Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[ALL] Mój synek dziś kończy roczek !!!
fajny szkrab ... 100 lat;) ps. z tylu widze twoja a4 ;> ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no wlasnie nie pamietam albo motor albo auto swiat albo auto moto albo top gear bo tylko te 4 gazety zbieram ewentualnie w internecie
-
[B5 ABC] Dość niezły silnik 2.6
wyposaZona i najwaZniejsze kolego napisales pare postow i zrobiles tyle bledow co niektorzy robia przez cale zycie jesli masz z tym problemy uzywaj przegladarki ktora automatycznie sprawdza bledy lub najpierw pisz w wordzie a potem wklejaj tu bo to strasznie razi .....
-
[B5 ABC] Dość niezły silnik 2.6
luz wiec czekamy na fotki audiczki ;> kiedy sie mozemy spodziewac ?
-
[B5 ADR] Zamiennik Lamp przednich bez przeróbek
Depo i Fk ( dzielone ) chyba nie wymagaja zadnego rezania.... po prostu PLUG and PLAY
-
[B5 ABC] Dość niezły silnik 2.6
Szkoda ze to nie kąbi.. hahahahaha ykk dobre :polew: ah taka delikatna ironia ;D kolego grosik0212 pisze sie KOMPUTER wiec skrot bedzie KOMP`a a nie KĄPA!
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie na 100 % nie lotus ... kurde ciagle pamietam artykul o tym aucie a nie moge sobie przypomniec jego nazwy :/ nawet pamietam jak tyl wyglada
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
w 96r byl jeszcze do 220km/h wyskalowany pozniej juz do 260 km/h zmienilo sie to z pierwszym liftem ktory obejmowal wlasnie wskazniki/listwy dolne na drzwiach/dodatkowe opcje wyposazenia/3 zaglowki z tylu w avancie i inne takie pierdoly
-
[B5 ADR] Jaka końcówka tłumika ?
jak dla mnie to nr 1
-
[ALL] Szyny foteli i fotele z A4 B7 i B5
witam, mam takie pytanko wie ktos moze czy szyny z modeli b7 b5 sa takie same ? czy sa w tej samej odleglosci od siebie i czy same fotele sa zamienne bezproblemowo czy trzeba cos rezac ? dokladnie chodzi mi o to czy fotele z rs4 b7 beda pasowac do a4 b5 96r? jesli ktos ma jakies info na ten temat to piszcie i jak ewentualnie ze sterowaniem tego wszystkiego ? bo chyba nie bylo foteli w rs4 b7 ktore byly regulowane manualnie ?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
koszt takiej rejestracji to chyba 1025zl za dwie sztuki i naklejke na szybe i znaczek [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2008, 23:15 _________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=m0vnuVNhWW4 <-- taki maly bonus ;] prawie v-max
-
Xenon pare pytań
a no chyba ze tak .... ale z tego co wiem to samopoziom i tak musi byc na chwile obecna
-
Xenon pare pytań
to sie policjant nie znal ! Np. renault laguna nie ma soczewki a ma xenon
-
[ALL B5] Jakie opony na fele 17'' - ori zawias
bierz 225/45R17 i nie kombinuj
-
[ALL] Roznica miedzy 225/40 R18, a 235/40 R18 ?
bo to jest tak jak z dlugoscia penisa u mezczyzn czasem 1cm znaczy bardzo wiele
-
18" do B6
niekoniecznie opona 235 minimum moj kolega ma felge z tylu 10 cali i opone 245 drugi kolega ma 9cali ( lub 9.5 cala - nie pamietam ) i opone 195 !!!! wiec na 8.5 cala spokojnie naciagnie opone 215 .... ale druga sprawa czy to pasuje do b6
-
[B5 ALF] Nasze A4 2.4 V6
jak dla mnie to te felgi sa zadelikatne do zamasywnej budy
-
18" do B6
kozackie fele .... ale dowod szybko ci poleci jesli beda wystawac ;> niemniej ja bym i tak je kupil .... a w razie co na przeglad jak zabiora dowod zakladal zimowki na chwile ;p te fele sa tego warte
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
kurde ... wiem . mam to na koncu jezyka ostatnio czytalem o tym aucie w jakiejs gazecie motoryzacyjnej :/
-
[ALL B5] Głośniki 6x9 w tylną półkę
<-- mozna wtedy zrobic panel na 2x 16 cm tak jak u mnie koszt prawie taki sam .... ale mozesz w przyszlosci wsadzic jeszcze dodatkowa 16cm na kazde drzwi
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
troche tez mysle nad nowymi blachami; F1 SSIJ lub F1 OOOO ;]]]]]
-
[ALL] Roczny rachunek za jazde na swiatlach cala dobe
jak ktos mi powie ze wypadkow przybylo przez to ze jezdzimy na swiatlach to go zastrzele ja wiem swoje .... wyjade na trase i wiem kogo lepiej widze ! tego ze swiatlami niz tego bez ! ja jestem za tym zeby miec swiatla wlaczone. a wypadkow przybylo nie dlatego ze mamy wlaczone swiatla ale przez wiele innych roznych powodow
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no albo malowanie albo kolejna rozbudowa car audio bedzie najdrozsza
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
kozak .... nie ma co mowic lepsze od s4 jest tylko rs4 pieknie utrzymana seria do tego wersja z fotelami recaro .... nic tylko jezdzic i lac bene no i zalozyc rns-e lub navi+
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ja dopiero za poltora roku ide do pracy ... po studiach i wtedy sie zaczna mody :gwizdanie: