Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Jaki zestaw 13-tek
http://www.nokaut.pl/glosniki/glosniki-tec-xp-5-k.html
-
Spocik Lubuski :)
http://video.google.pl/videoplay?docid=8474429603869157035&hl=pl
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
i wlasnie mnie zdolowales. ..... zapomnialem ze jeszcze musze je pomalowac ale mysle ze do konca maja to wszystko zrobie. wiec plany na ten i nastepny miesiac to: - zalozyc zderzaki od S4 - kupic grill s4 - zdjac znaczek 1.9tdi - nawoskowac auto - zrobic wreszcie normalna sesje fotograficzna dla auta[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 17:29 _________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=M9p0jJZlCIo <--- corsa A 2.0 8v / Honda Crx ed9 turbo / A4 1.9 tdi + chip
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
syrena
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
sorry moj blad wlasnie chodzilo mi o nikona d40
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
blisko ....
-
Kto takie widzial?
ciekawe. .... mi sie podoba lepsze niz zwykle a2 w dodatku unikatowe jesli jeszcze 1.4 tdi to fajnie oszczedne i chyba mozna vat odliczyc jak w kazdym pickupie ktorego paka przekracza dlugosc wnetrza
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
hehe a tak tylko wszedlem ;p i akurat patrze i znam to auto czyli znowu ja daje hehe ;p[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 22:33 _________________________________________________no to teraz cos latwego:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/aa/Audi_100_Coupe_S_03.jpg/800px-Audi_100_Coupe_S_03.jpg audi 100 coupe
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
:th: ide spac dajesz nastepny a tu art o nsu ro80: http://www.autocentrum.pl/?FF=338&id=796602417&type=8&pagenr=1&ile_naraz=10&makeid=&modelid=&pagenr_art=4&total_pages=5&flag_reading=1
-
Kibice żużla
No nie wiem, temat do przemyslenia. Twarz i tak mam paskudną a niuni szkoda by było hahaha dobre i tym optymistycznym akcentem koncze czytanie forum na dzis i klade sie spac
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie nie to nie francuz ;D .... tosz to niemiec _________________________________________________ marka troche powiazana z tego co wyczytalem kiedys z audi (nie jestem tego pewien ... tak kiedys o tym czytalem ( pare lat temu wiec moge sie mylic ) ale na 90% jest to marka powiazana kiedys z audi ( marka juz nie istnieje na 99% ;P ) ale to nie VW _________________________________________________ jezdzily tym bodajze kiedys wazne osobistosci panstwowe .... chyba nawet kanclerz niemiec jakis tam tym bujał ( na 70% to prawda bo tez tego nie jestem pewien ) _________________________________________________ dobra jestem pewien .. marka na 100% byla kiedys powiazana z audi
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ok ... no to zgadujcie:
-
Kibice żużla
msc79 ... chodzilem jak bylem maly .... teraz jakos nie mam czasu ( i pieniedzy patrzac na ceny ostatnich biletow )[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:26 _________________________________________________ lepiej na masce niz na twarzy :gwizdanie: wiec nie jest az tak zle [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:32 _________________________________________________ kto wiecej wypil ? :th:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie znam i nie chce mi sie szukac na google ;p wiec niech ktos inny zgadnie ja wpisywalem old mazda roadster to i tak same mx5 wyskakuja ;P
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
mazda
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to jest kundel ... mieszaniec porsche, jaguar e-type, i ford thunderbird czyli pewnie jakies chinskie auto hah
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tak
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
http://allegro.pl/item346993997_nikon_d40_4gb_statyw_torba_lad_aku_lampa_blys.html <-- kolega/ poczatkujacy mlody fotograf go uzywa i jest zadowolony. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_chipxenonskora_s4car_audio17_itd-t12919.0.html <-- fotka na 1 stronie u gory zrobiona wlasnie tym cannonem
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jest potrzebna
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
:oklaski: dajesz nastepny
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
a jak sie podoba fotka na pierwszej stronie na samej gorze :?: _________________________________________________ christophe1977 ciesze ze sie podoba _________________________________________________ przybylo mi bardzo duzo fotek ze zlotu w szprotawie ( bylo ponad 300 aut ) i jest troche z wyscigow na 1/4 milii ( 74 fotki mojej a4 uf ) ale narazie nie wrzucam..... musze sie wreszcie zabrac za zalozenie zderzakow od eSki bo leza w piwnicy i sie kurzą
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie / nie jarko - wiem o jaki model maserati ci chodzi ... bardzo podobny do tego auta ale to nie maserati krg1 miura nie byla 4 osobowa i miala okragle swiatelka z przodu wiec ... walcie dalej
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
tak to byla 2.5 L 192KM na vanosie w dodatku wybebeszona 2 kubelki zero tapicerki i klatka [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 17:07 _________________________________________________a ten crx co byl z przodu na mecie to byl ed9 seria 1.6 125KM porobiony i uturbiony (0.5 bara dmuchal w ten dzien ).... i tam pare innych modow w nim bylo typu lekkie kolko zamachowe itp itd.... i tez byl wybebeszony moc crxa ok 200+
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ok ...za chwile bedzie fota[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 16:53 _________________________________________________