Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. albo po prostu powiedz jakie panstwo ;P bo po co za chwile ktos bedzie wymieniac .....
  2. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    krotki chetnie bym obczail twoja b6 3.0 wez mi pokaz jak ona wyglada... moze cie widzialem na ulicy wyslij mi jakas fotke na [email protected] no to moze wybierzcie dąbie/niesulice/lagow
  3. ykk od wtedy nie mam folii ... zrobie na dniach ... ale jakos nie moge sie do tego zabrac a nie robilem bo pare dni temu mialem przeglad wiec nie chcialem placic extra zeby przeszedl z szybami wiec poczekalem bez do przegladu ... i teraz zrobie jakos niedlugo ps. na tym filmiku jest golf II z www.carmania.pl z maska obszyta skora i gruuuuuuubym car audio oraz rodzynek omega irmscher 3.2 v6 260KM ( na sprzedaz )
  4. jest to film instrukatozowy do czego nadaja sie glosniki firmy ALPHARD ;] nie chcielismy nikomu sprzedawac tego szajsu ... wiec dalismy mu nadto mocy Ps. niedlugo zdjecia przodu ze zderzakiem s4
  5. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    moze dąbie ;D ?
  6. z tego co wiem to toyo proxesy maja mocne boki ;> i np sa polecane do naciagania waskiej opony na szeroka felge ... ale tylko tak slyszalem ile w tym prawdy nie wiem najlepiej niech sie wypowie wojtusania on wie najwiecej na ten temat chyba
  7. pokaz bok i wnetrze bo przod i tyl fajny
  8. piekna .... szkoda ze nie 3.0tdi ... ale 2.5 163km to juz chyba najbardziej dopracowane 2.5 jakie bylo ja bym tylko zmienil felunek i zawias ... ale tak tez jest bosko
  9. zaczepy te ktore sie trzymaja przy klapie bagaznika owin tasma czarna izolacyjna[br]Dopisany: 26 Maj 2008, 00:31 _________________________________________________te takie co trzymaja rolete w pozycji rozwinietej ( owalne zaczepy )
  10. chcesz duzo wysokich tonow kup 16cm vibe + zwrotnice + tweetery
  11. ja bym powiedzial ze to czech ... jakas skoda ?
  12. Nowak_zg odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    http://www.autokrata.pl/ogien/4042/bullit_po_latach/ <-- widze ze juz po upalaniu ono a moze jakies filmiki pokazesz ;> ? lub chociaz jeszzcze troche fot
  13. a ja proponuje audiosystem lub rainbow
  14. w montazu ci nie pomoge ... bo przyznam sie po prostu ze sie na tym dobrze nie znam ja wszystko robilem wlasnie w carmanii i jestem w pelni zadowolony
  15. nie nie .... lanzar vibe to Gó*no to jest calkiem co innego niz VIBE po prostu firma lanzar wypuscila serie ktora nazywala sie VIBE ( tak jak inna firma ) i to nieraz myli ludzi .... tyl odpusc i lepiej zrob to porzadnie czyli: przod + wygluszenie + kable + dobra 4 kanalowka lub 2x2 kanalowka i woofer z tylu tylne glosniki wlasciwie nie sa potrzebne ja ze tak powiem mam u siebie grube audio i tylnych glosnikow nie mam w ogole za to z przodu mam 4x16cm bo to one nadaja scene muzyczna w aucie zanim zadzwonisz po te audiosystemy ( co podales link ) spytaj tez Kuby z www.carmania.pl (tam masz kontakt ) czy nie da ci ich taniej jak cos to powiedz ze polecil ci jego Pawel od Czarnej Audi A4 z Zielonej Góry. [br]Dopisany: 24 Maj 2008, 20:44 _________________________________________________ps. jesli chcesz to przykulaj sie swoim klekocikiem do zg ( 140km masz ;p ) i ci dokaldnie pokaze jak graja audiosystemy u mnie zebys wiedzial czy je napewno chcesz z tym ze to troche wyzszy model niz ten co podales
  16. raggaman moj post byl w formie zartu ... nie pasjonuje mnie wiejski tuning a ty ... pokaz lepiej te swoje carbony bo moze wlasnie z tej aukcji kupiles okleine :D:D:D:D:D
  17. mozesz naciagnac nawet 185 ... tylko po co[br]Dopisany: 24 Maj 2008, 19:41 _________________________________________________zakladaj 225/45R17 bo to najbardziej popularne i chyba najrozsadniejsze rozwiazanie
  18. wapite czy masz carbony ... pewnie masz zwykle szare listwy na wzor carbonu carbony byly tylko w rs4 w dodatku carbon byl tylko w poliftach ( po 99r )
  19. montuje sie jak kazda maske ;][br]Dopisany: 24 Maj 2008, 18:19 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item363660372_najbardziej_termoplastyczny_carbon_wysylka_za_5zl.html ;]]]
  20. 1. nie tub tylko subwoofer 2. z glosnikow moge ci polecic za +/- 500zl : EMPHASER`a ( koszt ok 600zl ) 500RMS - moj faworyt w tej klasie cenowej Vibe Black Air II + ( ok 500zl ) 550RMS ( chwilowo mam nie narzekam ) Audiosystem ( nie pamietam modelu ) ale ma 350RMS chyba ( ok 500zl ) ( jak to audiosystem dobry jakosciowo i o ciekawym brzmieniu ( neutralnym i dobrym do kazdej muzyki ) ) poza moca rms patrz jeszcze na skutecznosc wyrazana w dB podalem ceny samych glosnikow ( koszt wykonania skrzynki do nich pod wymiar i pod auto ok 150-250zl ) a co do wzmacniacza to lepiej wez ten mocniejszy ( koszt i tak niewiele ci sie zwiekszy calej instalacji bo carpowery sa dosc tanie a napewno lepiej pociagnie woofer.... ) powiedz jeszcze mniej wiecej jakiej muzyki sluchasz ? jesli rapu to polecam Vibe`a [br]Dopisany: 24 Maj 2008, 17:47 _________________________________________________ Warto
  21. dobra ..... podoba wam sie tonsil to spoko polecam z calego serca .... tak samo jak chinskie samochody :oklaski:[br]Dopisany: 24 Maj 2008, 00:38 _________________________________________________stefko25 montuj tonsili ile wlezie ... bedzie dudnienie na cala wies .... napedz je wzmacniaczami alpharda a na przod daj duuuuzo glosnikow buszmena ... bo to chyba o to w car audio chodzi
  22. o boze ...... chyba przedstawiciel tonsila sie odezwal na forum zanim sie wypowiesz na temat car audio posluchaj troche i sie rozeznaj bo TONSIL to G*WNO tak tak tonsil to gorna polka tak samo jak alphard i boshmann do tego first dalco i inne padla z allegro :polew:
  23. MŁODY-AUDI wyniknelo cos potem po tej kawie ? ( OT ) co do dbania o auto to nie wiem o co chodzi z tym garazem ... ja nie mam i dbam jak moge ... a to ze co chwile ktos we mnie przy****oli to juz tak jest ... zycie auto myje odrazu jak widze ze jest lekko brudne bo lubie sie kulac czystym autem a nie jakims "brudasem" a ryski hm... no ciagle sie robia nowe ale co zrobisz ... polerka raz na ruski rok ewentualnie malowanie i jest jak nowe pojedz do wloch ... tam dopiero bedziesz mogl narzekac na poobijane auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.