Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. widzialem .... ale kezor to wszystko chyba robil na "brudno" i nie wiem czy mu wyszlo potem na "czysto" na innych lampach.... z tego co pamietam to byl wtedy jakis problem
  2. ewentualnie pasta tempo chyba moze byc ;>
  3. mi tam to wyglada na toyote corolle ;P lub cos w ten desen[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 16:30 _________________________________________________a może ópel ?
  4. hm nie starczy mi siana teraz na wszystko pierwsze co zrobie to zaloze zderzak od s4 i go pomaluje drugie to pomaluje te listwy tym lakierem fortepianowym trzecie to kupie grill od s4 i go zrobie na Iverson style ;] czwarte to poszukam progow od s4 i zaloze je z tylnym zderzakiem ktory mam ( no i to pomaluje ) piate moze kupie tylne lampy wreszcie szoste to zdejme wreszcie znaczek 1.9 tdi z tylnej klapy siodme rozbuduje car audio mam nadzieje ze uda sie to zrealizowac do konca wakacji ;] msc79 znaczki to jedyny element ktory zostawie srebrny w tym aucie
  5. raggaman ... te auto ma byc czarne jak dla mnie za duzo na ulicach a4 ktore maja chrom pakiet felgi mam i w srodku jasna tapicerke .... http://www.audiostereo.pl/zalaczniki/338425_1.jpg <-- tutaj jeszcze widac obudowy glosnikow pomalowane lakierem fortepianowym ( dla mnie kozak )
  6. mam mam mam ...... wpadlem na nowy pomysl drewno na desce rozdzielczej i drzwiach pomaluje czarnym lakierem fortepianowym DOBRE ? bedzie to wygladalo tak np. jak w oplach w ktorych konsola i nieraz uchwyty drzwi sa pomalowane wlasnie tym lakierem. np. http://www.egmcartech.com/wp-content/uploads/2007/03/opel_corsa_opc_geneva_4.jpg
  7. ja dodam tylko ze na 1/4 mili na wiechlicach tomiego a4 odstawila pare fajnych furek np. leon II fr ( 200KM ) prelude 2.2 vtec 215KM - 1:1 i mnie o pare dlugosci
  8. no pamietam ..... ykk pamietam bardzo dobrze ale te foto chyba pomoglo mi w podjeciu decyzji
  9. raggaman :kox: za***iste lampki mmmmm .... chyba wlasnie mi pomogles w podjeciu decyzji widzialem takie na jebaju ;]
  10. jeszcze przedni bez bocznych kratek, ale niedlugo kupie w aso[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 13:12 _________________________________________________ Czyzbys cos wyrezal..? :polew: hehe zmieniam styl bo za malo sie rzuca w oczy jakies tlumiki kupie, spojlery, progi, wloty, gej looki, sonarki i xenon 12000k ;] :polew: co do auta rodzinnego ;p mi tam bagaznik nie potrzebny wole woofery z tylu i tak tam prawie nic nie woze ;P
  11. tanczy jak jej zagram juz mam koncepcje na nowe car audio teraz tylko zbieram znowu fundusze .....(oczywiscie najpierw bedzie zderzak s4 ;p ) dojdzie jeszcze jeden taki sam woofer, drugi wzmacniacz i cala zabudowa bagaznika do tego otapicerowanie itp itd.
  12. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d13a8560551ef593.html <--- z mojego miasta patrzcie na rejestracje jak mozna byc takim ***** zamiast pojsc do urzedu komunikacji i poprosic o kwadrotowa .... lepiej przeciac prostokatna i zrobic kwadrat jego poprzedni pojazd to audi tt ;] az wstyd[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 12:37 _________________________________________________http://patrz.pl/filmy/myslalam-ze-europa-to-kraj <-- ale idiotka
  13. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jakby mi pies nasikal na samochod to wlascicielowi bym chyba p*zypierdolil [br]Dopisany: 10 Maj 2008, 12:24 _________________________________________________ mmmmmm romantyk .... takich lubie
  14. nie pamietam .... na dniach sprawdze :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Maj 2008, 19:34 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=IcT_DISYCKw <-- [br]Dopisany: 10 Maj 2008, 10:35 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=5FaOcvzAzRg <---
  15. troche tanio ;> wg mnie
  16. to jakis brytol ? wloch ? francuz ? a moze niemiec ? lub cos innego ;> prosimy o podpowiedz
  17. bmw ? aston martin ? bugatti ? powiedz czy cos trafilem;D
  18. ja juz wczesniej dawalem nsu ro80 czyli bardzo popularne sie zrobilo w tym dziale ;D
  19. taaaak ... przypomnialem sobie K1 roadster
  20. kurde a podobny z tylu do sportbacka ... moj blad ;P ale te ledy wlasnie mi cos nie pasowaly hehe ladna a6 ;> zycze odziedziczenia po rodzicach autka
  21. sory za ot ale to nie ani b7 ani a6 c6 czy tym bardziej c7 ;] to po prostu a3 sportback jest ps. lelus_DT a gleby nie planujesz ?
  22. to nie jest b7.... to a3 sportback w tle stoi co do autka to nic tylko pogratulowac dobrego wyboru :th:
  23. ta wada standard w a4 b5 ... poczytaj forum w dziale warsztat - zrob to sam ... masz porade jak to naprawic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.