Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[All TDI] Dolot powietrza - co można poprawić ?
ciekawa sprawa jesli ten wykres jest prawdziwy to ten dolot nawet duzo daje wg mnie przebieg mocy idzie bardziej plasko a moment tez sie zwiekszyl a jaki koszt takiego dolotu ?
-
Co w tym Szczecinie się dzieje?
przyzwyczaili sie do luksusow a teraz marudza ;P jak na chwile pradu nie ma to odrazu kleska .... a tak serio ... to kiedy bedzie prad w szczecinie ?
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
rocznie 20-30tys robie audika i troche autem rodzicow ;P sporo jak na studenta ktory ma uczelnie 3km od domu i nie pracuje czyli wiekszosc z tych 20-30tys w rok to jest typowy lans jezdzenie dla samego jezdzenia
-
[B6 BDG] Jak poprawić basy
na dzwiek ma wplyw: radio ( radia typu navi+, rns-e czy ori radia audi nie zagraja ci napewno tak dobrze jak np. wysoki model alpine czy clarion za ta sama cene [niekoniecznie nowy]) kable ( o dziwo maja spory wplyw na dzwiek ) glosniki ( mowisz o powerbassach ... wszyscy je chwala .. .tak jak chwala hertze a tak naprawde wg mnie ten glosnik nie gra za dobrze .... (np TEC w podobnej cenie w mojej opinii gra o niebo lepiej ... nie mowiac juz o glosnikach troszke drozszych) powiedz ile mozesz pieniedzy przeznaczyc na rozbudowe audio ? czy po prostu chcesz lepsza jakosc dzwieku ?
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
gleba pierwsza klasa :th:
-
[B5 AEB] 1.8 T 18' + wirus :)
pierwsze zdjecie przekozackie ( jednak to prawda ze trzeba cykac fotki 10 min przed zachodem slonca - wtedy wychodza najlepiej ) co do auta tez fajne 1.8T - super silnik w dodatku zrobiony ... ale pojedz na hamownie chetnie obczaje wykres 18" z rs4 ladnie sie prezentuja ale ja bym jeszcze ja obnizyl dodatkowo -30mm ( bo teraz pewnie masz ok. -30mm na moje oko ) kolor fajny... ale tak jak koledzy pisali, klamiki i lusterka musza isc w kolor nadwozia a migacze boczne z pomaranczowych---> biale ps. no i przednie lampy wymien na valeo lub FK czarne ... obowiazkowo ogolnie :th:
-
[B5 1Z] Fabryczna B5 :]
no zwykla seria... dbaj o nia co do lampy - unikaj sonarow moja koncepcja: 17" gleba przod - valeo tyl - 2 lift lekka sciema szyb boczne kierunki - biale
-
Jaki aparat cyfrowy
przed chwila schiller wywalil twoj temat do kosza... a ty zakladasz drugi jest juz temat o apracie cyfrowym na forum ( zalozony przez raggaman ).... zreszta schiller dal ci link w tamtym temacie z drugiej strony ... tam chodzilo o kwote ok 600zl
-
[B5 AEB] 1.8T, quattro 150 ps, na nowych 18 calowych kolach ;-) Zapraszam do oceny!
pamietaj auto na duzej feldze bez gleby (to pazdzioch:P)nie wyglada atrakcyjnie takie jest moje zdanie gleba duzo daje naprawde .... ;> czyli nie planujesz wlozyc poliftowych lamp ? i zmienic kierunow pomaranczowych na biale ? - groszowe sprawy a efekt bedzie odrazu widoczny auto odmlodnieje o pare latek
-
[B5 AEB] 1.8T, quattro 150 ps, na nowych 18 calowych kolach ;-) Zapraszam do oceny!
felgi sam kupiles ? czy ta 71 letnia kobieta jezdzila na 18" co do auta ... to strasznie wysoko stoi(jak jakis allroad)... brakuje mu gleby Fajny kolor i silnik przyjemny jakies plany ? ja bym proponowal: lampy przednie - valeo boczne kieurnki na bialo lekka sciema szyb obowiazkowo gleba
-
[B5 APU] mój avancik- nowe fotki
tak.... TOPOR ma ten sam kolor: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_audi_a4_tdi_18_polift-t28502.0.html
-
[ALL] Brewki
brewki lexus looki diody i neony oraz obnizanie auta za pomoca spojlerow a nie sprezyn =
-
[B5 APU] mój avancik- nowe fotki
ktos z forum ma duzo ori chromow wokol szyb na sprzedaz co do audiki to jesli jestes pewien ze ma 100 000km i 10 000km temu byl wymieniany rozrzad to chyba nie ma potrzeby wymieniac .... chyba ze nie jestes pewien. ciekawy kolor ... czy ladny ? sam nie wiem... napewno inny niz wiekszosc chip jakis bedzie ?
