Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. niedrogi to ile siana chcesz na niego przeznaczyc ;> ?[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 11:33 _________________________________________________jesli masz kupic tani wzmacniacz to juz wez carpowera np. http://allegro.pl/item364624882_carpower_hpb_604_kable_gratis_700_watt_fv_gw_od_ss.html wystrzegaj sie jakis PEIYINGOW, BOSCHMANNOW, FIRSTOW, VOICE KRAFTOW czy BLAUPUNKTOW ;P oraz innych najtanszych wzmacniaczy bo to co tam pisze ( moc ) a to co jest naprawde to dwie rozne bajki wiadomo carpower tez szału nie robi ale juz jest lepszy niz tamte padła
  2. poszlo info z namiarem na PW do ciebie
  3. pomysl nad dobra 4 kanalowka polecam znowu to co mam bo jestem mega zadowolony i sluchalem juz muzyki z kilku wzmacniaczy i ..... polecam to co mam na stale czyli vibe slick a4 http://www.audio-system.de/audio/ <- strona audiosystem`u http://www.vibeaudio.co.uk/ <-- strona vibe ( nie mylic z Lanzarem ktory tez wypuscil serie glosnikow i wzmacniaczy pod nazwa Vibe )[br]Dopisany: 21 Maj 2008, 15:26 _________________________________________________a najlepiej to posluchaj sobie zestawow kilku wlasnie np. hertza audiosystem`a vibe`a rainbowa itp.... wtedy zobaczysz roznice np. vibe ma w tanszych modelach strasznie mocne piszczalki co wg mnie nie jest dobre bo nie lubie igiel .... hertz ogolnie na mnie szalu nie robi .... rainbow jest ok a audiosystem to dla mnie glosniki idealne ... wszystkie tony i czestotliwosci sa tak wymierzone ze nie mecza uszu i naprawde potrafia fajnie zagrac [br]Dopisany: 21 Maj 2008, 15:29 _________________________________________________aha jesli chcesz zamowic audiosystem lub inne niekomerycjne firmy to polecam ci www.carmania.pl pogadaj z Kuba ... napewno sie dogadacie co do ceny zreszta najlepiej ... napisz do niego spytaj sie co poleca itp itd... napewno mocno ci rozjasni sprawe pozdro
  4. a ja ci polece audiosystem ( nie dostaniesz tego na allegro ) ale mozesz pogadac z kuba wlasnie z carmanii i on ci to zamowi .... za ok400zl powinienes miec najprostszy zestaw ( 16cm + tweeter + zwrotnica ) jesli chcesz zobaczyc jak gra .... zapraszam do ZG Hertz nie jest zly .... ale za ta cene wg mnie mozna duzo lepiej a powerbass .... ludzie go lubia ale wg mnie gra troche zbyt plasko :> ( ale to moze ja jestem wyczulony ) duzo jest fajnych firm jeszcze typu rainbow itp ... ( lecz sa to firmy niekomercyjne/ nie mediamarktowe i nie allegrowe ) wiec trzeba je zamawiac przez firmy zajmujace sie car audio jakosciowo przewaznie stoja wyzej niz to co moze kupic kazdy na allegro
  5. gra pewnie dobrze jak obecnie kazde alpine
  6. to zaloz se 14" ... to w ogole bedzie sam komfort najlepiej na oponie 175/70R14 ... zobaczysz jak malo bedzie palic
  7. dobra gleba :th: i felga tez w sumie jeszcze tylno wnetrze do wymiany ( fotele itd... )
  8. zdecydowanie CDA 9886 R wg mnie X100 przebajerowali tym ze nie dali mozliwosci odtwarzania cd/mp3
  9. to to jest twoje auto czy mamy ? ;>
  10. az sie prosi o glebe ;
  11. rezaj b5 ... po ci b6 !
  12. wystarczy poszukac za 600zl da sie wyrwac luzno valeo z silniczkami tyle ja dalem + kostki i piny w aso = 150zl + hid 250zl =1000zl za ladne ori valeo + xenon 6000k
  13. co do ropy to w zg ceny 4.29 - 4.49 dzis
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/tuli-u10375.html <-- ten tuli ?
  15. ladny kolor .... dobre mody chociaz ja nie lubie gdy kierunkowskaz jest wiekszy od lampy ( przy dzielonych fk tak jest :/ ) ale caly efekt psuja felgi ja bym tutaj jeszcze widzial chrom relingi i jakies ladne 17"
  16. zielona gora - moj kolega jak chcesz to ci dam namiar
  17. a moze mi ktos pokazac zdjecie jak wyglada podswietlany podlokietnik ?
  18. ja mam te szare ( niby karbon )listwy na deske jesli chcesz moge sprzedac za dobra cene
  19. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Tomi_gsi .... wiadomo cos juz o jakis wiechlicach ? ;]
  20. ile masz gleby ok. na tych fotkach ? jaki jest koszt gwintu h&R ? jak mozesz odp na priv bo za***iście lezy na ziemi :th: ps. chcesz sprzedac progi od s4 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.