Treść opublikowana przez Azunia
-
[B6 AVF] Ile mam wentylatorów ?
Jeden chłodzi "silnikową" część chłodnicy, a elektryczny część od klimy.
-
[B5 ADR] Jakie ciśnienie w oponach ?
Około 2,3
-
[ALL B7] FELGI DO B7
Jeżeli mas seryjne tarcze, to będą pasowały. Napisz jeszcze jakie masz zamair założyć ET.
-
[1.6 ADP 1996r] czy takie tylne lampy będa pasowac?
Lampki calkiem niezłe, ale odklej ta chromowana listwe z klapy, bo jest okropna
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
Gracjan ma 602 glosy a Mariusz 759 ( dziwne, bo mial sporo mniej od Gracjana a teraz prowadzi.) My mamy 465 glosow , tak wiec 3 miejsce jesli nikogo wiecej nie ma z wyzsza iloscia punktow.
-
[B5 AFN] CZY PASUJE???
Na 7'' feldze guma bedzie nieco napieta, zalezy jaki efekt chcesz uzyskać.
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
ciemnie szybki?! tandeta, dobra do BMW nie do takiej fury.[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 10:10_________________________________________________niebieska ewentualnie... ale czerwone zaciski
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
a może koperkowy róż?!
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
Dodam, że jak patrzę na tą białą furkę, to nie mogę przestać sie gapić na jej kuperek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niestety Panowie, my jutro nie przyjedziemy, za to bedziemy w Wolsztynie napewno, chyba ze cos wypadnie waznego.
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
Jak dla mnie: 1. czerwona - moze byc z biala skora, wygladalaby :drool: 2. biala - taki wozik moze dla jednych oklepanym kolorku, ale jednak... tylko nie czerwona skora, blagam , przypomina mi to moja siore, ktora ma na punkcie czerwonego i jest milosnikiem BeeMFuuu... 3. niebieska - kolorek sportowy, tez calkiem przyjemny 4. czarna - zbyt popularny kolor, niczym sie nie bedzie wyrozniac 5. co do srebrnego i szarego - mnie nie kreci, kolor, nazywajac po imieniu, kijowy w tym wydaniu Wyraziste auto powinno miec wyrazisty kolor!
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
poprosimy podpowiedz
-
[ALL] PLUS GSM-jaki telefon wybrać , prośba o pomoc
Z tych co tu sa, to wybralabym Nokie E66, calkiem fajny tel.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Brawo! mcm00 twoja kolej! a ja zmykam robic obiadek
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Pudło!
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
powiem tylko ze w planach, prezentacja tego auta w Tokyo
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie , szukaj dalej :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ani ogorek ani pomidor
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
spoko Reniu cos łatwego:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
czy to Ford Falcon po tuningu optycznym z Filmu "Mad Max i sokół przechwytywacz"
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
DarkMind, przykre, ze sa tacy, ktorzy potrafia z zazdrosci zniszczyc czyjas wlasnosc i wlozona prace...
-
Polerka samochodowa z allegro
Powiedz mi jak jest z końcówkami, idzie kupić?? Czy można dokupić, założyć jakąś końcówkę, aby nałozyć wosk lub inny środek konserwujący?? Na allegro znalazlam tylko cos takiego: http://allegro.pl/item448086072_poduszka_do_polerki_samochodowej_230mm.html do tego co podalam ja, albo kolega mat a4. Innych podobnych koncowek co w zestawie, tam nie ma.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo mi cos na wp.pl poczcie grzebia matoly jedne, i tyle aby zrobili, ze maili nie moge odebrac bo cos pochrzanili! jak bym ich tak...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po pracy juz? ja wlasnie nerwa dostalam
-
Co zrobić z taka kasą
dobre i prawdziwe...