Treść opublikowana przez Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w domu?!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale cisza tu dzisiaj czyzby wszyscy w pracy?
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
Moim zdaniem nie jest brzydkie, ani nie odstrasza, ale trwalsze bys mial oryginalne drewno, fakt, wiekszy wydatek, ale tez dluzej posluzy... Decyzja jest twoja, upodoban i gustow wiele...
-
Co zrobić z taka kasą
dobrze gadasz, nie dosc ze prad bys produkowal to jeszcze na tym zarabial... cwana bestyjka
-
Polerka samochodowa z allegro
Jak bym miala kupic, to moze predzej cos takiego: http://allegro.pl/item461076212_polerka_samochodowa_1950_w_germany_okazja.html albo tansza: http://allegro.pl/item460481712_polerka_samochodowa_2200w_reg_obrotow_futerko.html ale to tylko moje zdanie przy okazji masz szlifierke Dodam, ze ja wole polerowac recznie (z firmy "meguiars" mozna kupic swietne przybory) a jaka satysfakcja jak sie samemu zrobi takie cacuszko
-
Co zrobić z taka kasą
Popieram Prezesa, z kraju to trzebaby wiac, bo wielu by chcialo tej kasy skubnac... :gwizdanie: zycie byloby gwiazdorskie, tyle ze bez pracy, furek bys kupil na kazdy dzien miesiaca jedna...
-
Co zrobić z taka kasą
ze co? ze gdzie? ze 100 mln. euro?! :wink4: Wąski, napewno zycie nie byloby takie samo z taka masa kasy, a moznaby dostac niezlego swira, majac 100 mln. euro. Mialbys urlop do konca zycia za free
-
[B5 ADR] Obniżenie zawieszenia - co radzicie ?
zaczekaj do wiosny
-
[ALL] Autko dostało nowe 17 tki - obnizać ?? - dziwne wibracje po założeniu ??
moim zdaniem mozna obniżyc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto sie tu pojawil?! witac.
-
Strefa Śmiechu
Horoskop Baran - Mars (20.III - 18.IV) Urodzeni pod tym znakiem są z natury rzeczy ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem Barana można skłonić do przyswojenia minimum wiedzy (tabliczka mnożenia, wyjątki na "RZ"). Ludzie spod tego znaku z powodu swojej tępoty w pracy dezorganizują wszystko, dzięki czemu awansują szybko na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i z powodu najmniejszego pretekstu, a nierzadko i bez, wywołują karczemne burdy i bijatyki. Na szczęście żyją krótko. Byk - Wenus (19.IV - 19.V) Wdzięk powiatowego Casanovy i skłonności homoseksualne. Niczym nie zmącone przekonanie, że jest pępkiem świata. Lubi mizdrzyć się zarówno przed lustrem jak i w pracy. Najbliższą rodzinę terroryzuje od urodzenia do późnej starości. Nigdy niczego nie czyta, choć o wszystkim ma z góry wyrobione zdanie. Poci się. Bliźnięta - Merkury (20.V - 20.VI) Ludzie spod tego znaku w ogóle nie osiągają dojrzałości zarówno intelektualnej, jak i uczuciowej. Jedyne co naprawdę potrafią, to raz w tygodniu wypełnić kupon Totolotka. Niezdarnie to ukrywają, ale największą przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, ze kradnie i koniecznie przed wyjściem zrewidować. Rak - Księżyc (21.VI - 21.VII) Szkoda słów. Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod znakiem Raka oszukują na każdym kroku, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnię. Rakom nie można wierzyć nigdy i w niczym. Jeśli np. Rak mówi, że ceni sobie twoja przyjaźń, to można być pewnym, że przed godzina napisał do szefa donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą, a po dwudziestym piątym roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby. Słusznie zresztą. Lew - Słońce (22.VII - 21.VIII) Urodzeni pod znakiem Lwa od najmłodszych lat mają skłonności do narkomanii, pijaństwa i najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne, uwielbiają krzywoprzysięstwo i bardzo chętnie zeznają przed sądem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym Lwy na szczęście nie uczestniczą. Panna - (22.VIII - 21.IX) Bardziej osobiste wiązanie się z ludźmi urodzonymi pod tym znakiem to rzecz beznadziejna, bo Panna - zarówno rodzaju męskiego, jak i żeńskiego - jako partner erotyczny wykazuje wdzięk słonia i pomysłowość królika. Dzieci ze związku Panny z jakimkolwiek innym znakiem kończą na ogół w klinikach dla nerwicowców. Umysłowo Panna pozostaje zawsze stuprocentowa dziewicą. Waga - Wenus (22.IX - 22.X) Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod znakiem Wagi. Ta przesadza właściwie o wszystkim. Wagi maja krótką pamięć i wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie mają natomiast szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia. Ze względu na to, że mają to, czego nie mają, Wagi są idealnymi współmałżonkami. Skorpion - Mars (23.X - 21.XI) Ma manie prześladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że licznym, stałym niepowodzeniom Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny, a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tyłu. Z przyjemnością dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO. Strzelec - Jowisz (22.XI - 20.XII) Osobnik spod tego znaku wykazuje dużo energii i pomysłowości - urodzony działacz społeczny. Oczywiście do czego się nie weźmie, to spieprzy. W dzieciństwie zabiera młodszym dzieciom cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podgląda w toalecie. Na starość pisuje wspomnienia od początku do końca zmyślone. Koziorożec - Saturn (21.XII - 19.I) Każde zdrowe i dbające o swoj rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować osoby spod znaku Koziorożca. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chętnie deprawuje młodzież, gwałci staruszki, póki nie popadnie w nieuchronna impotencje. Nadaje się wyłącznie do kopania rowów, a i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije. Wodnik - Uran, Saturn (20.I - 18.II) Ma szalony pociąg do gastronomii czwartej kategorii i nigdy nie oddaje pożyczonych pieniędzy. Mężczyźni spod tego znaku, wcześniej czy później, okazują się ekshibicjonistami, a kobiety nimfomankami. W zakładzie penitencjarnym czują się nieźle. Ryby - Jowisz, Neptun (19.II - 19.III) Bez przerwy powoduje ciągłe nieporozumienia w pracy i w domu. Prochu na pewno nie wymyśli. Sprawdza się jako kontroler biletów autobusowych. Lubi pornografie. Bron Boże nie dopuszczać go do urządzeń bardziej skomplikowanych, niż tłuczek do kartofli, bo popsuje. Znak sprzyjający - żaden.
