Treść opublikowana przez fierywolf
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od soboty ma być ocieplenie Age więc mże będzie oki troszke szczeliłem karpika bo zmieniłem akurat wczoraj opony a tu pod wieczór śnieg Dziś w pracy jestem bialo na drogach Służby drogowe znowu zaskoczone jaja sa narmalnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak jak mówisz Keyzer, w niedziele bedzie trzeba pogadać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha to spoko :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to blisko mnie i fajan okolica mamy tu troszke jeziorek i lasu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ktoś juz myślał gdzie tą majówke by wyprawić
-
Polecane opony letnie
no cóż ja dizś założyłem Goodyear Eagle F1 GSD3 205/55 R16 i jadą jak po szynach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poco wozić jak można kupić tym bardziej że ja mam kawałek
-
Porysowana przednia szyba
no fakt ja mam pare małych kresek na szybie więc o dużo sie nie zmniejszy grubość, ale rozpatruje też opcje wymiany
-
Polecane opony letnie
ja dizś dostałem moje Goodyear Eagle F1 GSD3 205/55 R16 jutro poczyszcze piasty i zakładam, wentyle będą pochowane ładnie i będzie spoko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
można kupić w Piotrze i pawle z 2 jednorazowe :twisted:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba by sie u ksiedza rydzyka pokazać z walizą kasy to nam załatwi
-
Chiptuning u Kocara
lmatys, zerkni tutaj http://www.upsolute.pl/auto.html?kid=22
-
Polecane opony letnie
Goodyear Eagle F1 GSD3 205/55 R16 bo Yokohama AVS Sport V102 205/55R16 niemożna do końca kwietnai dostać z indexem W
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciepło sie robi to niektórzy powychodzą z jam
-
Polecane opony letnie
no to super moje własnie idą przesyłką tak jak opony jak będą na miejscu wizyta u wulkanizatora i śmigać sie bedzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byłem tam kiedyś za czasów szkoły było fajnie i jestem ciekaw czy to jeszcze istnieje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym był za a niewie ktoś czy Fort VII jest czynny przy Stadionie tam by było mozńa zerknać fajan knajpka była z tego co pamiętam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe jeszcze moze goloneczki miały by być szaszłyki i te sprawy
-
Porysowana przednia szyba
ja mam Valeo XTRM i niema problemu sprawują sie super a może ktoś wie gdzieś w okolicach poznania dobrze polerują szyby przednei mam troszke rys po poprzednim właścicielu i chciał bym je sspolerować a niechce sie sam bawić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam mam wolny dzały dzień a co do pogody mogło by si ejuz słoneczko pojawić [ Dodano: 19-03-2007, 15:02 ] ale byka szczeliłem wolny cały dzień miało być
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem bardzo za
-
Chiptuning u Kocara
lmatys, ja właśnei sie też rozglądam na zawirusowaniem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja też wkońcu zawitam Age
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja mam taka nadziejej też bo sie pojawie
-
5 czy 6 biegów
ja ma tez 6 biegową skrzynie i niezamnienie za nic na 5