-
Spocik Lubuski :)
jedziesz do Szprotawy ( w szprotawie caly czas na lewo ) i glowna droga i potem sa po lewej stronie Wiechlice ( a najlepiej to .... jedziesz do Szprotawy i pytasz ludzi "przepraszam ktoredy na Wiechlice" i oni ci mowia co i jak )
-
[ALL] A4 B5 w gazetach motoryzacyjnych
no zdjecia napewno te same potwierdz.... w artykule zmienili chyba tylko ceny .... grippen masz racje ten artykul byl 2-4 lata temu w motorze czyli MOTOR schodzi na psy i odgrzewa kotlet ....
-
[ALL] A4 B5 w gazetach motoryzacyjnych
zaraz dam fotki ps. zdjecia sa napewno te same co byly w artykule z przed paru lat ! skandal ;] na fotkach 1.6(z tego co pamietam) w full wypasie [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 14:58 _________________________________________________ sory za jakosc ... ale mi sie reka lekko trzesla a robilem komorka bo mi sie cyfrowka rozladowala
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
1. tak sa inni ... ale z tego co wiem to nikt na Rogala sie jeszcze nie skarzyl 2. Rogal ma dobre ceny - zwlaszcza jesli ktos sie zapisal na grupowe chipowanie 3. Wiekszosc forumowiczow tam jezdzi i 100% jest zadowolonych chyba 4. Dlatego ja tez tam jade .... tym bardziej ze w mojej okolicy nie ma dobrej fachowej CHIPiarni dzieki gon gon ....
-
[B5 AGB] Grill s4 / kratki w zderzaku s4 - numery katalogowe
piotr1602 juz wiem wszystko chyba co mi potrzebne dzieki wielkie :th:
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
a idzcie wy.... ;P ja teraz zyje piatkowym chipem u rogala oraz zderzakiem jak zaloze to sie odrazu pochwale .... ;> ykk ankiete dam jak bede mial fundusze na lampki bo narazie chip i zderzak + lakierowanie .... troche pociagnie po kieszeni znowu
-
[B5 AGB] Grill s4 / kratki w zderzaku s4 - numery katalogowe
i teraz drugie pytanie ... bo przed chwila zakupilem zderzak s4 bez kratek Piotr1602 znasz moze ich numery katalogowe ? ( prawej i lewej kratki )
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ZDERZAK S4 PRZÓD - ZAKUPIONY :dance: W PIATEK ODBIÓR jak bede wracal od Rogala ps. kupie kratki prawa i lewa do zderzaka S4 ykk tych lamp jest tyle ze sam nie wiem ktore mi sie najbardziej podobaja
-
[B5 AGB] Grill s4 / kratki w zderzaku s4 - numery katalogowe
piotr1602 dzieki a wiesz moze jakie byly kolory tych grill`ow s4 ?
-
[B5 AGB] Nareszcie S-ka
fotele recaro ??? nie nie ... to sa zwykle fotele kolego ktore byly w s4 ... najbardziej podstawowe w dodatku bo bez skory ale z el. regulacja podparcia ledzwiowego i podgrzewaniem
-
Carmania - Zielona Gora
polecam..... robilem pare miesiecy temu tam profesjonalne car audio ceny chyba najlepsze w lubuskim sprzet z najwyzszej polki wyszlo mnie taniej niz sam mialbym sobie kupic ten sam sprzet bo Kuba ( szef carmani ) ma spore rabaty i moze sprzedawac taniej sprzet niz "my" go dostaniemy gdzies indziej. Siedziba miesci sie na ulicy Kozuchowskiej (kolo dometu) POLECAM :th:
-
[B5 AGB] Grill s4 / kratki w zderzaku s4 - numery katalogowe
Witam, potrzebuje numer katalogowy grill`a S4 do audi b5 W aso za pierwszym razem powiedzieli mi ze jest kilka rodzajow w cenach od 218zl do 320zl (+/-) Za drugim razem powiedzieli mi ze jest grill S4 ktory kosztuje 360zl (+/-) i jest tylko jeden rodzaj. Czy moglby mi ktos wyjasnic czy jest jeden rodzaj czy np dwa rodzaje ? Czy wersja przedliftowa grilla rozni sie czyms od poliftowej ? Moze ktos wie ile kosztuje dokladnie ten grill w aso ? ( bo ci w aso sami dobrze nie wiedza :/ ) i najwazniejsze moze ktos ma numer katalogowy Grilla ktory moglbym podac w aso i oni by mi powiedzieli wtedy ile on kosztuje ? z gory dzieki ;>