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
My mamy 380 a Gracjan 511 czyli 131 glosow mniej
-
Strefa Śmiechu
5 Stadiów wnikania alkocholu do krwi: Stadium pierwsze - Mądry Nagle stajesz sie ekspertem z każdej dziedziny. Wiesz, że wiesz wszystko i chcesz przekazywac swą wiedzę każdemu, kto Cię wysłucha. W tym stadium MASZ zawsze RACJE. No i oczywiście osoba, z którą rozmawiasz, nigdy jej NIE MA. Rozmowa (klótnia) jest bardziej interesująca, kiedy obie osoby są w stadium MĄDROŚCI. Stadium drugie - Przystojny Wtedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś najprzystojniejszą osobą w barze, wszystkim się podobasz i każdy chciałby z Tobą porozmawiać. Pamietaj, że jesteś już MĄDRY, a więc możesz porozmawiać z każdym na każdy temat. Stadium trzecie - Bogaty Nagle stajesz się najbogatszą osobą na świecie. Stawiasz drinki wszystkim w barze, ponieważ pod barem stoi twoja cieżarówka - pełna kasy. Na tym etapie równiez robisz zakłady, a ponieważ ciągle jesteś MĄDRY, to wygrywasz. Nieważne ile obstawiasz, ponieważ jesteś BOGATY... No i stawiasz drinki wszystkim, którym się podobasz - w końcu jesteś NAJPRZYSTOJNIEJSZĄ osobą na świecie. Stadium czwarte - Kuloodporny W tym stadium jesteś gotów bić się z kimkolwiek, zwłaszcza z osobami, z którymi się zakładałeś lub kłóciłeś. A to dlatego, że nic nie może Cię zranić. No i nie boisz się przegranej, ponieważ jesteś MĄDRY, BOGATY no i PIĘKNIEJSZY niż cała ta hołota kiedykolwiek była! Stadium piąte - Niewidzialny Jest to ostatnie stadium pijaństwa. Możesz wtedy robić wszystko, ponieważ NIKT, CIĘ NIE WIDZI. Tańczysz na stole, żeby zaimponować tym, którzy Ci się podobaja, no a pozostali tego nie widzą. Jesteś też niewidzialny dla tych, którzy chcieliby się z Toba bić. Możesz iść przez ulicę śpiewając ile sił, ponieważ NIKT Cię NIE WIDZI i nie słyszy, a ty jesteś MĄDRY, PRZYSTOJNY, BOGATY I KULOODPORNY W ZWIĄZKU Z CZYM WSZYSTKO CI WOLNO.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wsystkich :> Chyba faktycznie wszyscy pracuja
-
[B5 ADR] Obniżenie zawieszenia - co radzicie ?
Moim zdaniem mozna obnizyc, ale bez przesady. :gwizdanie:
-
[ALL] co sądzicie o DUNLOP SP SPORT 9000
A ja z wiekszych polecam na lato laczki 235/45 R17 Continental SportContact2, swietnie sie trzymaja drogi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas26
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moze, moze... Mozesz zalowac ze cie wczoraj nie bylo, Ive
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
cos cisza jak makiem zasial... gdzie ci wszysty sie podziali?!
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
weekend w miasteczku rodzinnym Piechol a gdzie leży Ślesin? bo coś mi mówi taka nazwa czasem nie w zachodniopomorskiem? Slesin lezy pod Koninem nad jeziorkiem, ja tam bylam i calkiem przyjemnie latem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o wlasnie, madas dobrze mowi, telefon by sie przydal bo jak ktos sie zagubi to bedzie kiszka...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
BTW. Piechol, bedziesz na spocie jutro?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to mamy opiekunke, tak wiec bedziemy we dwoje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, bylo w "aktualnosciach" na glownym forum
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
Nie, nie, nie. konkurs trwa do konca grudnia ale co miesiac od nowa, czyli nasze zgloszenie jest aktualne do konca tego miesiaca, bo 31. jest rozstrzygniecie i nagrodzenie 3 najpopularniejszych zdjec z najwieksza iloscia glosow. [br]Dopisany: 18 Październik 2008, 10:17_________________________________________________czyli tak jak napisal madas, zostalo okolo 13 dni.