Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. ciekawa sprawa jesli ten wykres jest prawdziwy to ten dolot nawet duzo daje wg mnie przebieg mocy idzie bardziej plasko a moment tez sie zwiekszyl a jaki koszt takiego dolotu ?
  2. przyzwyczaili sie do luksusow a teraz marudza ;P jak na chwile pradu nie ma to odrazu kleska .... a tak serio ... to kiedy bedzie prad w szczecinie ?
  3. rocznie 20-30tys robie audika i troche autem rodzicow ;P sporo jak na studenta ktory ma uczelnie 3km od domu i nie pracuje czyli wiekszosc z tych 20-30tys w rok to jest typowy lans jezdzenie dla samego jezdzenia
  4. na dzwiek ma wplyw: radio ( radia typu navi+, rns-e czy ori radia audi nie zagraja ci napewno tak dobrze jak np. wysoki model alpine czy clarion za ta sama cene [niekoniecznie nowy]) kable ( o dziwo maja spory wplyw na dzwiek ) glosniki ( mowisz o powerbassach ... wszyscy je chwala .. .tak jak chwala hertze a tak naprawde wg mnie ten glosnik nie gra za dobrze .... (np TEC w podobnej cenie w mojej opinii gra o niebo lepiej ... nie mowiac juz o glosnikach troszke drozszych) powiedz ile mozesz pieniedzy przeznaczyc na rozbudowe audio ? czy po prostu chcesz lepsza jakosc dzwieku ?
  5. gleba pierwsza klasa :th:
  6. pierwsze zdjecie przekozackie ( jednak to prawda ze trzeba cykac fotki 10 min przed zachodem slonca - wtedy wychodza najlepiej ) co do auta tez fajne 1.8T - super silnik w dodatku zrobiony ... ale pojedz na hamownie chetnie obczaje wykres 18" z rs4 ladnie sie prezentuja ale ja bym jeszcze ja obnizyl dodatkowo -30mm ( bo teraz pewnie masz ok. -30mm na moje oko ) kolor fajny... ale tak jak koledzy pisali, klamiki i lusterka musza isc w kolor nadwozia a migacze boczne z pomaranczowych---> biale ps. no i przednie lampy wymien na valeo lub FK czarne ... obowiazkowo ogolnie :th:
  7. no zwykla seria... dbaj o nia co do lampy - unikaj sonarow moja koncepcja: 17" gleba przod - valeo tyl - 2 lift lekka sciema szyb boczne kierunki - biale
  8. przed chwila schiller wywalil twoj temat do kosza... a ty zakladasz drugi jest juz temat o apracie cyfrowym na forum ( zalozony przez raggaman ).... zreszta schiller dal ci link w tamtym temacie z drugiej strony ... tam chodzilo o kwote ok 600zl
  9. pamietaj auto na duzej feldze bez gleby (to pazdzioch:P)nie wyglada atrakcyjnie takie jest moje zdanie gleba duzo daje naprawde .... ;> czyli nie planujesz wlozyc poliftowych lamp ? i zmienic kierunow pomaranczowych na biale ? - groszowe sprawy a efekt bedzie odrazu widoczny auto odmlodnieje o pare latek
  10. felgi sam kupiles ? czy ta 71 letnia kobieta jezdzila na 18" co do auta ... to strasznie wysoko stoi(jak jakis allroad)... brakuje mu gleby Fajny kolor i silnik przyjemny jakies plany ? ja bym proponowal: lampy przednie - valeo boczne kieurnki na bialo lekka sciema szyb obowiazkowo gleba
  11. tak.... TOPOR ma ten sam kolor: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_audi_a4_tdi_18_polift-t28502.0.html
  12. brewki lexus looki diody i neony oraz obnizanie auta za pomoca spojlerow a nie sprezyn =
  13. ktos z forum ma duzo ori chromow wokol szyb na sprzedaz co do audiki to jesli jestes pewien ze ma 100 000km i 10 000km temu byl wymieniany rozrzad to chyba nie ma potrzeby wymieniac .... chyba ze nie jestes pewien. ciekawy kolor ... czy ladny ? sam nie wiem... napewno inny niz wiekszosc chip jakis bedzie ?
