Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[ALL] Jakiego dostawczaka kupić ??
a Iveco ;> ?
-
[B6] Jaki system - przód i tył - jest 800zł
niedrogi to ile siana chcesz na niego przeznaczyc ;> ?[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 11:33 _________________________________________________jesli masz kupic tani wzmacniacz to juz wez carpowera np. http://allegro.pl/item364624882_carpower_hpb_604_kable_gratis_700_watt_fv_gw_od_ss.html wystrzegaj sie jakis PEIYINGOW, BOSCHMANNOW, FIRSTOW, VOICE KRAFTOW czy BLAUPUNKTOW ;P oraz innych najtanszych wzmacniaczy bo to co tam pisze ( moc ) a to co jest naprawde to dwie rozne bajki wiadomo carpower tez szału nie robi ale juz jest lepszy niz tamte padła
-
[B6 AKE] Lubuskie- odnowienie alufelg-ranty, gdzie??
poszlo info z namiarem na PW do ciebie
-
[B6] Jaki system - przód i tył - jest 800zł
pomysl nad dobra 4 kanalowka polecam znowu to co mam bo jestem mega zadowolony i sluchalem juz muzyki z kilku wzmacniaczy i ..... polecam to co mam na stale czyli vibe slick a4 http://www.audio-system.de/audio/ <- strona audiosystem`u http://www.vibeaudio.co.uk/ <-- strona vibe ( nie mylic z Lanzarem ktory tez wypuscil serie glosnikow i wzmacniaczy pod nazwa Vibe )[br]Dopisany: 21 Maj 2008, 15:26 _________________________________________________a najlepiej to posluchaj sobie zestawow kilku wlasnie np. hertza audiosystem`a vibe`a rainbowa itp.... wtedy zobaczysz roznice np. vibe ma w tanszych modelach strasznie mocne piszczalki co wg mnie nie jest dobre bo nie lubie igiel .... hertz ogolnie na mnie szalu nie robi .... rainbow jest ok a audiosystem to dla mnie glosniki idealne ... wszystkie tony i czestotliwosci sa tak wymierzone ze nie mecza uszu i naprawde potrafia fajnie zagrac [br]Dopisany: 21 Maj 2008, 15:29 _________________________________________________aha jesli chcesz zamowic audiosystem lub inne niekomerycjne firmy to polecam ci www.carmania.pl pogadaj z Kuba ... napewno sie dogadacie co do ceny zreszta najlepiej ... napisz do niego spytaj sie co poleca itp itd... napewno mocno ci rozjasni sprawe pozdro
-
[B6] Jaki system - przód i tył - jest 800zł
a ja ci polece audiosystem ( nie dostaniesz tego na allegro ) ale mozesz pogadac z kuba wlasnie z carmanii i on ci to zamowi .... za ok400zl powinienes miec najprostszy zestaw ( 16cm + tweeter + zwrotnica ) jesli chcesz zobaczyc jak gra .... zapraszam do ZG Hertz nie jest zly .... ale za ta cene wg mnie mozna duzo lepiej a powerbass .... ludzie go lubia ale wg mnie gra troche zbyt plasko :> ( ale to moze ja jestem wyczulony ) duzo jest fajnych firm jeszcze typu rainbow itp ... ( lecz sa to firmy niekomercyjne/ nie mediamarktowe i nie allegrowe ) wiec trzeba je zamawiac przez firmy zajmujace sie car audio jakosciowo przewaznie stoja wyzej niz to co moze kupic kazdy na allegro
-
[B6 AVF] Jaką felge wybrać ?
nadaje
-
Alpine IDA X 100 czy CDA 9886 R
gra pewnie dobrze jak obecnie kazde alpine
-
Jakie koła wybrać??
to zaloz se 14" ... to w ogole bedzie sam komfort najlepiej na oponie 175/70R14 ... zobaczysz jak malo bedzie palic
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
dobra gleba :th: i felga tez w sumie jeszcze tylno wnetrze do wymiany ( fotele itd... )
-
Alpine IDA X 100 czy CDA 9886 R
zdecydowanie CDA 9886 R wg mnie X100 przebajerowali tym ze nie dali mozliwosci odtwarzania cd/mp3
-
[B5 AJM] AJM, XENON, tylko 16''
to to jest twoje auto czy mamy ? ;>
-
[B5 AJM] AJM, XENON, tylko 16''
az sie prosi o glebe ;
-
[B5 AFN] 173KM/359NM Dynosoft Wrocław
rezaj b5 ... po ci b6 !
-
[ALL B5] Światła przednie - jakie ?
wystarczy poszukac za 600zl da sie wyrwac luzno valeo z silniczkami tyle ja dalem + kostki i piny w aso = 150zl + hid 250zl =1000zl za ladne ori valeo + xenon 6000k
-
Ceny paliwa marzec 2026
co do ropy to w zg ceny 4.29 - 4.49 dzis
-
[ALL] Ku przestrodze kupowaniu na forum
http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/tuli-u10375.html <-- ten tuli ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
nosb co z progami miales dac znac
-
[B5 AEB] Moja ślicznotka.
ladny kolor .... dobre mody chociaz ja nie lubie gdy kierunkowskaz jest wiekszy od lampy ( przy dzielonych fk tak jest :/ ) ale caly efekt psuja felgi ja bym tutaj jeszcze widzial chrom relingi i jakies ladne 17"
-
[ALL] Czy jest jakiś fachowiec od przyciemniania bez wyjmowania szyb ?
zielona gora - moj kolega jak chcesz to ci dam namiar
-
[B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
a moze mi ktos pokazac zdjecie jak wyglada podswietlany podlokietnik ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ja mam te szare ( niby karbon )listwy na deske jesli chcesz moge sprzedac za dobra cene
-
Spocik Lubuski :)
Tomi_gsi .... wiadomo cos juz o jakis wiechlicach ? ;]
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ile masz gleby ok. na tych fotkach ? jaki jest koszt gwintu h&R ? jak mozesz odp na priv bo za***iście lezy na ziemi :th: ps. chcesz sprzedac progi od s4 ?
-
Znacie tą markę felg...???
ciastolina
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
prawie .....