Treść opublikowana przez fierywolf
-
Indeks opony a auto i ubezpieczyciel?!?
A co do ubezpieczalni to moge ci powiedzieć fakt bo mnie pouczał gościu od Ubezpieczeń że indeksy i stan opon brane są pod uwage przy AC a co do policjantów jak narzie tępi są bo niesprawdzaja chyba ze będą dziury szukać w całości.
-
Polecane opony letnie
Ja właśnei rozpatruje zakupik http://opony.pl/opony.asp?idb=1533&rozmiar=135 słyszałem o nich wiele dobrego
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
A ja ci polecam obejrzeć wziaść do Wulkanizatora i dopiero kupić często opony używki są wadliwe Kort jest uszkodzony więc różnie z tym bywa ja sie rozgląda własnei za nówkami i chyba kupie http://opony.pl/opony.asp?idb=1533&rozmiar=135 słyszałem o nich wiele dobrego [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 11-03-2007, 09:13 ] mamy oddzielny temat o nowych !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tylk będe mógł to niema sprawy aktualnie z lakiernikiem walcze bo lakier troszpe pocierpiał przez niemieckiego właściciela. Jak będzie następny spocik to będe starał sie zjawić. A co do koloru czarny to jest to
-
[ALL B6] Montaż CB radia
tak Squelch czyli blokada szumów zmniejsza zasięg ale te szumy to inni użytkownicy daleko których łapiesz na antenie :arrowr: MOżesz podjechać też do jakiegoś serwisu zeby ci sprawdzili czy wszystko jest oki czasem sie luty rozlutowóją to mozę być też i ta przyczyna
-
[ALL B6] Montaż CB radia
no też dobre rozwiązanie mi chodziło zeby było mozna szybko do innego autka założyć bez większych problemów a co do szumów kolego to trzeba podregulować pokretłem.
-
[ALL B6] Montaż CB radia
No to ja mam dla ciebei propozycje wszyscy tu radia na stałe zakładają a ja ci powiem ze mam CB ręczne z możliwością podłączenia zewnętrznej anteny i podłączeni pod gniazdko zapalniczki ( specjalna przejściówka) super sprawa zero wiercenei i szybko można zdemontować. http://www.alan.pl/produkt_szczegoly.php?prod=26 Mam ładnie na pułeczce obok lewarka zmiany biegów położony pasuje jak stworzone do tego Antenka na magnesik z gumą i niema rysowanie lakieru Warto rozpatrzeć taką możliwość nic nie trzeba kombinować wiercić więć możesz rozpatrzyć taką możliwość. jak by co to klikni na moje GG A własnie homologacja jak kupiłeś nowe radio w sklepie to napewno masz ( kwestia cenny taniej to czasem niema. HIHI a co do Anten ja mam CB line i przy 215 km/h śie trzyma niema problemu
-
Porozmawiajmy o CB Radiach
Podłącze sie do tematu Ja mam CB a dokładnei Alana 42 Multi niebyło trzeba wiercić nic w aucie wystarczy wolne gniazdko zapalniczki jest specjalna przejściówka na antenke i pod gniazdko zapalniczki. Antenke mam CB Line na magnesik. Polecam zero problemu z zamontowaniem a działa i to jeszcze jak. a co do homologacji zakup w sklepie i jest homologacja a Policjanci mogą sobei postać i suszyć innych Podstawą działania jest dobra antena, co do radia jeśli jesteś fanem CB to mozęsz szaleć z President masa funkcji których i tak nie wykorzystasz Różńe opinie już słyszałem ale wszyscy co zemną pojeździli mówią że super sprawa radio można szybko wymontować z samochodu bez żadnych śladów [ Komentarz dodany przez: rob: 09-03-2007, 20:08 ] zapraszam do NEWBIE i zapoznania się z REGULAMINEM forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i to był bardzo dobry pomysł z tym komunikatem moja Audiczka idzie aktualnie do lakiernika ALe jak będzie następny to sie pisze
-
Alternatywa - regeneracja zawieszenia
Kolego moge ci powiedzieć tak co jest regenerowane to jest poprostu nie do końca takie jakie powinno być taka moja opinia ( miałem troszke zajecia z materioałoznastwa więc moge ci powiedzięć ze nice dobrego to nie jest)