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jedziesz do Szprotawy ( w szprotawie caly czas na lewo ) i glowna droga i potem sa po lewej stronie Wiechlice ( a najlepiej to .... jedziesz do Szprotawy i pytasz ludzi "przepraszam ktoredy na Wiechlice" i oni ci mowia co i jak )
  15. no zdjecia napewno te same potwierdz.... w artykule zmienili chyba tylko ceny .... grippen masz racje ten artykul byl 2-4 lata temu w motorze czyli MOTOR schodzi na psy i odgrzewa kotlet ....
  16. zaraz dam fotki ps. zdjecia sa napewno te same co byly w artykule z przed paru lat ! skandal ;] na fotkach 1.6(z tego co pamietam) w full wypasie [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 14:58 _________________________________________________ sory za jakosc ... ale mi sie reka lekko trzesla a robilem komorka bo mi sie cyfrowka rozladowala
  17. 1. tak sa inni ... ale z tego co wiem to nikt na Rogala sie jeszcze nie skarzyl 2. Rogal ma dobre ceny - zwlaszcza jesli ktos sie zapisal na grupowe chipowanie 3. Wiekszosc forumowiczow tam jezdzi i 100% jest zadowolonych chyba 4. Dlatego ja tez tam jade .... tym bardziej ze w mojej okolicy nie ma dobrej fachowej CHIPiarni dzieki gon gon ....
  18. piotr1602 juz wiem wszystko chyba co mi potrzebne dzieki wielkie :th:
  19. a idzcie wy.... ;P ja teraz zyje piatkowym chipem u rogala oraz zderzakiem jak zaloze to sie odrazu pochwale .... ;> ykk ankiete dam jak bede mial fundusze na lampki bo narazie chip i zderzak + lakierowanie .... troche pociagnie po kieszeni znowu
  20. i teraz drugie pytanie ... bo przed chwila zakupilem zderzak s4 bez kratek Piotr1602 znasz moze ich numery katalogowe ? ( prawej i lewej kratki )
  21. ZDERZAK S4 PRZÓD - ZAKUPIONY :dance: W PIATEK ODBIÓR jak bede wracal od Rogala ps. kupie kratki prawa i lewa do zderzaka S4 ykk tych lamp jest tyle ze sam nie wiem ktore mi sie najbardziej podobaja
  22. piotr1602 dzieki a wiesz moze jakie byly kolory tych grill`ow s4 ?
  23. fotele recaro ??? nie nie ... to sa zwykle fotele kolego ktore byly w s4 ... najbardziej podstawowe w dodatku bo bez skory ale z el. regulacja podparcia ledzwiowego i podgrzewaniem
  24. polecam..... robilem pare miesiecy temu tam profesjonalne car audio ceny chyba najlepsze w lubuskim sprzet z najwyzszej polki wyszlo mnie taniej niz sam mialbym sobie kupic ten sam sprzet bo Kuba ( szef carmani ) ma spore rabaty i moze sprzedawac taniej sprzet niz "my" go dostaniemy gdzies indziej. Siedziba miesci sie na ulicy Kozuchowskiej (kolo dometu) POLECAM :th:
  25. Witam, potrzebuje numer katalogowy grill`a S4 do audi b5 W aso za pierwszym razem powiedzieli mi ze jest kilka rodzajow w cenach od 218zl do 320zl (+/-) Za drugim razem powiedzieli mi ze jest grill S4 ktory kosztuje 360zl (+/-) i jest tylko jeden rodzaj. Czy moglby mi ktos wyjasnic czy jest jeden rodzaj czy np dwa rodzaje ? Czy wersja przedliftowa grilla rozni sie czyms od poliftowej ? Moze ktos wie ile kosztuje dokladnie ten grill w aso ? ( bo ci w aso sami dobrze nie wiedza :/ ) i najwazniejsze moze ktos ma numer katalogowy Grilla ktory moglbym podac w aso i oni by mi powiedzieli wtedy ile on kosztuje ? z gory dzieki ;>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.