie w ciula zrobila
  11. no raczej madas...
  12. no to co to za spot ma byc jak nikogo z naszych nie bedzie?!
  13. No to kiszka bedzie... a peter jedzie chociaz?
  14. a z naszego rejonu jedzie ktos?
  15. Szkoda To powiedz mi kto ma zamiar przyjechac
  16. nie wiem czy warto mi szukac opiekunki... a ty Iverson bedziesz?
  17. Mam pytanko do szanownych kolegow. Kto deklaruje swoj przyjazd na tego spota w najblizsza niedziele? bo my sie wybieramy ale musze chyba znalezc nowa opiekunke bo stara sie nie odzywa i nie wiem czy warto...
  18. Dzieciuch raczej jak pacman wyglada...
  19. Jesli chodzi o srodek auta, to nie widze w nim niczego zlego.. moze tylko trzeba wyczyscic i nie ma co grzebac jasne wnetrze powieksza optycznie przestrzen, ale sie szybko brudzi
  20. Jak na kobiete to ja sie wypowiem proponuje zmienic fele na wieksze i troche obnizyc, co do przyciemnionych szybek... zastanowilabym sie... nie na kazdym aucie ciemna szyba fajnie wyglada, mi osobiscie sie nie podobaja z ciemnymi szybkami... to pasuje do BeeMFuuu (BMW) i golfa typowego, za przeproszeniem drechowoza.... :gwizdanie: poza tym autko jest samo w sobie git
  21. plastikowe czy gumowe? :polew: żywe :gwizdanie: Dla niego robia... Iverson w avatarku umiescil swoje nowe zdjecie, tak bedzie wygladal po operacji plastycznej.... :gwizdanie:
  22. plastikowe czy gumowe? :polew:
  23. dziekowac Btw. nie watpie ze bedzie gadac o bzdurach, w koncu takie sa dzieci...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.