Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
albo po prostu powiedz jakie panstwo ;P bo po co za chwile ktos bedzie wymieniac .....
-
Spocik Lubuski :)
krotki chetnie bym obczail twoja b6 3.0 wez mi pokaz jak ona wyglada... moze cie widzialem na ulicy wyslij mi jakas fotke na [email protected] no to moze wybierzcie dąbie/niesulice/lagow
-
[ALL]Goodyear F1 czy Dunlop Sport 3000A
wogÓle niedawna dwÓch
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ykk od wtedy nie mam folii ... zrobie na dniach ... ale jakos nie moge sie do tego zabrac a nie robilem bo pare dni temu mialem przeglad wiec nie chcialem placic extra zeby przeszedl z szybami wiec poczekalem bez do przegladu ... i teraz zrobie jakos niedlugo ps. na tym filmiku jest golf II z www.carmania.pl z maska obszyta skora i gruuuuuuubym car audio oraz rodzynek omega irmscher 3.2 v6 260KM ( na sprzedaz )
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
jest to film instrukatozowy do czego nadaja sie glosniki firmy ALPHARD ;] nie chcielismy nikomu sprzedawac tego szajsu ... wiec dalismy mu nadto mocy Ps. niedlugo zdjecia przodu ze zderzakiem s4
-
Spocik Lubuski :)
moze dąbie ;D ?
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych alumkach ?
a moze bbsy z oponami ?
-
[ALL] Czy istnieją wzmocnione opony ?
z tego co wiem to toyo proxesy maja mocne boki ;> i np sa polecane do naciagania waskiej opony na szeroka felge ... ale tylko tak slyszalem ile w tym prawdy nie wiem najlepiej niech sie wypowie wojtusania on wie najwiecej na ten temat chyba
-
[B7 BDG] Moja B7 2,5 TDI maly update ... (Dupcia S-Line) str.1
pokaz bok i wnetrze bo przod i tyl fajny
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
piekna .... szkoda ze nie 3.0tdi ... ale 2.5 163km to juz chyba najbardziej dopracowane 2.5 jakie bylo ja bym tylko zmienil felunek i zawias ... ale tak tez jest bosko
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
zaczepy te ktore sie trzymaja przy klapie bagaznika owin tasma czarna izolacyjna[br]Dopisany: 26 Maj 2008, 00:31 _________________________________________________te takie co trzymaja rolete w pozycji rozwinietej ( owalne zaczepy )
-
MB QUART lub inne do 500zł przód
chcesz duzo wysokich tonow kup 16cm vibe + zwrotnice + tweetery
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ja bym powiedzial ze to czech ... jakas skoda ?
-
Mustang Bullitt
http://www.autokrata.pl/ogien/4042/bullit_po_latach/ <-- widze ze juz po upalaniu ono a moze jakies filmiki pokazesz ;> ? lub chociaz jeszzcze troche fot
-
MB QUART lub inne do 500zł przód
a ja proponuje audiosystem lub rainbow
-
[B6] Jaki system - przód i tył - jest 800zł
w montazu ci nie pomoge ... bo przyznam sie po prostu ze sie na tym dobrze nie znam ja wszystko robilem wlasnie w carmanii i jestem w pelni zadowolony
-
[B6] Jaki system - przód i tył - jest 800zł
nie nie .... lanzar vibe to Gó*no to jest calkiem co innego niz VIBE po prostu firma lanzar wypuscila serie ktora nazywala sie VIBE ( tak jak inna firma ) i to nieraz myli ludzi .... tyl odpusc i lepiej zrob to porzadnie czyli: przod + wygluszenie + kable + dobra 4 kanalowka lub 2x2 kanalowka i woofer z tylu tylne glosniki wlasciwie nie sa potrzebne ja ze tak powiem mam u siebie grube audio i tylnych glosnikow nie mam w ogole za to z przodu mam 4x16cm bo to one nadaja scene muzyczna w aucie zanim zadzwonisz po te audiosystemy ( co podales link ) spytaj tez Kuby z www.carmania.pl (tam masz kontakt ) czy nie da ci ich taniej jak cos to powiedz ze polecil ci jego Pawel od Czarnej Audi A4 z Zielonej Góry. [br]Dopisany: 24 Maj 2008, 20:44 _________________________________________________ps. jesli chcesz to przykulaj sie swoim klekocikiem do zg ( 140km masz ;p ) i ci dokaldnie pokaze jak graja audiosystemy u mnie zebys wiedzial czy je napewno chcesz z tym ze to troche wyzszy model niz ten co podales
