Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fierywolf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fierywolf

  1. od soboty ma być ocieplenie Age więc mże będzie oki troszke szczeliłem karpika bo zmieniłem akurat wczoraj opony a tu pod wieczór śnieg Dziś w pracy jestem bialo na drogach Służby drogowe znowu zaskoczone jaja sa narmalnie
  2. tak jak mówisz Keyzer, w niedziele bedzie trzeba pogadać
  3. aha to spoko :biggrin:
  4. no to blisko mnie i fajan okolica mamy tu troszke jeziorek i lasu
  5. a ktoś juz myślał gdzie tą majówke by wyprawić
  6. no cóż ja dizś założyłem Goodyear Eagle F1 GSD3 205/55 R16 i jadą jak po szynach
  7. poco wozić jak można kupić tym bardziej że ja mam kawałek
  8. no fakt ja mam pare małych kresek na szybie więc o dużo sie nie zmniejszy grubość, ale rozpatruje też opcje wymiany
  9. ja dizś dostałem moje Goodyear Eagle F1 GSD3 205/55 R16 jutro poczyszcze piasty i zakładam, wentyle będą pochowane ładnie i będzie spoko
  10. można kupić w Piotrze i pawle z 2 jednorazowe :twisted:
  11. trzeba by sie u ksiedza rydzyka pokazać z walizą kasy to nam załatwi
  12. lmatys, zerkni tutaj http://www.upsolute.pl/auto.html?kid=22
  13. Goodyear Eagle F1 GSD3 205/55 R16 bo Yokohama AVS Sport V102 205/55R16 niemożna do końca kwietnai dostać z indexem W
  14. ciepło sie robi to niektórzy powychodzą z jam
  15. no to super moje własnie idą przesyłką tak jak opony jak będą na miejscu wizyta u wulkanizatora i śmigać sie bedzie
  16. byłem tam kiedyś za czasów szkoły było fajnie i jestem ciekaw czy to jeszcze istnieje
  17. ja bym był za a niewie ktoś czy Fort VII jest czynny przy Stadionie tam by było mozńa zerknać fajan knajpka była z tego co pamiętam
  18. hehe jeszcze moze goloneczki miały by być szaszłyki i te sprawy
  19. ja mam Valeo XTRM i niema problemu sprawują sie super a może ktoś wie gdzieś w okolicach poznania dobrze polerują szyby przednei mam troszke rys po poprzednim właścicielu i chciał bym je sspolerować a niechce sie sam bawić
  20. ja tam mam wolny dzały dzień a co do pogody mogło by si ejuz słoneczko pojawić [ Dodano: 19-03-2007, 15:02 ] ale byka szczeliłem wolny cały dzień miało być
  21. jestem bardzo za
  22. lmatys, ja właśnei sie też rozglądam na zawirusowaniem
  23. no ja też wkońcu zawitam Age
  24. no ja mam taka nadziejej też bo sie pojawie
  25. ja ma tez 6 biegową skrzynie i niezamnienie za nic na 5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.