Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azunia

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azunia

  1. A czy to w czymś przeszkadza? Nie widzę problemu. Przeczytaj co napisał Łukaszr.
  2. ciesz się że masz ten ekran
  3. Proponuję na początek zvagować auto i sprawidzć która poduszka szwankuje.
  4. tu masz tabelkę w temacie doboru opon do felg: http://www.a4-klub.pl/smf/opony_a_szerokosc_felgi_tabela_jakie_opony_do_jakiej_felgi-t25894.0.html;msg308879#msg308879
  5. :doh1: burak jak w podstawówce
  6. To jaka średnia ci wychodzi?
  7. Prawidłowo, dolewa sie takiego samego oleju. Jeśli lałeś syntetyk no należy dolać syntetyku. Jeżeli nie wiesz jaki był wcześniej używany, to najlepiej zapytaj sie osoby która go wymieniała.
  8. Ive, Ty już dojechałeś do Tbg?
  9. A jak sie nie uda to do mechanika
  10. A kiedy ostatnio zmieniałeś wahacze?
  11. [ * ] Wielka strata dla polskiej kultury.
  12. no fakt rozumiem że na gokarty też się wybierasz...
  13. A Ty Musashi będziesz na spocie?
  14. Prawdopodobnie była woda w baku. Co jakiś czas należy sie tym zająć.
  15. Na stalówkach od passata też można zasuwać zimą ... :gwizdanie:
  16. Z tego co się oriętuje, ET45 w zimowych jest preferowane.
  17. Ze zdjęcia: Lampy, progi, spojler, grill - jsk to zmienisz, to bedzie ok. narazi głosu nie oddaje... :gwizdanie:
  18. http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://img367.imageshack.us/img367/7369/smieszne587ix.jpg&imgrefurl=http://forum.managerzone.pl/printview.php%3Ft%3D11498%26start%3D60%26sid%3Dbaea3647454ac5d19296b0acc0a9cefe&usg=__vABeKsFmDIFL4nzLC3Wb1CGV95M=&h=576&w=421&sz=52&hl=pl&start=433&um=1&tbnid=3cgSZthi9srgBM:&tbnh=134&tbnw=98&prev=/images%3Fq%3DSmieszne%2Bzdj%25C4%2599cia%26start%3D432%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26safe%3Doff%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26sa%3DN warto obejżeć wszystko...
  19. http://mieteklsa.bloog.pl/id,815572,index.html?ticaid=66ffa
  20. dobrze Cię rozumiem... mam tylko nadzieje ze na 30go będzie lepsza pogoda, na spota...
  21. Zależy co się dzieje z klimą, bo jeżeli śmierdzi to widocznie jest jakiś grzyb/bakteria i szkoda by było żeby to wdychać przez całą zimę i żeby z wilgocią to się jeszcze bardziej rozwijało Oczywiście, jeśli śmierdzi to należy natychmiastowo coś z tym zrobić.
  22. Witam w Kaliszu to samo co wczoraj, pada i pada... a dodatkowo mocno wieje, nosa na dwór nie mam ochoty wytknąć
  23. no fakt... to ja już nic podobnego nie znalazłam, jakieś no name te fele, jeszcze jak to wygląda... Volkswagen i fele ze znaczkiem Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.