-
[B5 AVG] Nietypowy mod
raggaman moj post byl w formie zartu ... nie pasjonuje mnie wiejski tuning a ty ... pokaz lepiej te swoje carbony bo moze wlasnie z tej aukcji kupiles okleine :D:D:D:D:D
-
[ALL B5] Jak wysokie opony w 17
mozesz naciagnac nawet 185 ... tylko po co[br]Dopisany: 24 Maj 2008, 19:41 _________________________________________________zakladaj 225/45R17 bo to najbardziej popularne i chyba najrozsadniejsze rozwiazanie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
wapite czy masz carbony ... pewnie masz zwykle szare listwy na wzor carbonu carbony byly tylko w rs4 w dodatku carbon byl tylko w poliftach ( po 99r )
-
[B5 AVG] Nietypowy mod
montuje sie jak kazda maske ;][br]Dopisany: 24 Maj 2008, 18:19 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item363660372_najbardziej_termoplastyczny_carbon_wysylka_za_5zl.html ;]]]
-
[B6] Jaki system - przód i tył - jest 800zł
1. nie tub tylko subwoofer 2. z glosnikow moge ci polecic za +/- 500zl : EMPHASER`a ( koszt ok 600zl ) 500RMS - moj faworyt w tej klasie cenowej Vibe Black Air II + ( ok 500zl ) 550RMS ( chwilowo mam nie narzekam ) Audiosystem ( nie pamietam modelu ) ale ma 350RMS chyba ( ok 500zl ) ( jak to audiosystem dobry jakosciowo i o ciekawym brzmieniu ( neutralnym i dobrym do kazdej muzyki ) ) poza moca rms patrz jeszcze na skutecznosc wyrazana w dB podalem ceny samych glosnikow ( koszt wykonania skrzynki do nich pod wymiar i pod auto ok 150-250zl ) a co do wzmacniacza to lepiej wez ten mocniejszy ( koszt i tak niewiele ci sie zwiekszy calej instalacji bo carpowery sa dosc tanie a napewno lepiej pociagnie woofer.... ) powiedz jeszcze mniej wiecej jakiej muzyki sluchasz ? jesli rapu to polecam Vibe`a [br]Dopisany: 24 Maj 2008, 17:47 _________________________________________________ Warto
-
[B5 1Z] Tuba Aktywna TONSIL SAS-150
dobra ..... podoba wam sie tonsil to spoko polecam z calego serca .... tak samo jak chinskie samochody :oklaski:[br]Dopisany: 24 Maj 2008, 00:38 _________________________________________________stefko25 montuj tonsili ile wlezie ... bedzie dudnienie na cala wies .... napedz je wzmacniaczami alpharda a na przod daj duuuuzo glosnikow buszmena ... bo to chyba o to w car audio chodzi
-
[B5 1Z] Tuba Aktywna TONSIL SAS-150
o boze ...... chyba przedstawiciel tonsila sie odezwal na forum zanim sie wypowiesz na temat car audio posluchaj troche i sie rozeznaj bo TONSIL to G*WNO tak tak tonsil to gorna polka tak samo jak alphard i boshmann do tego first dalco i inne padla z allegro :polew:
-
Dbać o auto można jak się ma własny garaż, bo inaczej nie ma to mniejszego sensu
MŁODY-AUDI wyniknelo cos potem po tej kawie ? ( OT ) co do dbania o auto to nie wiem o co chodzi z tym garazem ... ja nie mam i dbam jak moge ... a to ze co chwile ktos we mnie przy****oli to juz tak jest ... zycie auto myje odrazu jak widze ze jest lekko brudne bo lubie sie kulac czystym autem a nie jakims "brudasem" a ryski hm... no ciagle sie robia nowe ale co zrobisz ... polerka raz na ruski rok ewentualnie malowanie i jest jak nowe pojedz do wloch ... tam dopiero bedziesz mogl narzekac na poobijane auto